Jump to content

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΙΝΑ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

ΦΕΤΟΣ Η ΛΙΝΑ ΣΤΙΣ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ 100 ΧΡΟΝΟ.

ΟΣΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ.

Υ.Γ : ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗΝ ΜΥΚΟΝΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ , ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ REAL LIFE.

ΜΟΝΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ....

συμφωνώ απόλυτα

δε μπορώ να πιστέψω ότι μπορεί να είσαι τόσο μαλακοπίτουρας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμφωνώ απόλυτα

δε μπορώ να πιστέψω ότι μπορεί να είσαι τόσο μαλακοπίτουρας

αγκομαχώντας νομίζω οτι κατάλαβες το θέμα ετσι...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emxmm

κανονικα πρεπει να σου θυμωσω...

μου θυμιζεις 6 μηνες νωριτερα πως συμπληρωνω 1 αιωνα ζωης emno

δε φερονται ετσι οι κυριοι στις κυριες...

το κερασμα Φωτη μου στις 23/7 :)

sofa...

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΙΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ , ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΤΙΓΜΑΤΊΣΩ , ΟΣΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ.

ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ποιος νομιζεις οτι εισαι ρε Φωτη πια;Ανοιγεις οποτε γουσταρεις τοπικ και το πετας οποτε γουσταρεις εσυ μονο και μονο επειδη το ζητησες;Πας και μπαχαλευεις τοπικ ευχων επειδη ετσι γουσταρεις.Μα δεν εχεις κανεναν σεβασμο ουτε για τον εορταζοντα ουτε για τα παιδια που θελουν να του ευχηθουν.Αυτο μας ελειπε να δινουμε και εξηγησεις γιατι θελουμε να ευχηθουμε σε καποιον.

Τι ειμαστε εδω μεσα οι υπηρετες σου;Μηπως δεν εχεις πολλες απαιτησεις;Μηπως δεν ασχοληθηκαμε πολυ μαζι σου;ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΟΥ!!!Και οταν θα μπαινεις εδω μεσα για να γραφεις το καλαμι θα το αφηνεις εξω γιατι ΔΕ σε εχουμε αναγκη!

Λοιπον το τοπικ απλα το κλεινω για να βλεπουν ολοι οι υπολοιποι ποσο χαμηλα μπορεις να πεσεις!Πως πισω απο ενα ψευδωνυμο και μια ανωνυμια καθημερινα μας πρηζεις με τις χαζομαρες σου και τις ηλιθιοτητες σου.Πως ψαχνεις αφορμες για να δημιουργεις προβληματα,καβγαδες και συγκρουσεις!

Μη τολμησεις και ανοιξεις αλλο τοπικ που να μυξοκλαις!

Μη τολμησεις να στειλεις απειρα πμ στους υπολοιπους μοντς κλαιγοντας!

Θα πανε ΟΛΑ στα ΧΥΤΑ χωρις 2η σκεψη απο οποιοδηποτε μοντ!

ΕΓΩ αποφασιζω τι θα γινει το τοπικ κι οχι η παρτη σου.Οπως εστρωσες θα κοιμηθεις!

Την αλλη φορα πριν ποσταρεις ή πριν ανοιξεις τοπικ σκεψου το εστω ενα δευτερολεπτο μπας και γλιτωσουμε απο την καθε παπαρουμπα που περναει μεσα απο την κεφαλα σου γιατι δεν εχουμε αλλη ενοχη με την παρτη σου....ουτε εγω και ουτε τα αλλα μελη.

Και να σου πω κατι ρε Φωτη/Αελ αφου δε σου αρεσει το φορουμ,δε σου αρεσουν τα μελη,δε πας τα λειτουργικα μελη τοτε τι μπαινεις και γραφεις εδω και 2 χρονια;Κανενας δε σε υποχρεωνει ή σε παρακαλαει να μεινεις!

Αντε γεια!

Ευχαριστω για την υπομονη και την κατανοηση του μελους Λινα.Χιλια συγνωμη για την οποιαδηποτε αναφορα προς το ονομα σου.Λυπαμαι αφανταστα που σε ανακατευσε ο ΑΕΛ στο παιχνιδι του και στις διαμαχες του.

Να τονισω οτι το μελος Λινα δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το ανοιγμα του τοπικ.

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.