Jump to content

EUROVISION 2008


neurodiab

Recommended Posts

Γνωρίζοντας ήδη ότι το φόρουμ δεν αναφέρεται σε τέχνες και κοιτάζοντας λίγο στο φόρουμ των τεχνών,κατέληξα ότι θα πιάσει περισσότερο τόπο εδώ μέσα...

Οι 3 υποψήφιοι έχουν ήδη παρουσιάσει τα τραγούδια τους και περιμένουν την τελική απόφαση της επιτροπής, για το ποιός θα μας αντιπροσωπεύσει στη φετινή EUROVISION!!!

????

Εγώ,πάλι,δε κρατήθηκα...έφτιαξα το τοπικάκι μου και περιμένω τις ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ προτιμήσεις....σχόλια...ό,τι να'ναι!

Αν περνούσε από το χέρι σας...ποιόν από τους 3 θα στέλνατε στο διαγωνισμό?

Άποψή μου...?

Καλομοιράκι...καλό,αλλά της βγαίνει 1 στυλάκι Britney Spears, που δε κολλάει τώρα με το Ελλάντα!!Πώς να το κάνουμε?!

Μαρτάκης...ΩΡΑΙΟ το παιδάκι,αλλά πάλι κι ετούτος πολύ ατάλαντος ο μικρός!Και το τραγουδάκι του,γλυκανάλατο...έως αηδιαστικό!

Χρύσπα...!!!!Αυτό το κορίτσι ΕΧΕΙ παρελθόν,παρόν και μέλλον!Αντιπροσωπεύει πλήρως την σύγχρονη ελλ μουσική σκηνή!!!

Συνδιάζει...

1.ΦΑΝΕΡΑ προσόντα!Που θα εκτιμηθούν από τους ξένους ψηφοφόρους του διαγωνισμού!

2.Ελληνικό και ξένο στίχο!...να'ναι καλά ο σύντροφος/χορηγός/επιχειρηματίας/φαλακρός/κοιλαράς της που της βρήκε κάτι καλό!

3.Μαγκιά και...κότσια!!!και λίγο....π...νιά!!!Έτσι-έτσι,διαφορετικά τί καψουροτραγουδίστρια θα ήταν?

Η γνώμη μου φανερή

....ΧΡΥΣΠΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!Το σκυλί στη Eurovision!

embandemgreece

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ψηφιζω καλομοιρα.συμπαθητικο τραγουδακι κ το μιλαει καλα το εγγλεζικο.μαρτακης τελειως ανεκφραστος κ χρυσπα δε μου πολυαρεσε το τραγουδι.τεσπα αφου στο τελος παλι πατο θα πιασουμε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ αχ βρε Μαρια δεν ψαχνεις καλα

Στο παρελθον εχουμε ξανασχοληθει με τη euroviosion στην ενοτητα Τεχνες

H θεματικη ενοτητα "Τεχνες"εχει περιορισμενη κινηση το τοπικ παει αμεσα εκει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ήθελα να υποτιμήσω τη σοβαρότητα της ενότητας...

...αλλά αφού μου το έθεσες έτσι...!!! emsplats

Εσύ winmx τι ψηφίζεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Χρύσπα ενώ είναι φωνάρα (με τα γνωστά προσόντα), το τραγούδι είναι πολύ χάλια.

Ο Μαρτάκης ωραίο παιδί, που χαμογελάει συνέχεια χωρίς λόγο είναι λίγο εκνευριστικό. Τί γελάς παιδάκι μου αυγά σου καθαρίζουνε; Τραγούδα εκεί να τελειώνουμε.

Και επειδή το μη χείρον βέλτιστον, ε ας πάει η Καλομοίρα που στην τελική θα τα πει και ωραία και θα χορέψει και δεν πολυμιλάει.

(ότι θα πατώσουμε δεν υπάρχει αμφιβολία, εκτός αν ξαναχώσουν τόσο χρήμα για διαφήμιση όσο με την παπαρίζου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

το ξερω οτι δε σας νοιαζει σχεδον καθολου, αλλα θα παει η καλομοιρα στη eurovision.ετσι να'χουμε να λεμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα που τα είδα στο youtube...αυτός ο Μαρτάκης άγγελος βρε παιδί μου! Τί ωραίο παιδί! Όταν άρχισε να τραγουδάει και να "και καλά" χορεύει τα χάλασε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τραγικός, έτσι; Ρε συ δεν μπορούμε να του βρούμε μια δουλειά αυτού του παιδιού; Δεν του πάει το μουσικοχορευτικό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα περιμεναν σε αγγλικο στοιχο να φτασουν την καλομοιρα στην προφορα κι εκτελεση?

τεσπα εγω εχω μερικες ερωτησεις

1ον) ποσα θα στοιχισει εφετος η γιουροβιζιον?

2ον)ποιος πρωθυπουργος θα ειναι αυτος , που θα καταργησει επιτελους το υπουργειο πολιτισμου και θα μας σωσει απο τις σπαταλες εκατονταδων μυριων ευρω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κριμα,επρεπε να παει η Χρυσπα :( !!Eιχε τα προσοντα!!Πως θα αντιμετωπισoυμε τωρα τη Ρεμπεκα της Σλοβενιας :

rebekka1cw5.jpgrebekka2li3.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κριμα,επρεπε να παει η Χρυσπα :( !!Eιχε τα προσοντα!!Πως θα αντιμετωπισoυμε τωρα τη Ρεμπεκα της Σλοβενιας :

rebekka1cw5.jpgrebekka2li3.jpg

Θα βάλουμε σιλικόνη; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο το καλομοιρακι οταν μιλαει κανει πολλα αμμμμμμμμμμμμμμμμ

τεσπα δε πειραζει,θα νιαουρισει καλα πιστευω στη eurovision :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ασχετο, αλλα που χαθηκε εκεινο το καλο το κοριτσι που δημιουργησε το τοπικ???

την πλήγωσες και έφυγε στα ξένα :P

Τραγικός, έτσι; Ρε συ δεν μπορούμε να του βρούμε μια δουλειά αυτού του παιδιού; Δεν του πάει το μουσικοχορευτικό...

άγονο αγροτικό;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.