Jump to content

avatar


Ivi

Recommended Posts

παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας! πως θα τοποθετησω avatar στο my controls; προφανως κατι δεν κανω καλα, αλλα τι;

empc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ή διαλέγεις ένα από την λίστα του forum, πατάς go κ στη συνέχεια update avatar, ή στο κάτω πλαίσιο βάζεις το link από το avatar που θέλεις, πατάς restore & update avatar!!!

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ή διαλέγεις ένα από την λίστα του forum, πατάς go κ στη συνέχεια update avatar, ή στο κάτω πλαίσιο βάζεις το link από το avatar που θέλεις, πατάς restore & update avatar!!!

Ελπίζω να βοήθησα!

emstupid

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Liaren και depy, είχατε έμπνευση :) και τα δυο άβαταρ τα βρίσκω απ΄τα ωραιότερα που έχω δει ποτέ.

ήθελα να πω μεγειά στην αγάπη μου, που πρόσφατα άλλαξε το δικό του :wub: ελπίζω σύντομα να περάσει απ΄την πυραμίδα στην επιγραφή που ήθελε ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=3679 είναι το topic που περιγράφει τί μπορεί και τί δεν μπορεί να κάνει κάποιο μέλος! :)

Δεν επιτρέψαμε στα νέα μέλη να κάνουν upload avatar για λόγους οικονομίας χώρου στον server.

Πολύ σύντομα ίσως αναθεωρήσουμε τις απόψεις μας! :)

Φιλικά,

Κ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=3679 είναι το topic που περιγράφει τί μπορεί και τί δεν μπορεί να κάνει κάποιο μέλος! :)

Δεν επιτρέψαμε στα νέα μέλη να κάνουν upload avatar για λόγους οικονομίας χώρου στον server.

Πολύ σύντομα ίσως αναθεωρήσουμε τις απόψεις μας! :)

Φιλικά,

Κ.

Για λόγους οικονομίας του φορουμ, μπορεί ο οποισδηποτε να σβήσει, όλα μου τα ποστ(εκτος από της αιμοδοσίας και το τελευταίο τοπικ που άνοιξα)!!

Please αγαπημενοι μου moderators και λατρεμένοι μου Admins!!

Αν νου δινοταν η δυνατοτητα θα τα ειχα σβησει ήδη εγω!!

Θα χιλιοευχαριστησω οποιον το κάνει, καθώς επίσης να ευχαριστησω παρα πολυ που δεν φαινονται τα τοπικ μου, εκτός απο το τελευταιο που έκανα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό να το σκεφτόσουν πριν τα γράψεις.

Άλλο τι θα ακούσουμε.....να σβηστούν τα post...... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.