Jump to content

Εκπαιδευτικες ημεριδες πρωτοβαθμιας φροντιδας υγειας "Γ.Παπαδακης"


Recommended Posts

Παιδια εχει παρακολουθησει κανεις τις Εκπαιδευτικες ημεριδες πρωτοβαθμιας φροντιδας υγειας "Γ.Παπαδακης";

Ειδα το προκατακτικο προγραμμα για φετος και μου φανηκε ενδιαφερον...

Αξιζει η παρακολουθηση του;

thanks!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια εχει παρακολουθησει κανεις τις Εκπαιδευτικες ημεριδες πρωτοβαθμιας φροντιδας υγειας "Γ.Παπαδακης";

Ειδα το προκατακτικο προγραμμα για φετος και μου φανηκε ενδιαφερον...

Αξιζει η παρακολουθηση του;

thanks!

αξίζει και φέτος θα είμαι εκεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί λέγονται Γ. Παπαδάκης ;

Γ. Παπαδάκης λεγόταν ο διευθυντής στο κέντρο υγείας Περάματος Ρεθύμνου το 1998 που ήμουν εκεί...

emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τίτλος : ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΙΔΕΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΥΓΕΙΑΣ "Γ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ"

Τόπος : Συνεδριακό Κέντρο Αθηναϊς Βοτανικός, Αθήνα

Ημερομηνία : 11/02/2008 - 15/02/2008

Πληροφορίες :Eπιστημονικό Πρόγραμμα

Παιδια εχει παρακολουθησει κανεις τις Εκπαιδευτικες ημεριδες πρωτοβαθμιας φροντιδας υγειας "Γ.Παπαδακης";Ειδα το προκατακτικο προγραμμα για φετος και μου φανηκε ενδιαφερον...Αξιζει η παρακολουθηση του;thanks!
αξίζει και φέτος θα είμαι εκεί.
Πες μου πως θα μείνεις σε μένα να σου πάρω δώρο για την γιορτή των ερωτευμένων! emiloveyou

Σήμερα ήταν η τελευταία ημέρα δωρεάν συμμετοχής!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειναι πολυ καλο,τα τελευταια 2-3 χρονια πηγαινουμε σχεδον καθε φορα με τους παλιους συμφοιτητες μου!Οι ομιλητες αρκετοι και αξιολογοι,καλυπτονται σχεδον ολες οι ειδικοτητες,ο προσανατολισμος των διαλεξεων ειναι προς γενικες και οχι εξειδικευμενες γνωσεις.Παρακολουθειται ανετα απο φοιτητες εως ειδικους.Ιδανικη ευκαιρια για να δεις παλιους γνωστους που εχετε χαθει emcolgate και βεβαια εξαιρετικο φαγητο :P !!Απλα χρονο με το χρονο ο συνωστισμος ειναι ολο και μεγαλυτερος που σε συνδυασμο με την παραδοσιακη γυφτια των γιατρων,ειδικα οταν προκειται να φανε και κανουν σα να ζουν στην κατοχη :o ,μπορει να χαλασει ορισμενους.Σιγουρα αξιζει η παρακολουθηση του,πιστευω ειναι απο τα ελαχιστα που απευθυνονται στους νεους γιατρους,παρεχοντας πολυτιμες πληροφοριες σε αγροτικους και γενικους γιατρους.Αν μπορεσω θα ειμαι και γω (παλι) εκει B) .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί λέγονται Γ. Παπαδάκης ;

Γ. Παπαδάκης λεγόταν ο διευθυντής στο κέντρο υγείας Περάματος Ρεθύμνου το 1998 που ήμουν εκεί...

emquestion

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ , ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.

ΤΑΣΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΛΟΓΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ...???????

ΟΧΙ ΕΧΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΥ ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ , ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΜΕ ΟΥΖΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέρυσι πήγα πρώτη φορά.Το θεωρώ απαραίτητο για γενικούς ιατρούς και αγροτικούς.

Οι εντυπώσεις μου ήταν πολύ καλές.Πέρυσι είχε πιο πλούσια θεματολογία, συγκριτικά με φέτος.

Αυτό που μου άρεσε περισσότερο ήταν τα κλινικά φροντιστήρια(στα οποία έχει συζήτηση με το κοινό και λύνεις όλες τις απορίες σου).Πέρυσι απαντούσανε σε όλους και δεν σνόμπαραν καμία ερώτηση,όσο ανόητη κι αν φαινόταν.Αντίθετα από άλλα συνέδρια στα οποία οι συζητήσεις περιορίστηκαν μεταξύ των καθηγητών.

Θα ήθελα να πω και το εξής.Από τους ομιλητές,μου άρεσε πολύ η κυρία Γιαμαρέλου.Εκπληκτική!Έχει μεταδοτικότητα.

Να έχεις μαζί σου ιατρική ή αστυνομική ταυτότητα,για να πάρεις μέρος στα voting που γίνονται.Είναι κάτι σαν ανώνυμα τεστάκια γνώσης και κρίσης και βοηθάνε τον ομιλητή να καταλάβει τί δεν γνωρίζουμε,ώστε να μας μιλήσει γι'αυτό και πόσο προσέχουμε αυτά που λέει. emcolgate

Το υλικό που θα πάρεις (dvd και βιβλία) είναι πολύ χρήσιμο,διότι είναι ότι πιο νέο υπάρχει.

Επίσης έχει 30 μόρια συνεχιζόμενης εκπαίδευσης.

Συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους να πάνε και ειδικά σε νέους συναδέλφους που δεν έχουν πάει ακόμα σε συνέδριο.

Φέτος δυστυχώς δεν θα μπορέσω να πάω.

Όσο για το πόσο κοστίζει,πέρυσι μόλις συμπλήρωσαν τον απαραίτητο αριθμό συμμετοχής,για τους υπόλοιπους που γράφτηκαν μετά, ήταν δωρεάν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 weeks later...

Στην αίθουσα συνεδρίου 20 άτομα.....στο φαγοπότι 100.

Και γαμ.ω τα συνέδρια!

Μα πόσο γύφτοι μπορεί να είναι μερικοί....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως η τσάντα-δ'ωρο που έδωσαν φέτος ήταν εντελώς μάπα.

Αλλά τι περιμένεις όταν αναλαμβάνει το συνέδριο η lilly.

Τουλάχιστον αξίζουν τα πρακτικά που είναι και το πιο σημαντικό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως η τσάντα-δ'ωρο που έδωσαν φέτος ήταν εντελώς μάπα.

Αλλά τι περιμένεις όταν αναλαμβάνει το συνέδριο η lilly.

Τουλάχιστον αξίζουν τα πρακτικά που είναι και το πιο σημαντικό.

Πες μου πως ήσουν και πάλι Αθήνα και δεν πήρες τηλέφωνο!Christo_pull_hair.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.