Jump to content

ΑΝΤΙ ΓΙΑ 5-0, ΜΟΛΙΣ 2-1 ΤΟ <<ΝΤΕΡΜΠΙ>>


akos

Recommended Posts

Ρε (Β)Δελλα παρ΄το αλλιως που σου λεει και ο Γεωργιου!

Με μηδεν ευκαιριες εβαλες 1 και εμεις εκτος απο τα 2 γκολ χασαμε αλλα 2-3 τετ-α-τετ και λες οτι ο Παναθηναικος ηταν πιο τυχερος;

Ημαρτον!

Οσο για τις αποβολες, ο Παπασταθοπουλος επρεπε να εχει παρει κοκκινη(2η κιτρινη) 20 λεπτα πριν αποβληθει ο Σεριτς καθως και αλλα τσεκουρια που ειχατε μεσα.

Ας οψεται ο διαιτητης που μας αποδιοργανωσε με τα τραγικα σφυριγματα του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφου κερδισαμε παλι καλα. οταν βλεπω χαμενες ευκαιριες κατι παθαινω...περιμενω την δυσαρεστη εκπληξη στο τελος!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί που σφύριξε λήξη ημιχρόνου , ενώ είχε δώσει το φάουλ στον Καραγκούνη? Τι το δίνεις ρε φλώρε άμα δεν την αφήσεις την φάση να παιχτεί? ε?

τσου ρε Λακη!

ΠΑΟ ολέ ΠΑΟ ολέ ολέ ολέ ΠΑΟ ολέ ολέ ολέ!!! emypoklinomaiemwinembounce8emclover emclover emcloveremclap emclap emclap emclap emclap emclap emclover

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πταισμα πταισμα.....!

εχω σταματησει να ασχολουμαι με τη διαιτησια απο την εποχη παπουτσελη( τι θυμηθηκα τωρα...!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και βάζελος, δε μου άρεσε συνολικά το παιχνίδι.Χάρηκα που κέρδισε η ομάδα μου, αλλά οι παίχτες παίζαν πολύ σκληρά και η ατμόσφαιρα ήταν πολεμική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πταισμα πταισμα.....!

εχω σταματησει να ασχολουμαι με τη διαιτησια απο την εποχη παπουτσελη( τι θυμηθηκα τωρα...!)

καλα εκανες γιατι ειχες την τυχη να μη δεις διαιτησιες του τυπου βσσαρα στη λεωφορο σε ματς που κρινοταν η εξοδος στο ch.league και αλλες ηρωικες στιγμες.

κι αφου τα λετε ολα προσθεστε το ανυπαρκτο οφσαιντ σε γυρισμα του πρασινου αμυντικου στο κεντρο της αμυνας του καθως και τα 3 λεπτα καθυστερησεις,την ατιμωρησια του καραγκουνη σε εριστικες συμπεριφορες κτλ κτλ...

τεσπα,ολα αυτα μικρη σημασια εχου.η καλυτερη ομαδα σημερα πηρε το αποτελεσμα που ηθελε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο που δε μπορω να καταλαβω με τους διαιτητες ειναι αν ειναι ανικανοι ή ψωναρες που θελουν να στρεφουν τα φωτα του παιχνιδιου πανω τους...; μαλλον το πρωτο τελικα!

βρε ο Βασαρας ειναι το καμαρι της ελληνικης διαιτησιας....λιγα λογια γι'αυτον!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαλληλοι που κανουν τη δουλεια τους ειναι.και ασχετα με ο,τι λεμε παραπανω η διαιτησια σημερα δεν ηταν ασχημη.και οι 2 κοκκινες εγω πιστεωυ οτι επρεπε να βγουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και βάζελος, δε μου άρεσε συνολικά το παιχνίδι.Χάρηκα που κέρδισε η ομάδα μου, αλλά οι παίχτες παίζαν πολύ σκληρά και η ατμόσφαιρα ήταν πολεμική.

Αυτά είναι τα παιχνίδια τα καλά!!! :P έτσι σπάει ο τσαμπουκας με σκληροτητα και πιεση στο field! :P

Νταξ κατα τ 'αλλα καλή η διαιτησία, καλοί και οι παίκτες μας!!!

Είδατε που όλοι γκρίνιαζαν για τον Μάντζιο? Έσκισε ο παιχταράς!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαλληλοι που κανουν τη δουλεια τους ειναι.και ασχετα με ο,τι λεμε παραπανω η διαιτησια σημερα δεν ηταν ασχημη.και οι 2 κοκκινες εγω πιστεωυ οτι επρεπε να βγουν

επιμενω στο ανικανοι. αν ειναι να σπρωξουν μπορουν να το κανουν με "χειρουργικους" χειρισμους! ομως οχι, προτιμουν να σφυριζουν τρελλα πραγματα ακομα κ'αν δεν χρειαζεται....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με βαση τα σημερινα σφυριγματα δε νομιζω οτι βγαινει καποιο τετοιο συμπερασμα παντως (βαζε-)Λινα. :P

δλδ αν ησουν οπαδος της Λαρισας τι θα ελεγες? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ συνολικά δεν αδίκησε την ομάδα μας η διαιτησία :rolleyes: ....αλλά και να την αδικούσε , πάλι θα κέρδιζε γιατί είμαστε the Best!!! ;)

ΠΑΝΑΘΑ!!! emiloveyou

:anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και βάζελος, δε μου άρεσε συνολικά το παιχνίδι.Χάρηκα που κέρδισε η ομάδα μου, αλλά οι παίχτες παίζαν πολύ σκληρά και η ατμόσφαιρα ήταν πολεμική.

Περίεργο που το είπες, γιατί μόλις σκεφτόμουν τι διαφορά έχει ο φετινός Παναθηναϊκός και μου αρέσει περισσότερο σε σχέση σε άλλες χρονιές και διαπίστωσα ότι:

1) Δεν έχει καλύτερους παίκτες

2) Δεν έχει συγκλονιστικότερο προπονητή

3) Δεν έχει το Γιαννακόπουλο πρόεδρο

4) Δεν έχει γαμαότερο γήπεδο

5) Δεν έχει καλύτερο κοινό (δεν γίνεται έτσι κι αλλιώς)

Οπότε αυτό που ουσιαστικά τον ξεχωρίζει, είναι ότι παίζει ξύλο. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΛΟ! Είναι κάτι που προσωπικά μου είχει λείψει πολύ από την ομάδα, να βάζει τα πόδια στη φωτιά. Οι παίκτες να πέφτουν, να πλακώνονται, να ορμάνε στη φάση αντί να την παρακολουθούν. Με λίγα λόγια αυτά που είχε ο γάβρος. Γιατί δεν πάει καλά ο γάβρος φέτος; Για τους ανάποδους λόγους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί σου κάνει ένας Καραγκούνης...... μονίμως στο χώμα, το πράσινο του γκαζόν έχει ποτίσει τα δόντια μόνιμα, αλλά έχει ένα πάθος αυτό το παληκάρι για να το ζηλεύεις και να το θαυμάζεις. Και μεταδίδεται σε όλους γύρω του.........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον εθελοτυφλούν κάποιοι όταν το αποτέλεσμα είναι ευνοϊκό για την ομάδα τους . Η διαιτησία ήταν απαράδεκτη με συνεχή γελοία σφυρίγματα , πολλές κάρτες και εννοείται βέβαια πως ο ΠΑΟ είχε ιδιαίτερα καλή μεταχείρηση (ανάποδα φάουλ , κάρτες σε όλους τους αμυντικούς τησ ΑΕΚ , άδικη αποβολή του Δέλλα και όχι του Εντόι για θέατρο , λάθος υποδείξεις οφσάιντ και μηδέν καθυστερήσεις σε σχέση με το χρόνο που δεν παίχτηκε μπάλα ). Βέβαια όταν είσαι ο head της Λίγκας όλα τα έχεις με το μέρος σου και καταφέρνεις να μην τιμωρούνται ούτε οι παίχτες σου αλλά ούτε και οι διαιτητές που σε σφυρίζουν και σε βοηθούν να πετυχαίνεις αποτελέσματα που δεν τα αξίζεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

"Ειδικη αντιμετωπιση" υπηρχε και θα υπαρχει δυστυχως. και δεν ειναι φυσικα μονοπλευρη, αλλα αφορα ΟΛΕΣ τις ομαδες! κυριαρχια βαρδινογιαννη, κοκκαλη, μελισσανιδη-καρρα εκ περιτροπης βεβαια στο παρελθον, κυριαρχια βαρδινογιαννη, κοκκαλη, Ντεμη στο μελλον!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
emarup

"Ειδικη αντιμετωπιση" υπηρχε και θα υπαρχει δυστυχως. και δεν ειναι φυσικα μονοπλευρη, αλλα αφορα ΟΛΕΣ τις ομαδες! κυριαρχια βαρδινογιαννη, κοκκαλη, μελισσανιδη-καρρα εκ περιτροπης βεβαια στο παρελθον, κυριαρχια βαρδινογιαννη, κοκκαλη, Ντεμη στο μελλον!

ελεος να βαζουμε στην ιδια μοιρα τα 1-2 χρονια Μελισσανιδη/Καρρα - που η ΑΕΚ εξαλλου επαιζε διαστημικο ποδοσφαιρο και πηρε αυτο που πραγματικα αξιζε (το πρωταθλημα - που το εχει στερηθει 13 ολοκληρα χρονια) - με την αιωνια κοκκινοπρασινη παραγκα

φιλικα παντα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.