Jump to content

10 Oκτωβρίου


valentina667

Recommended Posts

Η 10η Οκτωβρίου είναι η παγκόσμια ημέρα ψυχικής υγείας,

καθώς επίσης και η διεθνής ημέρα μείωσης των φυσικών καταστροφών.

... emnysta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξέρεις κανέναν που γιορτάζει?

:wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Thank you!!! :lol:

Γιατί άφησα την φανταστική Σαλόνικα και την ηρεμία και γύρισα σε απίστευτη πίεση και προβλήματα που ξεπετάχτηκαν σαν μανιτάρια....Πνίγομαι σήμερα....μου ρχεται να βάλω τα κλάματα και νιώθω πολύ κακομοίρογλου.... emno

emhelp emhelp emhelp

Σκατά μέρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup emarup

κουράγιο, αύριο θα ξημερώσει μια καλύτερη μέρα

κι όλα θα λάμπουν αλλιώς

πλάκα κάνω, τα ίδια σκ@τ@ θα είναι... emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ξέρω Ago .....αυτό μ 'ανησυχεί...ότι θα είναι τα ίδια σκατά.....γμτ μεγάλωσα....όσο ήμουν πιτσιρίκι είχα άγνοια.....και περνούσα κάθε μέρα τέλεια!!!!!!! emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλάκα κάνω, τα ίδια σκ@τ@ θα είναι... emdots
αν είναι τα ίδια δεν τρέχει τίποτα..το ενδεχόμενο να είναι χειρότερα είναι το ανησυχητικό..
γμτ μεγάλωσα....όσο ήμουν πιτσιρίκι
ε ναιτώρα είσαι παλιόγριαπου έχει κανονίσει το καπη σας εκδρομή αυτή την εβδομάδα;;κλαίνε οι χήρες, κλαίνε και οι παντρεμένες...έλεος
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι έχεις δίκιο δεν είμαι παλιόγρια ....αλλά μεγάλωσα αρκετά ώστε να βλέπω αλλιώς τα πράγματα....και που να 30αρίσω....θα πάθω καταθλιψάρα τότε!!! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλάκ κάνεις? είσαι εσύ κάτω από 30?

το ξέρω, είμαι καθίκι, αλλά στο τέλος έχω αποτέλεσμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όταν τα λέω εγώ πως έχω αποτέλεσμα...

μην κολλάτε πουθενά πουλάκια

η ζωή έχει πολύ πλάκα

αρκεί να ξέρεις να την διασκεδάζεις

μου αρέσουν οι γκρίζες μέρες, μου φτιάχνουν τη διάθεση να τις κάνω πιο καλές

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις δίκιο....

Σκάω χωρίς λόγο....για μ@λ@κίες....όλα γίνονται.....κι εγώ έχω άπειρο καιρό μέχρι τα 30 :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού ξέρεις ότι θα κάνω κλικ....όπως και έκανα....τι περίμενες να σ'ακούσω;;;; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιό είναι το Αλικάκι;

Ωραία ζωγραφίζει....αλλά εγώ είμαι του πιο αφαιρετικού και όχι των τοπίων... :P

αααααα Ago εσύ τα έκανες;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως εγώ σήμερα μόνο καλά δεν είμαι στην ψυχική μου υγεία!!! Χάλια!!! emconfusedemcensored<_<:wacko:emno

Κοίταξε δεν είναι κακό να είσαι θεότρελος, απλά χρειάζεται να το διαχειρίζεσαι σωστά. Σήμερα λόγω της εορτής, μας πήγαν με το ίδρυμα βόλτα. Ούτε εγώ ένιωθα καλά, αλλά το πάλεψα. Και ο καλύτερος τρόπος είναι με μια κρίση μεγαλομανίας. Και όσο μεγαλύτερη, τόσο το καλύτερο. Έτσι αποφάσισα για σήμερα ότι είμαι ο Θεός.

Επισκεφτήκαμε στην αρχή ένα Λύκειο Θηλέων νυμφομανών και με την μόλις αποκτειθήσα θεική μου υπόσταση, έκανα το πρώτο θαύμα. Είπα με βροντερή φωνή: "αφήστε τα παιδιά να'ρθουν κοντά μου" και αυτές ήρθαν.

Όταν βγαίναμε από το κτήριο έκανα το δεύτερο θαύμα: περπάτησα στο νερό. Στην πραγματικότητα πάτησα σε μια λακούβα με νερό, αλλά δεν γαμιέται, το ίδιο είναι.

Και μετά έκανα στο απέναντι σουβλατζίδικο το τελευταίο θαύμα της ημέρας: έκανα τα 5 σουβλάκια πίτα, 2.

Στο τέλος φαίνεται πως τα θαύματα με κούρασαν, ήρθαν καπάκι και τα σουβλάκια και την έπεσα για ύπνο.

Αλλά όπως είδες ήταν μια εποικοδομητική ημέρα. Έτσι θα πρέπει να το αντιμετωπίζεις και συ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Είσαι απλά Θεός!!!! Αν και άθεη πιστεύω σε σένα και θα ακολούθησω την φανταστική σου συμβουλή , φανταστικέ Vet!!! ;)

:lol: :lol: :lol: Να 'στε καλά βρε παιδιά! Γέλασα σήμερα!

Πάω να κοιμηθώ να συνέλθω!

Φιλιά σε όλους ,πουλάκια (κλεμμένο κι αυτό)

Βετ keep posting!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.