Jump to content

Επιλεγόμενα Μαθήματα


nancy

Recommended Posts

Καλησπέρα! Καλή αρχή σε όλους!! Εν όψει της έναρξης του εξαμήνου και της κατάθεσης των δηλώσεων μαθημάτων στη γραμματεία, θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα για τα επιλεγόμενα.. Κατ'αρχήν, μπορεί κάποιος να μου προτείνει συγκεκριμένα επιλεγόμενα ανά έτος, τα οποία είναι εύκολο να περαστούν με καλό βαθμό( γιατί αλλιώς τι νόημα έχει να το επιλέξω.. :blink: );;; Επίσης, ήθελα να μάθω, αν επιλέξω κάποιο μάθημα , το δηλωσω και τελικά δεν το δώσω στο συγκεκριμένο εξάμηνο, μετά μπορώ να το χρωστάω και έχω δικαίωμα να το ξαναδώσω σε άλλη εξεταστική ή όχι;;; Τα ρωτάω όλα αυτά , γιατί ξέρω πάρα πολλά άτομα που έχουν τις ίδιες απορίες, αλλά, ρωτώντας στη γραμματεία δεν έχουν καταφέρει να βρουν άκρη. Δεδομένης, βεβαια, και της ανυπαρξίας οδηγού σπουδών το πρόβλημα επιτείνεται.. Γι'άυτό.... emhelp . Ευχαριστώ προκαταβολικά.. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΕ ΠΙΟ ΕΤΟΣ ΕΙΣΙΑ???? ΚΙΑ ΤΙ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΑ εχεις τωρα στο ετοσ σου για να σου πω πιο ειναι το πιο ευκολο για να παρεισ 10

Γενικά, θα ήθελα να μάθω για τα επιλεγόμενα όλων των ετών ώστε να μπορέσω να οργανώσω κάπως τις επιλογές μου, δηλαδη αν μπορείς να μου πεις ποιά 7 επιλεγόμενα θα πρότεινες για όλα τα έτη συνολικά;;; Πάντως τώρα είμαι δεύτερο έτος και τα μαθληματα επιλογής ειναι: Ιατρική Πληροφορική ΙΙ, Μοριακη και Κυτταρική Φαρμακολογία,Βιοπληροφορική-Βιομετρία,Μοριακοί μηχανισμοί ιατρικής κυτταρικής βιολογίας.... Ευχαριστώ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνωμη που αργησα να σε απαντησω,,,

στο ετος σου παρε Ιατρική Πληροφορική ΙΙ(εαν το περνασ με εργασιατοτε διαληξε το αλλοιςσ ασε το)

Μοριακη και Κυτταρική Φαρμακολογία ειναι ευκολο(στο δ εξαμηνο

ιατρικη επικοινωνια

θεματα πνευμονολογια,

εμβιομηχανικη

ψυχοσωματικη

αυτα που θυμαμαι

ελπιζς οτι βοηθησα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνωμη που αργησα να σε απαντησω,,,

στο ετος σου παρε Ιατρική Πληροφορική ΙΙ(εαν το περνασ με εργασιατοτε διαληξε το αλλοιςσ ασε το)

Μοριακη και Κυτταρική Φαρμακολογία ειναι ευκολο(στο δ εξαμηνο

ιατρικη επικοινωνια

θεματα πνευμονολογια,

εμβιομηχανικη

ψυχοσωματικη

αυτα που θυμαμαι

ελπιζς οτι βοηθησα

Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τη βοήθεια :rolleyes: !!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

μια συμβουλη παιδια,μη παιρνετε επιλεγομενα μονο και μονο επειδη ειναι ευκολα,υπαρχουν επιλεγομενα αρκετο ενδιαφερον αλλα ειναι λιγο ζορικα,π.χ κλινικη βιοχημεια,παιδιατρικη λοιμοξιολοφια,ανοσολογια

συστυχως και εγω εχω παρει χαζοεπιλεγομενα απλα για να παρω βαθμο αλλα το εχω μετανιωσει γιαυτο παιρνω πλεον δυσκολα αλλα σημαντικα επιλεγομενα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.