Jump to content

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΛΟΔΑΠΗΣ


Recommended Posts

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ παραθετω προς ενημερωση αυτο το post ωστε να σας ενημερωσω με τον πλεον ρητο και κατηγορηματικο τροπο οτι ΔΕΝ, επαναλλαμβανω ΔΕΝ υφισταται νομιμη εκπροσωπηση ΚΑΝΕΝΟΣ ειδους των ιατρων οι οποιοι εχουν σπουδασει στις χωρες του πρωην ανατολικου συνασπισμου.

αναγκαζομαι να προβω σε αυτη την ενημερωση μετα απο καποιες πληροφοριες οτι υπηρξε καποιου ειδους συναντηση με εκπροσωπους.

παρακαλεισθε οιονδηποτε σας αναφερει οτι ειναι εκπροσωπος των αποφοιτων ιατρικης σχολης αλλοδαπης να τον καταγγειλετε στις αρμοδιες αρχες ως ΑΠΑΤΕΩΝΑ ωστε να γλυτωσουμε ολοι εμεις απο καποια μαυρα προβατα αλλα και εσεις να μην μιλατε με μεμονωμενα ατομα που σας ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ.

σας ευχαριστω για τη φιλοξενια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να συμπληρώσω μόνο κάτι:

αγαπητέ χρήστη @f452gr οι απόφοιτοι ιατρικής του εξωτερικού δεν ταυτίζονται σε καμιά περίπτωση με εκείνους των χωρών του πρώην ανατολικού συνασπισμού.

έχω ήδη παρακαλέσει να διορθωθεί με τις ανάλογες διευκρινήσεις ο τίτλος. όπως είναι αυτή τη στιγμή είναι παραπλανητικός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να συμπληρώσω μόνο κάτι:

αγαπητέ χρήστη @f452gr οι απόφοιτοι ιατρικής του εξωτερικού δεν ταυτίζονται σε καμιά περίπτωση με εκείνους των χωρών του πρώην ανατολικού συνασπισμού.

έχω ήδη παρακαλέσει να διορθωθεί με τις ανάλογες διευκρινήσεις ο τίτλος. όπως είναι αυτή τη στιγμή είναι παραπλανητικός.

οκ αν και σκοπος μου ειναι απλα να ενημερωσω οτι δεν υπαρχουν αυτη τη στιγμη νομιμοι αντιπροσωποι μας.

ουτε να ξεκινησω καποια διαμαχη με κανεναν οπως νομισαν καποιοι συναδελφοι ουτε τιποτε αλλο.

οι μονοι που ισως θιγονται απο την κινηση μου αυτη ειναι οσοι ισως παριστανουν τους εκπροσωπους ολων οσων σπουδασαμε στο εξωτερικο.

με αυτους δεν εχω κανεναν ενδοιασμο να συγκρουστω καθοτι παρανομουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Φυσικα και ο αποφοιτος ιταλικου πανεπιστημιου δεν δινει Δικατσα η Δοαταπ η οπως αλλιως το λενε,δεν χρειαζεται ν'αποδειξει την αξια του σε κανενα.

Και κατι αλλο...θυμαμαι καποτε ειχε γινει της μοδας οι "ανατολικοι" να ερχονται Ιταλια να γραφονται στο εκτο ετος προσπαθωντας ετσι να παρουν ιταλικο πτυχιο ωστε να παρακαμψουν το Δοαταπ.Τελικα ολοι που ξερω τα παρατησαν.Εφοσον φυσικα και δεν μπορουσαν να αντεξουν τους ρυθμους και τις εξετασεις του ιταλικου πανεπιστημιου και να περασουν τα λιγα μαθηματα για το πτυχιο(εξι νομιζω).Γιατι αραγε?Γιατι φυσικα ηταν πολυ πιο δυσκολη αυτη η "πλαγια οδος" απο το ιδιο το τοσο "φοβερο και τρομερο" Δοαταπ.Και συνεχεια κομπαζαν ποσο καλα περνανε εκει στη Ρουμανοβουλγαρια,το ποσο διασκεδαζαν και ποσο ευκολα περνανε εκει τα μαθηματα.Στην Ιταλια δεν τους επαιρνε ομως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το να ειναι καποιος απολυτος και να απαξιωνει με το επιχειρημα ''εμεις ημασταν τα καλα πανεπιστημια με τους αξιους ιατρους και να πατε να πεθανετε οι υπολοιποι'' ειναι φασισμος.

Καλοι ιατροι βγηκαν και θα βγαινουν απο παντου.

Τωρα τι μας φταινε ανθρωποι αλλων χωρων,να τους κουβαλαμε εκει την νεοελληνικη μας μιζερια σε Αγγλιες,Ιταλιες,Σουηδιες,Ρουμανιες και Αμερικες,αυτο ειλικρινα δεν μπορεσα να κατανοησω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλοι απαράδεκτοι. Moderators και χρήστες.

Κόψτε και τα εύκολα συμπεράσματα περί του τι εκφράζει ή όχι το greekmeds.

Μην λέμε πάλι τα ίδια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.