Jump to content

Εύρεση Εργασίας


marianeurodiab

Recommended Posts

Έχω βαρεθεί να ακούω από συναδέλφους για αγγελίες φαντάσματα που υπόσχονται πολλά... :anavwfwties:

1 από αυτές ήταν και η Herbal Life!...Ενημερωτικό σεμινάριο σε ακριβό ξενοδοχείο της Αθήνας-Αγορά πακέτου προιόντων(100 Ευρώπουλα!) που πρέπει μετά να πουλήσεις σε άλλους...

Ενώστε τις εμπειρίες σας! emgreeceembounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα πω ομως πως υπαρχουν και αληθινες αγγελειες σωστες.

πχ εχει βαλει ενας φιλος αγγελεια , ψαχνει αντιπροσωπους για το καταστημα με ιατρικο εξοπλισμο που εχει αλλα ... δε πολυβρισκει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα πω ομως πως υπαρχουν και αληθινες αγγελειες σωστες.

πχ εχει βαλει ενας φιλος αγγελεια , ψαχνει αντιπροσωπους για το καταστημα με ιατρικο εξοπλισμο που εχει αλλα ... δε πολυβρισκει.

και ψάχνει ιατρό;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι αναγκαστικα αλλα δε νομιζω οτι ενας ιατρος σε αναμονη θα κακοπεφτε αν εβγαζε καποια λεφτα οσο καθεται. απο το να πηγαινει για εφημεριες για 65ευρω την ημερα σε ιδιωτικες κλινικες, γιατι να μη βγαζει τα ιδια σε μια ωρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από Χρυσή Ευκαιρία μην περιμένετε να βρείτε δουλειά της προκοπής. Δουλειά σε τηλεφωνικό κέντρο και πολύ είναι... Το έχω ψάξει το θέμα και όλες οι αγγελίες είναι μούφες.

Έχω παρακολουθήσει μια διάλεξη της herbalife και όταν σηκώθηκα να φύγω μόνο που δεν με έβρισαν. Ούστ παλιοπυραμίδες. Αν ψάχνετε δουλειά, το καλύτερο είναι να ψάξετε σε κοντινά πρόσωπα αν έχουν κάτι καλό ή να πηγαίνετε βιογραφικά εκεί που νομίζετε ότι είναι καλά να δουλέψετε. Δυστυχώς τα πράγματα είναι δύσκολα και με το πτυχίο της ιατρικής ακόμα δυσκολότερα. Κ όπως είπα αν δεν έχεις δικούς σου να σου βρούν δουλειά, άστα βράστα....

Όσο για τη Herbalife κάποιος πρέπει κάποιος εισαγγελέας να ασχοληθεί σοβαρά μαζί της. Είδα πολλά άτομα που συμπεριφέρονταν σα στρατιωτάκια. Λές και τους είχανε κάνει πλύση εγκεφάλου ένα πράγμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακριβώς φίλε Alternative....στρατιωτάκια μιας άλλης εποχής...

Και τι να τους κάνεις όμως; Δουλεύουν όπως στην Αμερική, χρησιμοποιούν δηλαδή κι εδώ αμερικανόφερτα κόλπα για να σε προσεγγίσουν και να διαφημίσουν τα προϊόντα τους.

Απλά είναι μεγάλη κατάντια για εμάς που νομίζουμε ότι σπουδάζουμε κάτι χρήσιμο και επενδύουμε σαυτό να βλέπουμε στις αγγελίες των εφημερίδων ή sites σαν του Γραφείου Διασύνδεσης του Α.Π.Θ. ότι όχι μόνο δεν υπάρχουν δουλειές για μας, αλλά έχουμε και την Herbal Life να μας κοροϊδεύει ότι θέλει και καλά "γιατρούς"...τι να τους κάνει;

Είχα πάει σε μια "ενημέρωση" και όλοι έκαναν ένα σωρό άσχετες δουλειές....δε θα ξεχάσω τον υδραυλικό με τι πάθος μιλούσε για τα προϊόντα και πόσο καλό κάνουν στην υγεία!!! :splaaaats::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι αλήθεια ότι τέτοιες περιπτώσεις είναι όλες "πυραμίδες" και το εν λόγω site που παρατέθηκε τα λέει ως έχουν, πάνω κάτω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα το ξαναπω. δε ψαχνει αναγκαστικα ιατρους αλλα δε ειναι κακο να εισαι ιατρος και να πουλησεις οξυμετρα ή καρδιογραφους κτλ και ναι εχει βαλει αγγελεια στην χρυση ευκαιρια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι αναγκαστικα αλλα δε νομιζω οτι ενας ιατρος σε αναμονη θα κακοπεφτε αν εβγαζε καποια λεφτα οσο καθεται. απο το να πηγαινει για εφημεριες για 65ευρω την ημερα σε ιδιωτικες κλινικες, γιατι να μη βγαζει τα ιδια σε μια ωρα?

Συγνώμη DrYannis αλλά τόσα δίνει ο φίλος σου στους υπαλλήλους;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσυ ρε ντοκτορι γιαννη γιατι χολοσκαςι τοσο για το φιλο σου και μας πρηζεις καθε τοσο με δαυτον??

τοοοοοοοοοσο πολυ τον αγαπας?????????

οταν καιγοσουν να του κλεισεις καμια δουλεια με τους 4οετεις που θελαν στηθοσκοπιακια φακουληδες κλπ το καταλαβαινω ολο και κατιτις σε μιζα emgreedy θα παιρνες,τωρα ομως???θα του βρεις υπαλληλο και θα σε πλερωσει???κατι δεν μου παει καλα

αλλωστε φουλαρισμενη ειν η αγορα με ανεργους αποφοιτους ιατρικης αν ηθελε οντως να βρει εναν,ολο και καποιον θα βρισκε

δε θα βαζε σενα δω για κραχτη

πολλα τα ερωτηματικα που γεννωνται σ αυτη τη μυστηρια υποθεση φιλες και φιλοι embluesbrother:ph34r:emxmmemslyemlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

LOL είχα πάει κι εγώ σε τέτοια φάση , πολύ θα γουστάρω να είμαι από μία μεριά να τους βλέπω όταν -αν- τους πάρουν χειροπόδαρα. ΟΥΣΤ.

Κάποια στιγμή θα πρέπει να ανοίξουμε ένα θέμα με τις κλασικότερες δουλειές μετά τη σχολή που συνπθως βρίσκουμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia ποσο στενομυαλη μπορει να εισαι? ειναι δυνατον να πιστευεις πως θα επερνα μιζα για 40ευρω πωληση? τι μιζα να δωσει ενας εμπορας που πουλαει σε φοιτητες στηθοσκοπια σε τιμη κοστους? αν δεν εχεις φιλους δε καταλαβαινεις πως σε αυτο τον κοσμο που ζουμε δε κανεις τα παντα με γνωμονα τα λεφτα. ηθελα να βοηθησω. λυπαμαι παρα πολυ που σκεφτηκες κατι τετοιο. τελικα δε πρεπει να βοηθας αλλους γιατι θα σε παρεξηγησουν.

οσο αναφορα για το γιατι εγραψα εδω οτι ψαχνει ιατρους στο ξαναλεω ειναι κολητος παιδικος φιλος και 2ον ξερω πως ειναι να εισαι στην αναμονη και θελω να βοηθησω αλλους συναδερφους που ειναι ανεργοι περιμενοντας την εναρξη της ειδικοτητας.

αλλα βλεπεις οι περισσοτεροι στην εποχη τους σκεφτονται σαν εσενα, μονο τον εαυτουλη τους και οταν καποιος διχως προσωπικο κερδος θελει να βοηθησει τοτε θεωρουν πως εχει και αυτος κερδος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia ποσο στενομυαλη μπορει να εισαι? ειναι δυνατον να πιστευεις πως θα επερνα μιζα για 40ευρω πωληση? τι μιζα να δωσει ενας εμπορας που πουλαει σε φοιτητες στηθοσκοπια σε τιμη κοστους? αν δεν εχεις φιλους δε καταλαβαινεις πως σε αυτο τον κοσμο που ζουμε δε κανεις τα παντα με γνωμονα τα λαφτα. ηθελα να βοηθησω. λυπαμαι παρα πολυ που σκεφτηκες κατι τετοιο. τελικα δε πρεπει να βοηθας αλλους γιατι θα σε παρεξηγησουν.

οσο αναφορα για το γιατι εγραψα εδω οτι ψαχνει ιατρους στο ξαναλεω ειναι κολητος παιδικος φιλος και 2ον ξερω πως ειναι να εισαι στην αναμονη και θελω να βοηθησω αλλους συναδερφους που ειναι ανεργοι περιμενοντας την εναρξη της ειδικοτητας.

αλλα βλεπεις οι περισσοτεροι στην εποχη τους σκεφτονται σαν εσενα, μονο τον εαυτουλη τους και οταν καποιος διχως προσωπικο κερδος θελει να βοηθησει τοτε θεωρουν πως εχει και αυτος κερδος.

σωστα ρε τζονι ειναι κι ολα αυτα που λες

πως δε τα χα σκεφτει

ειμαι κι εγω ενα θυμα της κερδοσκοπιας και του ατομικισμου και της ατιμης της κενωνιας της συγχρονης τι να κανω :lol:

κανε οτι θες αγορακι μου λογαριασμο θα μας δωσεις?

δικαιωμα μας ομως να λεμε κι οτι γουσταρουμε λογαριασμο θα σου δωσουμε?

παντως ολως πληροφοριακα σα ζητιανακι μου φαινεσαι οταν υπενθυμιζεις και ξαναυπενθυμιζεις και ματαξαναυπεμυμιζεις για το φιλο σου τον κολλητο τη στιγμη που βλεπεις οτι κανεις δεν ασχολειται με το φιλο σου τον κολλητο

αιντε μπαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia ποσο στενομυαλη μπορει να εισαι? ειναι δυνατον να πιστευεις πως θα επερνα μιζα για 40ευρω πωληση? τι μιζα να δωσει ενας εμπορας που πουλαει σε φοιτητες στηθοσκοπια σε τιμη κοστους? αν δεν εχεις φιλους δε καταλαβαινεις πως σε αυτο τον κοσμο που ζουμε δε κανεις τα παντα με γνωμονα τα λαφτα. ηθελα να βοηθησω. λυπαμαι παρα πολυ που σκεφτηκες κατι τετοιο. τελικα δε πρεπει να βοηθας αλλους γιατι θα σε παρεξηγησουν.

οσο αναφορα για το γιατι εγραψα εδω οτι ψαχνει ιατρους στο ξαναλεω ειναι κολητος παιδικος φιλος και 2ον ξερω πως ειναι να εισαι στην αναμονη και θελω να βοηθησω αλλους συναδερφους που ειναι ανεργοι περιμενοντας την εναρξη της ειδικοτητας.

αλλα βλεπεις οι περισσοτεροι στην εποχη τους σκεφτονται σαν εσενα, μονο τον εαυτουλη τους και οταν καποιος διχως προσωπικο κερδος θελει να βοηθησει τοτε θεωρουν πως εχει και αυτος κερδος.

σωστα ρε τζονι ειναι κι ολα αυτα που λες

πως δε τα χα σκεφτει

ειμαι κι εγω ενα θυμα της κερδοσκοπιας και του ατομικισμου και της ατιμης της κενωνιας της συγχρονης τι να κανω :lol:

κανε οτι θες αγορακι μου λογαριασμο θα μας δωσεις?

δικαιωμα μας ομως να λεμε κι οτι γουσταρουμε λογαριασμο θα σου δωσουμε?

παντως ολως πληροφοριακα σα ζητιανακι μου φαινεσαι οταν υπενθυμιζεις και ξαναυπενθυμιζεις και ματαξαναυπεμυμιζεις για το φιλο σου τον κολλητο τη στιγμη που βλεπεις οτι κανεις δεν ασχολειται με το φιλο σου τον κολλητο

αιντε μπαι

λυπαμαι για το επιπεδο σου.

δε θα ασχοληθω αλλο μαζι σου

καλη χρονια και χρονια πολλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

shlia ποσο στενομυαλη μπορει να εισαι? ειναι δυνατον να πιστευεις πως θα επερνα μιζα για 40ευρω πωληση? τι μιζα να δωσει ενας εμπορας που πουλαει σε φοιτητες στηθοσκοπια σε τιμη κοστους? αν δεν εχεις φιλους δε καταλαβαινεις πως σε αυτο τον κοσμο που ζουμε δε κανεις τα παντα με γνωμονα τα λαφτα. ηθελα να βοηθησω. λυπαμαι παρα πολυ που σκεφτηκες κατι τετοιο. τελικα δε πρεπει να βοηθας αλλους γιατι θα σε παρεξηγησουν. οσο αναφορα για το γιατι εγραψα εδω οτι ψαχνει ιατρους στο ξαναλεω ειναι κολητος παιδικος φιλος και 2ον ξερω πως ειναι να εισαι στην αναμονη και θελω να βοηθησω αλλους συναδερφους που ειναι ανεργοι περιμενοντας την εναρξη της ειδικοτητας. αλλα βλεπεις οι περισσοτεροι στην εποχη τους σκεφτονται σαν εσενα, μονο τον εαυτουλη τους και οταν καποιος διχως προσωπικο κερδος θελει να βοηθησει τοτε θεωρουν πως εχει και αυτος κερδος.
σωστα ρε τζονι ειναι κι ολα αυτα που λεςπως δε τα χα σκεφτειειμαι κι εγω ενα θυμα της κερδοσκοπιας και του ατομικισμου και της ατιμης της κενωνιας της συγχρονης τι να κανω :lol: κανε οτι θες αγορακι μου λογαριασμο θα μας δωσεις?δικαιωμα μας ομως να λεμε κι οτι γουσταρουμε λογαριασμο θα σου δωσουμε?παντως ολως πληροφοριακα σα ζητιανακι μου φαινεσαι οταν υπενθυμιζεις και ξαναυπενθυμιζεις και ματαξαναυπεμυμιζεις για το φιλο σου τον κολλητο τη στιγμη που βλεπεις οτι κανεις δεν ασχολειται με το φιλο σου τον κολλητοαιντε μπαι
λυπαμαι για το επιπεδο σου.δε θα ασχοληθω αλλο μαζι σουκαλη χρονια και χρονια πολλα
μα γιατιιι το λες αυτο????? :o εχω τεραστια αποθεματα αγαπης κι επιπεδου μεσα μου,μην κοιτας που στα κρυβω!:P:lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι αναγκαστικα αλλα δε νομιζω οτι ενας ιατρος σε αναμονη θα κακοπεφτε αν εβγαζε καποια λεφτα οσο καθεται. απο το να πηγαινει για εφημεριες για 65ευρω την ημερα σε ιδιωτικες κλινικες, γιατι να μη βγαζει τα ιδια σε μια ωρα?

Συγνώμη DrYannis αλλά τόσα δίνει ο φίλος σου στους υπαλλήλους;

Ρε Γιάννη δε μου απαντάς. Αν πάω υπάλληλος στο μαγαζί του φίλου σου θα μου δίνει 65 ευρώ την ώρα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι απαντες εχουμε καταντησει καχυποπτοι

επειδη πλεον μας τ αρπαζουν απαντες απο παντου,οταν εμφανιζεται κανενας να δειχνει κανα δειγμα αντιθετο απ αυτα που χουμε συνηθισει πεφτουμε να τον φαμε

θα μπορουσε ο γιαννης να το κανει ολο αυτο ανιδιοτελως σου λεει και το φιλο βοηθαω και τα παιδια παιρνουν φθηνα τα πραματα τους-καποτε ημουν κι εγω στη θεση τους

αν και χαμηλη χαμηλη η τιμη σε τιμη κοστους δε θα τα πουλουσε ρε συ δοκτωρα γιαννη οπως λες -και καλα θα κανε-μη το ξεχεσουμε κιολας ο ιησους ο ναζωραιος ειν ο φιλος σου???

επισης επειδη εχω μεγαλη καρδια αντε να δεχτω οτι ο φιλος του γιαννη ψαχνει υπαλληλο κι οτι δεν εχει προσφερθει κανεις απο τους χιλιαδες δισεκατμμυρια αποφοιτους ιατρικης εν αθηναι να απαντησει στην αγγελια που προφανως θα πρεπει να χε βαλει σε καμια φημεριδα,οποτε ο γιαννης ξεροντας πως πολλοι απο μας ψαχνουν για δουλεια και πως ο φιλος ακομη ψαχνει υπαλληλο φροντιζει να βοηθησει αμφοτερους με τα ποστ του

οκ θα μπορουσε να ταν κι ετσι

οταν ομως ρε συ ντοκτορι ιωαννη εχεις γραψει 50 ποστ σ εναμιση χρονο και τα 38εχουν να κανουν με διαφημιση του καταστηματος του "φιλου" σου και τα 12 με το ποσα λιγα λεφτα παιρνεις ως γιατρος ε τοτε τι να κανω γινομαι δυσπιστη το κερατο μου μεεεεσα και δε μπορει να με κατηγορησει και κανενας γι αυτο νομιζω

σταυρωστε με σταυρωστε στα στιβαρα σας μπρατσα αγορακια σηκωστε με!(για να μην ξεχνιμαστε :P:lol: )εκανα αυτο που μου τη σπαει,πηγα και κι εριξα ενα brush up στα ποστ του emblush:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι αναγκαστικα αλλα δε νομιζω οτι ενας ιατρος σε αναμονη θα κακοπεφτε αν εβγαζε καποια λεφτα οσο καθεται. απο το να πηγαινει για εφημεριες για 65ευρω την ημερα σε ιδιωτικες κλινικες, γιατι να μη βγαζει τα ιδια σε μια ωρα?

Συγνώμη DrYannis αλλά τόσα δίνει ο φίλος σου στους υπαλλήλους;

Ρε Γιάννη δε μου απαντάς. Αν πάω υπάλληλος στο μαγαζί του φίλου σου θα μου δίνει 65 ευρώ την ώρα;

Αν πουλήσεις σαράντα στηθοσκόπια σε μια ώρα...

:anavwfwties:

...ή αμα κανει μια ολοκληρωμενη "κλινικη εξεταση" σε μια ωρα..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να αναφέρω και τα δικά μου...

πιθανά αφορά τα Herbal, και έχω κανονίσει τρεις φορές ραντεβού σε τέοτοιες παρουσιάσεις

εννοείται δεν έχω πάει σε καμμία

και με παίρνουν κάθε φορά 5-6 τηλέφωνα... (ειλικρινά δεν ξέρω γιατί)

απ'όσα είχα βρει σε αγγελίες,

τα περισσότερα ήταν πλασιέ και αισθητικά.

το μόνο που τελικά δεν ήταν μούφα (εκ των υστέρων το ανακάλυψα)

ήταν μια αγγελία που ζητούσε ιατρούς για κατ'οίκον επισκέψεις.

Δεν το έκανα πέρσι γιατί το θεώρησα αναξιόπιστο (έπρεπε να κάνω έναρξη και ασφάλεια μόνος μου)

αλλά μέσω της δουλειά που έκανα σε ασφαλιστική μίλησα αρκετές φορές με τον

κύριο που είχα μιλήσει για τις επισκέψεις κατ'οίκον και ήταν μια χαρά εντάξει.

Μου είχε πει πως η αμοιβή μου θα ήταν 30 ως 50 ευρώ

αλλά μάλλον 30 λόγω του ότι ήμουν ανειδίκευτος.

τελικά ίσως άξιζε...

με 2 τέτοια την ημέρα έβγαζα κανονικό εισόδημα (αλλά πήξιμο ειδικά τα Σαββατοκύριακα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι αναγκαστικα αλλα δε νομιζω οτι ενας ιατρος σε αναμονη θα κακοπεφτε αν εβγαζε καποια λεφτα οσο καθεται. απο το να πηγαινει για εφημεριες για 65ευρω την ημερα σε ιδιωτικες κλινικες, γιατι να μη βγαζει τα ιδια σε μια ωρα?
Συγνώμη DrYannis αλλά τόσα δίνει ο φίλος σου στους υπαλλήλους;
Ρε Γιάννη δε μου απαντάς. Αν πάω υπάλληλος στο μαγαζί του φίλου σου θα μου δίνει 65 ευρώ την ώρα;
εχει ηδη μερικους ιατρους αλλα και αρκετους αλλους συνεργατες. οχι δε πληρωνει με την ωρα αλλα προμηθεια επι των πωλησεων. ειναι εξωτερικοι συνεργατεςνομιζω οι περισσοτεροι βγαζουν περισσοτερα απο 50 την ωρα γιατι εχει τις καλυτερες τιμες της αγορας καθως αγοραζει απευθειας απο εργοστασια
παντως πρεπει να παραδεχτουμε οτι απαντες εχουμε καταντησει καχυποπτοιεπειδη πλεον μας τ αρπαζουν απαντες απο παντου,οταν εμφανιζεται κανενας να δειχνει κανα δειγμα αντιθετο απ αυτα που χουμε συνηθισει πεφτουμε να τον φαμεθα μπορουσε ο γιαννης να το κανει ολο αυτο ανιδιοτελως σου λεει και το φιλο βοηθαω και τα παιδια παιρνουν φθηνα τα πραματα τους-καποτε ημουν κι εγω στη θεση τους αν και χαμηλη χαμηλη η τιμη σε τιμη κοστους δε θα τα πουλουσε ρε συ δοκτωρα γιαννη οπως λες -και καλα θα κανε-μη το ξεχεσουμε κιολας ο ιησους ο ναζωραιος ειν ο φιλος σου???επισης επειδη εχω μεγαλη καρδια αντε να δεχτω οτι ο φιλος του γιαννη ψαχνει υπαλληλο κι οτι δεν εχει προσφερθει κανεις απο τους χιλιαδες δισεκατμμυρια αποφοιτους ιατρικης εν αθηναι να απαντησει στην αγγελια που προφανως θα πρεπει να χε βαλει σε καμια φημεριδα,οποτε ο γιαννης ξεροντας πως πολλοι απο μας ψαχνουν για δουλεια και πως ο φιλος ακομη ψαχνει υπαλληλο φροντιζει να βοηθησει αμφοτερους με τα ποστ τουοκ θα μπορουσε να ταν κι ετσιοταν ομως ρε συ ντοκτορι ιωαννη εχεις γραψει 50 ποστ σ εναμιση χρονο και τα 38εχουν να κανουν με διαφημιση του καταστηματος του "φιλου" σου και τα 12 με το ποσα λιγα λεφτα παιρνεις ως γιατρος ε τοτε τι να κανω γινομαι δυσπιστη το κερατο μου μεεεεσα και δε μπορει να με κατηγορησει και κανενας γι αυτο νομιζωσταυρωστε με σταυρωστε στα στιβαρα σας μπρατσα αγορακια σηκωστε με!(για να μην ξεχνιμαστε :P:lol: )εκανα αυτο που μου τη σπαει,πηγα και κι εριξα ενα brush up στα ποστ του emblush:D
εχει ηδη μερικους ιατρους αλλα και αρκετους φυσικοθεραπευτες, νοσηλευτες κτλ για συνεργατες. δεν εχει αναγκη.οταν πουλαει οξυμετρο παλμικο με εγχρωμη οθονη tft που παρομιο δεν εχω δει στην Ελλαδα , μονο 200ετρω αντι 450 ε τοτε καταλαβαινεις πως ναι πουλαει πολυ πολυ φτηνα εγω σκεφτηκα πως θα βοηθησω συναδερφους μου. με παρεξηγησες δεν πειραζει. νασαι καλα. παμε για κανα ποτο να γνωριστουμε?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δοκτορι ιωαννη

με παρεξηγησες δεν πειραζει. νασαι καλα

με συγκινει αυτη η μεγαλοψυχια σου θα βαλω τα κλαματα emcryemcolgate

παμε για κανα ποτο να γνωριστουμε?

ναι τωρα τρεχοντας

φτυχως που μου το πες να το σημειωσω μη το ξεχασω :P:lol:

υγ αν φερεις και το φιλο σου θα το ξανασκεφτω.2 παααντα ειναι καλυτερα ;)emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι γραμμένη στη forever

http://www.foreverliving.com/

αλλά για δική μου χρήση. Ωραία πραγματάκια, αλλά όχι όλα

Είχα πάει σε παρουσίαση της herbal life. Είναι αίσχος!

Άσχετο με το τόπικ ε? Καλά :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δοκτορι ιωαννη

με παρεξηγησες δεν πειραζει. νασαι καλα

με συγκινει αυτη η μεγαλοψυχια σου θα βαλω τα κλαματα emcryemcolgate

παμε για κανα ποτο να γνωριστουμε?

ναι τωρα τρεχοντας

φτυχως που μου το πες να το σημειωσω μη το ξεχασω :P:lol:

υγ αν φερεις και το φιλο σου θα το ξανασκεφτω.2 παααντα ειναι καλυτερα ;)emlmfao

ειμαι μεγαλοψυχος τελικα

οκ θα παρω και ενα φιλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.