Jump to content

αλλαγή display name?


προβατο στο λιβαδι

Recommended Posts

Θα ηθελα να αλλαξω το display name μου απο προβατο στο λιβαδι σε προβατο στους αγρους :) ή και σε καποιο αλλο τέλος πάντων (παντα στην κατηγορια αμνοεριφια) αλλα δε μπορώ να βρω πως γίνεται. Στους κανονες χρησης δίνει οδηγίες αλλα στο my controls δεν μου δινει τελικα το option.Ας μου πει καποιος ειδήμων τι να κάνω γιατι έχει πολυ κρυο εδω έξω στο λιβαδι και δε θα την βγάλω αλλη μια νύχτα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ιδιο ισχυει και με τη Personal photo και με τη φωτο διπλα στο signature?

Γιατι εχω βαλει φωτο αλλα δεν εμφανιζεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα πρεπει να εχεις κανει τουλαχιστον 100 ποστ για να μπορεις να το αλλαξεις...νομιζω :)

sorry, αυτό δεν το γνωρίζω, απλά ανέφερα τον τρόπο με τον οποίο άλλαξα εγώ το nickname.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εχω πολυκαταλαβει την ερωτηση σου...

για personal photo μπορεις να κανεις upload απο το pc σου. και ως απλο member νομιζω...:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να κάνεις 100 post να γίνεις prominent member και μετά θα εμφανιστεί η επιλογή display....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω κανει upload αλλα δεν φαινεται στα posts.Ισχυει αυτο που λεει η nelli για τα 100 posts?Thanx.

ισχύει γιατί και εμένα μου το είπαν και το έκανα πριν 2 εβδομάδες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω κανει upload αλλα δεν φαινεται στα posts.Ισχυει αυτο που λεει η nelli για τα 100 posts?Thanx.

ισχύει γιατί και εμένα μου το είπαν και το έκανα πριν 2 εβδομάδες.

πήγαινε στο greekmeds.gr-----forum topics------members,εκεί λέει καθαρά τι και πώς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε Βαβελ.....σορρυ δλδ...δε τα ειπαμε πριν 3 μερες σε αλλο τοπικ που ρωταγες,οτι πρεπει να φτασεις τα 100 ποστ;ε Δε σου ειπα μαλιστα να πας να κοιταξεις το καρφιτσωμενο τοπικ που τα εχει αναλυτικα :rolleyes:

Εκει θα βρειτε για την αλλαγη ονοματος...μονο τα προμινεντ μελη και καθε 12 μηνες

Για να ξαναδωσω ειδικα για τους καινουριους Member groups, member, prominent member and others...

Βαβελ ελπιζω αυτη τη φορα να διαβασεις το τοπικ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ηθελα να αλλαξω το display name μου απο προβατο στο λιβαδι σε προβατο στους αγρους :) ή και σε καποιο αλλο τέλος πάντων (παντα στην κατηγορια αμνοεριφια)

................................................................................

......................................................................

Ας μου πει καποιος ειδήμων τι να κάνω γιατι έχει πολυ κρυο εδω έξω στο λιβαδι και δε θα την βγάλω αλλη μια νύχτα...

σου ευχομαι να τα εκατοστησεις

και παιρνω το θαρρος να σου προτεινω να το κανεις "προβατο στη στρουγκα"

-θα νιωθεις πιο προστατευμενο,αγαπητο αμνοεριφιο,

απο τον βορια που τ'αρνακια παγωνει...

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ευχαριστώ πολυ για την ενημερωση και ελπιζω να τα εκατοστίσω πριν πιασει βαρυχειμωνιά :) Η στρουγκα είναι μια λύση αλλά δυστυχώς ειμαι ελευθέρας βοσκής και θα έχω πρόβλημα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ευχαριστώ πολυ για την ενημερωση και ελπιζω να τα εκατοστίσω πριν πιασει βαρυχειμωνιά :) Η στρουγκα είναι μια λύση αλλά δυστυχώς ειμαι ελευθέρας βοσκής και θα έχω πρόβλημα..

emlmfao

εισαι θεα κοπελα μου!

και μονο που διαλεξες αυτο το νικ δηλ.!

emrespect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπεεεεεεεε πολύ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά ευχαριστώ πολυ για την ενημερωση και ελπιζω να τα εκατοστίσω πριν πιασει βαρυχειμωνιά :) Η στρουγκα είναι μια λύση αλλά δυστυχώς ειμαι ελευθέρας βοσκής και θα έχω πρόβλημα..

ε,άμα είσαι και ελευθέρας βοσκής περίμενε Πάσχα και μετά...να φάμε κανά κοψιδάκι,τι να αλλάζεις τώρα.....η αλεπού πεινάει!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να το κάνεις Λιβαδοπρόβατο. Ακούγεται εξωτικό και γεμάτο μυστήριο. Κάτι τέτοια αρέσουν εδώ μέσα. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μπορούσες, επίσης, να το κάνεις 'το μικρό πρόβατο στο ιατρικό λιβάδι'.

Είναι περισσότερο πιασάρικο, καθώς δημιουργεί συνειρμούς με αρχαία τηλεοπτική σειρά γεμάτη μηνύματα ηθικά, κοινωνικά κλπ, που βλέπαμε στο νηπειαγωγείο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.