Jump to content

Βιοχημεία και Φυσιολογία της Άσκησης


Recommended Posts

Το μάθημα έχει σημειώσεις που δίνονται από τα μέλη ΔΕΠ των εργαστηρίων της Φυσιολογίας και της Βιοχημείας.

Εξετάζεται κατά κύριο λόγο γραπτά. Υπάρχει η δυνατότητα:

1) Να εξεταστεί κανείς προφορικά

2) Να κάνεις εργασία που σου δίνει το 70% του τελικού σου βαθμού και που έχει προοπτική να δημοσιευτεί σε συνέδρια. Οι εργασίες δίνονται σε όσους το επιθυμούν μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων. Δεν είναι υποχρεωτικές (δηλαδή μπορείς να δώσεις το μάθημα και χωρίς εργασία, απλά χάνεις το υψηλότατο μπόνους που προσφέρει).

Για το χειμερινό εξάμηνο 2007 - 2008, και για φοιτητές Ιατρικής από Ε΄ Εξάμηνο και πάνω, διδάσκεται κάθε Τρίτη ώρες 14:00 - 16:00, στο Εργαστήριο σε 2ο όροφο εργαστηρίου Φυσιολογίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποτε αρχισε αυτο?

Θαρρώ ότι έχει τρεις βδομάδες που άρχισε... Μοιράσανε πρόγραμμα μαθημάτων. Παρουσίες δεν παίρνονται και νομίζω ότι η λίστα για εγγραφές δεν έχει κλείσει...

Πιστεύω ότι υπάρχει μία μικρή πιθανότητα να δεχτούνε αυτούς που θέλουν να γραφούν έστω και καθυστερημένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ειναι off topic,re φιλαρα?

που θελω να βοηθησω μια κοπελα που μπερδευτηκε, να καταλαβει οτι βρισκεται σε λαθος topic?

αν ηταν τοσο ακαιρο και ατοπο το post μου,θα ειχε φροντισει να διευθετησει το θεμα καποιος moderator

ή μηπως εισαι πολυ βαρυς και σ'ενοχλει το χιουμορ?

χαλαρωσε,γιατρε μου... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.