Jump to content

Δώρα για γιατρούς


Maria_83

Recommended Posts

Καλησπέρα με λένε Μαρία και θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιό πιστεύετε ότι είναι το καλύτερο δώρο που θα μπορούσα να κάνω στον φίλο μου που θα αρχίσει ειδικότητα?

Σημειώνω ότι δεν είμαι γιατρός και γι αυτό δεν ξέρω τι θα μπορούσα να του πάρω που να του είναι χρήσιμο. Επίσης σημειώνω ότι θέλω να του κάνω δώρο γιατί θα αρχίσει τώρα ειδικότητα χειρουργική.

Ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ: H τιμή μπορεί να είναι μέχρι 300 ευρώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Last Reply

Βλέπετε κορίτσια γιατί προτιμούν να τα φτιάχνουν με κοπελιές εκτός χώρου;

:rolleyes:

Η δική μου πρόταση είναι να του δώσεις τα 300 ευρώ μετρητά. Θα του χρειαστούν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστή η invitro.

Μακριά από γιατρίνες !

Προσωπικά προτιμώ φιλολόγους και ακόμα καλύτερα αστυνομικίνες (αλλά κομματάκι δύσκολο να κάνεις κονέ με δαύτες).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή είναι γιατρός δε σημαίνει πως δέχεται διαφορετικά δώρα από τους υπόλοιπους ανθρώπους. Το δώρο που κολλάει παντού κ πάντα είναι ένα: στυλος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το δώρο που κολλάει παντού κ πάντα είναι ένα: στυλος!

ευρηματικη η ιδεα του στυλου!

αλλα για mont blank δε νομιζω να σου φτανει το budget,honey!

p.s. πως παει ειπαμε?

ο στυλος, του στυλου, τω στυλω, τον στυλο, ω!στυλε? :anavwfwties:

κατα το στυλογραφος?

α ρε ,ελληναρα!

τυφλα να'χουν οι φελλο-λογοι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή είναι γιατρός δε σημαίνει πως δέχεται διαφορετικά δώρα από τους υπόλοιπους ανθρώπους. Το δώρο που κολλάει παντού κ πάντα είναι ένα: στυλος!

Tης ΔΕΗ ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στύλος της ΔΕΗ ήθελα να πώ :-)))) χαχαχαχαχα

Εγώ λέω να του πάρει η φίλη μας δώρο μια πίπα με την προυπόθεση πως δεν θα καπνίζει ;-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συσκευή ανιχνευσης για να τον βρισκει οταν θα γυροφερνει τις φοιτητριες.... :D :D :D

Ελα, ενταξει, σοβαρα τωρα...Καλα αθλητικα παπουτσια για το τρεξιμο που εχει να ριξει...!!!! emclappingemclap:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγάλε τον ένα ωραίο δείπνο κάπου! (ο έρωτας περνάει από το στομάχι ως γνωστόν...)

Δεν χρειάζονται ακριβά πράγματα πάντως για να δείξεις την πρόθεσή σου να δώσεις ένα δώρο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συσκευή ανιχνευσης για να τον βρισκει οταν θα γυροφερνει τις φοιτητριες.... :D :D :D

Το πιάσαμε το υποννοούμενο ;-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγάλε τον ένα ωραίο δείπνο κάπου! (ο έρωτας περνάει από το στομάχι ως γνωστόν...)

Δεν χρειάζονται ακριβά πράγματα πάντως για να δείξεις την πρόθεσή σου να δώσεις ένα δώρο :)

ακριβώς!

οπότε προτείνω να του μαγειρέψει με τα χεράκια της, να φτιάξει ατμόσφαιρα και μετά το γλυκό να του δώσει σε φακελλάκι και τα 300 ευρά ... :P

είπαμε να αντιστρέψουμε τους ρόλους, αλλά μήπως το παρακάναμε λίγο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λοιπον,για να επανελθω στην ερωτηση της μαριας...

εισαι πολυ τυχερη!

σε περιπτωση που δεν εκτιμησες ως ιδεα τα τσοκαρα,

σου εχω το ιδανικο δωρο,που θα συντροφευει τον αγαπημενο σου τα δυσκολα βραδυα των εφημεριων,

για να αποφυγεις και την ζωνη αγνοτητας,που παντα ενεχει τον κινδυνο να χαθει το κλειδι τις πιο ακαταλληλες ωρες,

αλλα και τις "πιπες" που προτειναν παραπανω οι συναδελφοι,ειδικα αν ειστε "αντικαπνιστες"...

η λυση ερχεται απο την ιαπωνια:

pro_01_pic.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε καλε dcool! Τι λετε της κοπελας? Ασε που δεν της ειπαμε εξαρχης να τον χαιρεται και καλη σταδιοδρμια να εχει..Ξεφυγαμε... :P Τον καμαρωνει και θελει να το δειξει... :P Συμφωνω με τη mrs Miniver μετρητα!!!

(Εχει γινει πλεον επισημο οτι οταν αρχιζει καποιος ειδικοτητα, του δινουν δωρα? Αν ειναι ετσι, θα ανοιξω λιστα δωρων -βλ λίστα γαμου- σε κανενα swarowski!!! Τα εχω λιγο μανια...:))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι swarowski γλυκια μου!

diamonds are a girls best friend!

αν ηταν να παρω δωρο γυαλακια,θα πηγαινα να γινω οπτομετρης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.