Jump to content

ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ


Sovereign

Recommended Posts

Σε καλώ να γίνουμε φίλοι, σε καλώ να κάνουμε σεξ, σε καλώ να πλέξουμε πουλόβερ, σε καλώ να κάνουμε ράφτινγκ στον Γουαδαλκιβίρ και δε συμμαζεύεται.

ΡΕ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Αυτό είναι το topic που όλοι οι αγανακτισμένοι με την αρναουτόγλιο στροφή του φόρουμ περίμεναν.

Αυτό είναι το topic που μπορείτε να βρίσετε όλα τα υπόλοιπα topic.

Αυτό είναι το topic των topic.

Δεν έχει συγκεκριμένο θέμα, δεν έχει συγκεκριμένο σκοπό, οπότε είναι όλο δικό σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγχαρητηρια αγαπητε μου για την πρωτοβουλια αλλα εχω να σου πω το εξης¨

ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΔΕ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΑΝ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕΙ Κ ΓΙΑ ΣΕΞ(ΔΙΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ) ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙ?

:P γιαυτο σταματα να κανεις τον καθωσπρεπει κ τον δυσκολο κ ελα κ εσυ στο διπλα μαγαζι :P

φιλικα παντα :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαστε το μοναδικό fora με αμέτρητες επιλογές.Έχουμε τα πάντα!Ανετότατα όποιος μπει εδω μέσα κολλάει,όπως κόλλησα κι εγώ άλλωστε emcolgate

Μας λείπουν δύο topic ακόμα.Το "σε καλώ να κοτσομπολέψουμε" και το "Σε κρίνω" emcolgate

Δεν είναι κακό να έχουμε επιλογές.Άλλοι περνάνε καλά με το να κλαίγονται για τα μόρια,άλλοι με το παιχνιδόλεξο,άλλοι με το να γράφουν ιστορίες...Που το κακό?Δεν γίνεται να είμαστε όλοι ίδιοι και να μας αρέσουν τα ίδια πράγματα.

Οκ το "ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ",σε κάποιους φάνηκε αστείο.Ε και?Σε άλλους άρεσε.

Το "ΣΕ ΚΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ",είναι από τα πιο ευδιάθετα και ευχάριστα topic των εποχών.Τό'''''' γέλιο.Άλλοι το κατέκριναν.Ε και?

Υγεία και καλή καρδιά ρε παιδιά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε καλώ να γίνουμε φίλοι, σε καλώ να κάνουμε σεξ

Μπορει κανεις να το ερμηνευσει ως αντιδραση στις ατελειωτες δικατσο-ημεδαπομαχιες.

Make love not war!

Εξαλλου ειναι -εντελει- ενα απο τα λιγα πραγματα (το σεξ) που κραταει μια ποιοτητα στην ελλαδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει κανεις να το ερμηνευσει ως αντιδραση στις ατελειωτες δικατσο-ημεδαπομαχιες.

Make love not war!

Συμφώνώ και συμπληρώνω.Ας υπάρχει και κάτι θετικό και ευχάριστο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι έγινε ...δεν σου δώσαν την αγάπη και ...

κατέφυγες στην αναζήτηση κάτι άλλου ως υποκατατάστατου;;;;

για το τσιμπούσι μιλώ που γίνεται στο νεο τοπικ , αυτο που άνοιξες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας καλώ να μου δώσετε την αγάπη σας emlove

Την έχεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας καλώ όλους να δώσετε από μια χάντρα να ράψω στο τούλι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλοι και φίλες

Συνεχίστε να ποστάρετε βλακείες στο συγκεκριμένο topic. ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ να ξεπεράσουμε σε αριθμό posts και σελίδων τους ανταγωνιστές (ξέρετε, όλα αυτά τα threads που καλούνε κόσμο να κάνει διάφορα).

Ελάτε να συνέλθουμε όλοι μαζί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλοι και φίλες

Συνεχίστε να ποστάρετε βλακείες στο συγκεκριμένο topic. ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ να ξεπεράσουμε σε αριθμό posts και σελίδων τους ανταγωνιστές (ξέρετε, όλα αυτά τα threads που καλούνε κόσμο να κάνει διάφορα).

Ελάτε να συνέλθουμε όλοι μαζί!

μα καλα εσεις οτι ποσταρουμε βλακειες ενω εμεις μιλαμε σοβαρα.Ελάτε να συνέλθουμε όλοι μαζί!

<---------- ΠΟΥ Κ ΠΟΤΕ???ΤΕΛΟΣ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:huh: τι'ν'τουτο παλι?καποιο εθιμο?

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΛΕΟΣ !!!!όχι.....δεν έχω μια ξεκινάμε χάντρα χάντρα ...μπας και προλάβω....(σοβαρά τώρα....),τον γάμο......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλοι και φίλες

Συνεχίστε να ποστάρετε βλακείες στο συγκεκριμένο topic. ΤΟ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ να ξεπεράσουμε σε αριθμό posts και σελίδων τους ανταγωνιστές (ξέρετε, όλα αυτά τα threads που καλούνε κόσμο να κάνει διάφορα).

Ελάτε να συνέλθουμε όλοι μαζί!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Billy σε καλώ να συνέλθεις! emcensored

Έχεις ποστάρει 10000000000 φορές στο θέμα του σεξ !!!!!!!!

Ο Billy ξύπνησε..(κατά τον Jack..που είχε ξυπνήσει κι αυτός πριν λίγο καιρό)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το είδα Λίνα μου..Βάλε κανα χεράκι..γιατί κάτι τον έχει πιάσει..μην έφαγε τίποτα χαλασμένο και τον πείραξε?

PS: πλακίτσα ducktorako μου..μη μου θυμώσεις..μη μη μη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.