Jump to content

Δίκαιο Ή Άδικο ?


Beowulf

Recommended Posts

την ανατομια και την φυσιολογια του ανθρωπινου σωματος,κατεστραμμενε,

τις κατειχα πριν να περασω ιατρικη/

εσυ επρεπε να βγαλεις το πολυτεχνειο και να μπεις σε δευτερη σχολη

για να ξεστραβωθεις?

κοψε το πολυ το διαβασμα-σε χαλαει- και δες καμια τσοντα να μαθεις 5 βασικα πραγματα

και στις λεπτομερειες θα σε καθοδηγησω στην πραξη...

ασεξουαλικε υπανθρωπε...

emsly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 109
  • Created
  • Last Reply
Ο ασυναρτητος λογος ειναι προιον αυνανισμου προφανως σε προσπαθεια ρυθμισης των εδω και καιρο των "ανενεργων" σου ορμονων...επισης υποδηλωνει απουσια αρτιας εγκεφαλικης λειτουργιας πιθανον λογω εγκεφαλικου που υπεστης μες στην μητρα...Δεν υπαρχει λογος να εκνευριζεσαι αγαπητο ημι αυτοματο 1 καταστασης.Κανε μια αιτηση αναπηριας στο τοπικο ΙΚΑ σου,και θα μπορεις και συ να κυκλοφορεις αναμεσα μας αξιοπρεπως και με ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΗ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ...

ασε ρε πολυτεχνικο και ερημοσπιτικο υβριδιο,

που ηρθες να μας το παιξεις και γιατρος!

δεν πας να παιξεις τον αλλον τον "γιατρο" καλυτερα,

μηπως ξυπνησει και ο αντρισμος σου?

Καλή Μου Και Αξιαγάπητη Dcool !!! :anavwfwties:

Πρόσεξα Πολύ Καλά Τι Είπες emeleos

Και Σε Παρακαλώ Σταμάτα Τις Πίπες!!! emgoal

Δεν Είμαι Από Πολυτεχνείο Αυτό Είναι Υποδεέστερο Της Διανοητικής Μου Κατάστασης :bloodomen:

Είμαι Πρωτοετής Στην Ιατρική Αθηνών !!! emrockon

Αλλά Βέβαια Όταν Η Αξιολόγηση Θέλει Να Γίνει Η Παπαγαλία Δεν Την Αφήνει emhelp

Διάβασε Από Την Αρχή Καλή Μου Όλο Το Topic Και Μην Διαβάζεις Μόνο Τα sos Και Ότι Σου Πουν Οι Ορμόνες Σου Λες emsos

Διότι Αντιλαμβάνομαι Ότι Θέλεις Κάτι Παραπάνω Από Αυτόν Τον Κατά Τα Άλλα Αποτοξινοτικό Και Αφροδισιακό Διάλογο Αλλά Τεχνικοί Λόγοι Δεν Μου Επιτρέπουν Να Ολοκληρώσω Την Απόλαυσή Σου :P

Και Επίσης Για Λίγες Ώρες Αποσύρομαι Διότι Πρέπει Να Διαβάσω Και Λίγο Στατιστική Και Μετά Να Ξανακούσω Τις Πιπούλες Σου B)

Boui Boui !!!

Ωχ Έκανα Λάθος Για Άλλον η dcool Έλεγε Και Εγώ Απάντησα ...

Συνεπώς Σταυρώστε με Σταυρώστε με και δύο μούντζες δώστε με !!!

δεν έχω πιει καφέ ακόμη,ω ναι,πίνουν και τα κουνέλια(ρε συ το κουνέλι είναι ο άντρας που πνίγεις μην με μπερδεύεις,αμανν πια!!!) και κάθε γνωμάτευση κοστίζει,τι τσάμπα έλεος,μια δεν έχω,ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ????

Τώρα Θα Σε Κάνω Πλάκα Κι Εσένανε Κουνέλα

Και Που Θες Να Ξέρω Εγώ Τις Προτιμήσεις Σου Και Θέλεις Σώνει Και Καλά Να Εννοείτε Το Κουνέλι Ως Άνδρας … Του Άνδρα Δηλαδή…Το Λούτσο ! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν λέμε το πνίγεις το κουνέλι ΕΝΝΟΟΥΜΕ ,λέγοντάς το κατα 99% σε γυναίκα αν τον Πνίγει τον λούτσο...ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?????φαντάσου λίγο σε ΤΙ πνίγεται....ουφ δεν μπορώ κουράστηκα......κι όταν λέμε μια γυναίκα ΚΟΥΝΕΛΑ εννοούμε ότι έχει κάνει πολλά παιδιά...ουφ...βρε με ψόφησες....και να δω πως θα το πνίξω τώρα...ποπο,με εξόντωσες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Guyz... δεν αφηνεται λιγακι το πληκτρολογιο να παιξεται με το "τουρτουλι" σας και οι μεν κ οι δε????

ΥΓ- δεν προκαλει τυφλωση... μη φοβαστε...... αντε να ηρεμησετε λιγουλακι... emcensored

εσενα τωρα,διαιτητη στο "τουρτουλι" μας σε βαλαμε?

αν ειναι να δινεις απλα οδηγιες...

ελα εδω να βοηθησεις :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφανως επειδη ειχες παει εθελοντικα στην Ιατρικη σχολη για να σε μελετησουν,οποτε δικαιολογειται η γνωση σου..αν και ειναι ελλιπης απο οτι διαπιστωσα--σου διαφευγουν στοιχειωδη εδαφια

Οσον αφορα την εκμαθηση μου τελευταια γεροντοκορη,που διατυμπανιζεις περιτρανα πως εχεις κατακτησεις,θα ειναι καπως δυσκολο λογω (για δες παλι!!) ανατομιας δικης σου και δικης μου--φανταζεσαι εσενα πανω μου?Σαν νουμερο σε τσιρκο θα ειμαστε--ο Χουντινι θα απελευθερωνοταν πιο ευκολα και γρηγορα απο οτι εγω απο εσενα!!!(αν ποτε ειναι δυνατον να πραγματοποιηθει κατι τετοιο!!)

Επομενως θα αρκεστεις στην μεγαλυτερη εφευρεση του ανθρωπου---ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ--αν και χρονια δοξαζεις το PVC...Ολα τα sex shops στο Σαλονικα σε ξερουν...η dcool με τα dildos της :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν λέμε το πνίγεις το κουνέλι ΕΝΝΟΟΥΜΕ ,λέγοντάς το κατα 99% σε γυναίκα αν τον Πνίγει τον λούτσο...ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?????φαντάσου λίγο σε ΤΙ πνίγεται....ουφ δεν μπορώ κουράστηκα......κι όταν λέμε μια γυναίκα ΚΟΥΝΕΛΑ εννοούμε ότι έχει κάνει πολλά παιδιά...ουφ...βρε με ψόφησες....και να δω πως θα το πνίξω τώρα...ποπο,με εξόντωσες

Είπα ¨Ότι Θέλω Να Διαβάσω Λίγο Και Εσύ Το Έχεσες

Έτσι Όπως Τα Είπες Και Φαντάζομαι Που Πνίγεται Ο Λούτσος Και Θα Πρέπει Τώρα Να Βάλω Τις Μπουκάλες Οξυγόνου Στην Πλάτη Και Τον Λούτσο Στο Στόμα Για Να Κάνω Τον Βατραχάνθρωπο …

Δεν Αντέχω Άλλο Πάω Για Διάβασμα !!! Γεια !!! emkissemkissemkissemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν λέμε το πνίγεις το κουνέλι ΕΝΝΟΟΥΜΕ ,λέγοντάς το κατα 99% σε γυναίκα αν τον Πνίγει τον λούτσο...ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?????φαντάσου λίγο σε ΤΙ πνίγεται....ουφ δεν μπορώ κουράστηκα......κι όταν λέμε μια γυναίκα ΚΟΥΝΕΛΑ εννοούμε ότι έχει κάνει πολλά παιδιά...ουφ...βρε με ψόφησες....και να δω πως θα το πνίξω τώρα...ποπο,με εξόντωσες

Είπα ¨Ότι Θέλω Να Διαβάσω Λίγο Και Εσύ Το Έχεσες

Έτσι Όπως Τα Είπες Και Φαντάζομαι Που Πνίγεται Ο Λούτσος Και Θα Πρέπει Τώρα Να Βάλω Τις Μπουκάλες Οξυγόνου Στην Πλάτη Και Τον Λούτσο Στο Στόμα Για Να Κάνω Τον Βατραχάνθρωπο …

Δεν Αντέχω Άλλο Πάω Για Διάβασμα !!! Γεια !!! emkissemkissemkissemrose

εμα τώρα μας αφήνεις???ΚΑΛΑ ΕΙΠΑ πριν μια ώρα ΑΛΛΟΥ είναι το πρόβλημα......α,ρε Φρόυντ κάτι ήξερες τελικά!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσον αφορα την εκμαθηση μου τελευταια γεροντοκορη,που διατυμπανιζεις περιτρανα πως εχεις κατακτησεις,θα ειναι καπως δυσκολο λογω (για δες παλι!!) ανατομιας δικης σου και δικης μου--φανταζεσαι εσενα πανω μου?Σαν νουμερο σε τσιρκο θα ειμαστε--ο Χουντινι θα απελευθερωνοταν πιο ευκολα και γρηγορα απο οτι εγω απο εσενα!!!(αν ποτε ειναι δυνατον να πραγματοποιηθει κατι τετοιο!!)

Επομενως θα αρκεστεις στην μεγαλυτερη εφευρεση του ανθρωπου---ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ--αν και χρονια δοξαζεις το PVC...Ολα τα sex shops στο Σαλονικα σε ξερουν...η dcool με τα dildos της

δεν εχεις ιδεα,κατεστραμμενε!

το μονο αληθες,απο οσα μεσα στον γκαυλωμενο παραλογισμο σου αναφερεις,

ειναι οτι θα μπορουσα να δουλευω σε τσιρκο,λογω της πολυχρονης ενασχολησης μου με την ενοργανη...

οσο για τα ντιλντος,τα αγοραζω για να τα δοριζω σε κατι καταπιεσμενες σαν και του λογου σου...

πες μου,σου αρεσε το τελευταιο που σου εστειλα τωρα προσφατα,της αγιας βαρβαρας(προστατιδας του πυροβολικου) ανημερα?

ειδες?εγω σε σκεφτηκα που θα ξεροσταλιαζες μονος σου παιρνοντας ματι τους φανταρους στο γειτονικο σου στρατοπεδο...

ουστ!βλαχο-λουλου!

emsly

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενοργανη εσυ?Χαχαχα...τι εκανες ακριβως?Κρατουσες το δοχειο με την σκονη?Ερε γελια λεμε...ισα ρε καρακιτσαρια του κερατα που θα με πεις και λουλου...

Χοντρο μακεδονισσα της πλακας,γλυψε τα μπουτια σου που ειναι ενωμενα και κανε τσουληθρα τωρα,αντε για να θυμηθεις την μονη ενοργανη που εχεις κανει ποτε στην μιζερη και ακυρη ζωη σου

Αντε τωρα στις ελιες σου να αναβιωσουν βουκολικες καταστασεις με τον τραγο του διπλα κοπαδιου!Ουστ ρε!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν Ένα Τελευταίο Και Πάω Για Διάβασμα Και Όταν Επιστρέψω Να Δω Αν Το Βρήκατε !

Πώς Λέγετε Ο Σαλίγκαρος Που Κλάνει ? :P

animaux_196.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γελοιε εσυ,μας εχεις σπασει τα @@ με τα ελεεινα ορθογραφικα σου..τι ιατρικη Αθηνων ρε τελευταιε?Κανα ΙΕΚ κομμωτικης και πολυ σου ειναι...ασταδιαλα και συ και οι μαλακιες σου με το Beowulf...

ακου κει ΛΕΓΕΤΕ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενοργανη εσυ?Χαχαχα...τι εκανες ακριβως?Κρατουσες το δοχειο με την σκονη?Ερε γελια λεμε...ισα ρε καρακιτσαρια του κερατα που θα με πεις και λουλου...

Χοντρο μακεδονισσα της πλακας,γλυψε τα μπουτια σου που ειναι ενωμενα και κανε τσουληθρα τωρα,αντε για να θυμηθεις την μονη ενοργανη που εχεις κανει ποτε στην μιζερη και ακυρη ζωη σου

Αντε τωρα στις ελιες σου να αναβιωσουν βουκολικες καταστασεις με τον τραγο του διπλα κοπαδιου!Ουστ ρε!!!!!!

μη μου συγχυζεσαι, και θα σου φυγει ποντος!

ακομη και σε επιπεδο αθλητικο,ανταγωνιστικα με βλεπεις!

θες να'σαι ο μελισσανιδης(ο συνονοματος σου) στη θεση του μελισσανιδη?

no problem!

εγω τωρα πια ασχολουμαι με αλλα σπορ... :bloodomen:

ερμαφροδιτο τυρογαλο,

πηγες στην πατρα και βρηκες τη χαρα σου (κατα το: πας π@υστης πατρινος κτλ)

οσο για το οτι ειμαι φυσιολατρης,ποτε δεν το εκρυψα,

με τη διαφορα οτι προτιμω τη θαλασσα απ'την στανη...

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμ....χαβαλε να κανετε,να την αλληλολετε οκ.....αλλα σας παρακαλω να προσεχετε τους τονους σας και τους χαρακτηρισμους σας.

Φχαστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απολογουμαι, παραφερθηκα... emblush

αλλα με προκαλεσε το βρωμοπαιδο!

βρηκε τροπο να με βγαλει απ'τα ρουχα μου...

(μεταφορικα,γιατι στην πραξη... ουτε λογος :bloodomen: )

ελα ρε κατεστραμμενε να γινουμε παλι φιλοι,

και δε θα σε ξαναματαπω βλαχογκομενα... :lol::P

emsurrender

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως ακόμα γελάω με το "ερμαφρόδιτο τυρόγαλο" παρόλο που πρέπει να την πω στη φίλη μου γιατί στεναχωρεί το γιό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γελοιε εσυ,μας εχεις σπασει τα @@ με τα ελεεινα ορθογραφικα σου..τι ιατρικη Αθηνων ρε τελευταιε?Κανα ΙΕΚ κομμωτικης και πολυ σου ειναι...ασταδιαλα και συ και οι μαλακιες σου με το Beowulf...

ακου κει ΛΕΓΕΤΕ....

Το Τίποτα Πίστεψε Ότι Έγινε Κάτι Με Τον Τίτλο Moderator

Και Νομίζει Ότι Είναι Βέλτιστο

Είναι Εύκολο Να Με Κατακρίνεις Μέσα Από Το forum

Θρασύδειλε Συνάδελφέ Μου Αλαζόνα

Αλλά Μπροστά Μου Θα Σου Χε Φύγει Το Κλανίδι

Τώρα Μπορείς Με Την Κουτοπονηριά Σου Να Κόβεις Και Να Ράβεις

Τα Μελλοντικά Μου posts Κατά Τις Ορέξεις Σου

Δεν Με Αφορά Κάνε Ότι Νομίζεις

Αφού Δεν Με Θέλεις Ως Συνάδελφο – Σύμμαχό Σου

Η Επιλογή Είναι Δική Σου

Πάντως Πρώτη Φορά Βλέπω Βορειοελλαδίτη Με Τόσο Ευαίσθητα @@ Που

Βρίζει Κρυβώμενος Πίσω Από Ένα Site

Αίσχος

Έχω Φίλους Στον Βορά Και Είναι Ποιο Σοβαροί Από Εσένα

Εσύ Πως Μας Βγήκες Έτσι?? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για κατσε να ξαναποσταρω γιατι μαλλον δε φαινεται το ποστ #89

Εχμ....χαβαλε να κανετε,να την αλληλολετε οκ.....αλλα σας παρακαλω να προσεχετε τους τονους σας και τους χαρακτηρισμους σας.

Φχαστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φχαστουμε super mod... :) ...δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα μαλλον φαινοταν και το #89... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φχαστουμε super mod... :) ...δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα μαλλον φαινοταν και το #89... :blink:

Και Επειδή Φαινόταν Εγώ Δεν Έπρεπε Να Απαντήσω ?

Έπρεπε Να Πω Τι Ωραίος Καιρός Σήμερα

Ά Στο Βάθος Φαίνονται Σύννεφα Μάλλον Θα Βρέξει Βρισιές

Να Κλειστώ Στο Καβούκι Μου Και Μην Τολμήσω Να Διαταράξω Την Φιλήσυχη Γαλήνη

Που Υπάρχει Εφόσον Σέβεται Ο Ένας Τον Άλλο Και Σε Κανέναν Δεν Έχει Περάσει

Από Το Μυαλό Να Βρίσει Ανώνυμα

Υπάρχει Και Άλλο Ανέκδοτο Με Τον Τοτό Αλλά Θα Το Πω Άλλη Στιγμή.. <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γελοιε εσυ,μας εχεις σπασει τα @@ με τα ελεεινα ορθογραφικα σου..τι ιατρικη Αθηνων ρε τελευταιε?Κανα ΙΕΚ κομμωτικης και πολυ σου ειναι...ασταδιαλα και συ και οι μαλακιες σου με το Beowulf...

ακου κει ΛΕΓΕΤΕ....

Το Τίποτα Πίστεψε Ότι Έγινε Κάτι Με Τον Τίτλο Moderator

Και Νομίζει Ότι Είναι Βέλτιστο

Είναι Εύκολο Να Με Κατακρίνεις Μέσα Από Το forum

Θρασύδειλε Συνάδελφέ Μου Αλαζόνα

Αλλά Μπροστά Μου Θα Σου Χε Φύγει Το Κλανίδι

Τώρα Μπορείς Με Την Κουτοπονηριά Σου Να Κόβεις Και Να Ράβεις

Τα Μελλοντικά Μου posts Κατά Τις Ορέξεις Σου

Δεν Με Αφορά Κάνε Ότι Νομίζεις

Αφού Δεν Με Θέλεις Ως Συνάδελφο – Σύμμαχό Σου

Η Επιλογή Είναι Δική Σου

Πάντως Πρώτη Φορά Βλέπω Βορειοελλαδίτη Με Τόσο Ευαίσθητα @@ Που

Βρίζει Κρυβώμενος Πίσω Από Ένα Site

Αίσχος

Έχω Φίλους Στον Βορά Και Είναι Ποιο Σοβαροί Από Εσένα

Εσύ Πως Μας Βγήκες Έτσι?? :bloodomen:

Ε οταν λεω πως εισαι ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ και μαλιστα αρρητο εχω αδικο?Βαλε καρβουνο ρε στο αδειο σου κρανιο να ξεκινησει ατελης καυση..ναι εκεινο που ειναι στην κορυφη εννοω--δεν ειναι πορτατιφ σε περιπτωση που αναρωτιεσαι..σε δικαιολογω ομως..αν αντι να σου σφιξουν το χερι ερχονται και ψαχουλευουν για να βρουν διακοπτη λογικο να εχεις διχαστει...ρε μ@λ@κ@ στην ιατρικη το παιδι του κυλικειου εισαι?Ρε βλακα,στο σαντουιτς σημερα σου πα χωρις μαρουλι,αυριο μην κανεις το ιδιο λαθος αλλιως θα σου δωσω μετεγγραφη εδω στο Σαλονικα!!! :P

Συνεχισε να γραφεις ακαταληπτα,σε παω... emrockon α!και για το κλανιδι που λες ρε μυγοχεσμα,κανε λιγοοο δεξια,ωπα πολυ εκανες...λιγο κεντρο...ΕΚΕΙ!Και τωρα παρε φορα...περιμενω. :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε οταν λεω πως εισαι ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ και μαλιστα αρρητο εχω αδικο?Βαλε καρβουνο ρε στο αδειο σου κρανιο να ξεκινησει ατελης καυση..ναι εκεινο που ειναι στην κορυφη εννοω--δεν ειναι πορτατιφ σε περιπτωση που αναρωτιεσαι..σε δικαιολογω ομως..αν αντι να σου σφιξουν το χερι ερχονται και ψαχουλευουν για να βρουν διακοπτη λογικο να εχεις διχαστει...ρε μ@λ@κ@ στην ιατρικη το παιδι του κυλικειου εισαι?Ρε βλακα,στο σαντουιτς σημερα σου πα χωρις μαρουλι,αυριο μην κανεις το ιδιο λαθος αλλιως θα σου δωσω μετεγγραφη εδω στο Σαλονικα!!! :P

Συνεχισε να γραφεις ακαταληπτα,σε παω... emrockon α!και για το κλανιδι που λες ρε μυγοχεσμα,κανε λιγοοο δεξια,ωπα πολυ εκανες...λιγο κεντρο...ΕΚΕΙ!Και τωρα παρε φορα...περιμενω. :bloodomen:

:anavwfwties:

:anavwfwties::anavwfwties:

Να Σου Πω

Όταν Τα Έγραφες Αυτά Έκλαιγες Κιόλας?

Ά Επίσης Κατούρα Και Λίγο Γιατί Θα Στραβώσει Τίποτα Από Κάτω

Και Θα Αυξηθεί Το ΕΝΥ Στην 4η Κοιλία Σου Και Ξαφνικά Θα Γίνεις Αερόστατο

Είναι Κρίμα Να Δουν Τα Πουλάκια Του Θεούλη Έναν Μπούφο-Τρόμπα Να Ίπταται

Επίσης Πες Κι Άλλα

Κι Εγώ Σε Πάω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν...ας τα χωρίσουμε δίκαια για να μην τσακώνεστε.

Το παραθαλάσιο σπίτι της Χαλκιδικής ας το πάρει η κούκλα εκεί δεξια,για να μελετάει στον ελεύθερο χρόνο της, την ελληνική γλώσσα που υπερασπίζεται επ'άξια. emrockon

Το 3όροφο στην Κρύα Βρύση η άλλη κούκλα εκεί αριστερά.Έχει κήπο.Να φυτεύει λαχανικά και να κόβει σαλάτες σε αυτόν που θα της φτιάξει γαλακτομπούρεκο.Sorry μπακλαβά. emcolgate

Τα οικόπεδα στην Αράχωβα θα τα πάρει ο D14 να χτίσει την υπογραφή του.Πολύ καλή emgoal

To post #84 κερδίζει την τριλογία "νονός" και δωροεπίταγη 5.000 ευρώ από βαφτιστικά διάσημου οίκου. :P

Η Super Mod, έχει το πιο ακριβό αγαθό.ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ,για την ευγενική της παρέμβαση η οποία έγινε με φαιδρή διάθεση,χωρίς να θίξει κανέναν. :)

Εσένα Βeowulf, emoops σου παίρνω το πανάκριβο πιάνο.Όχι για να σταματήσουν να πυροβολούν τον πιανίστα :wacko: ,αλλά επειδή μίλησες άσχημα στη φίλη μου τη nelli :angry::angry: .

Εγώ θα πάρω το 10% από όλους.Κανονικά σαν πειρατής, όλα έπρεπε να τα πάρω,αλλά κάνω προσπάθειες να γίνω καλύτερος άνθρωπος. emcolgate Θα τα μοιραστώ με το nick penguin επειδή συμφωνώ απόλυτα στα 2 post,#32 και #94. :)

Αυτά...

Συνεχίστε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε!τι γ@ματο!

το τελευταιο ποστ του Beowulf ειναι σαν χριστουγενιατικο δεντρο!

εχει και αστερι στην κορυφη!

μηπως επηρεαστηκα που στολιζα 1000 ωρες το δεντρο?emnewyear

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

διαβασα περίπου το μισό τόπικ...

σε κάθε πόστ το ίδιο βασανιστικό ερώτημα: ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ;;;

Any idea?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.