Jump to content

Beatles ή Rolling Stones?


Dr. Feelgood

Beatles ή Rolling Stones?  

  1. 1. Beatles ή Rolling Stones?

    • Beatles?
      6
    • Rolling Stones?
      7


Recommended Posts

Θες δοκιμασία; Ok! Μια και δηλώνεις και θαυμάστρια των Beatles, όπως κι εγώ άλλωστε, θέλω να τους πάρεις όλους και με κάθε δυνατό τρόπο και on camera, να υπάρχουν και αποδείξεις!...Και τους 4 όμως, ε;;;;

(μήπως είμαι λίγο αηδιαστική;;;; 8) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχαχαχα Λίλλιαν! :D:D

Πάντως, αν τους πάρει η Βασίλω, βλέπω να ξαναενώνεται το συγκρότημα σε κάποια άλλη διάσταση... :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, αν τους πάρει η Βασίλω, βλέπω να ξαναενώνεται το συγκρότημα σε κάποια άλλη διάσταση...  :o

Στη ζώνη του λυκόφωτος............ 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έχω και μια αδυναμία στα σάπια, όπως προείπες...Τουλάχιστον οι δύο κουτί θα μου έρθουν!!! :roll: 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να παρατηρήσω ότι οι ψήφοι είναι δυσανάλογοι των σελίδων.Ψηφοφόροι Σκαθαριών και Κοτρωνιών συσπειρωθείτεεεεεεε.....επιτέλους! Και ήθελα να βάλω δημοσκόπηση-μονομαχία ανάμεσα σε Έλβις και Φρανκ Σινάτρα, Καζαντζίδη και Μπιθικώτση, Χατζηδάκι και Θεοδωράκη, Καραμανλή και Μητσοτάκη, Deep Purple και Led Zeppelin, Black Sabbath και Judas Priest, Κονιτοπουλέικα και Κορέικα και με αποθαρρύνετε....pleeeeease!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ήθελα να βάλω δημοσκόπηση-μονομαχία ανάμεσα σε  Καζαντζίδη και Μπιθικώτση,  Καραμανλή και Μητσοτάκη,

Εμ,Ολυμπιακός δεν είσαι; :)

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα my friend,θα τρίζουν κάτι κόκκαλα τώρα.......

ΗΜΑΡΤΟΝ!!! 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως συμφωνώ με τον Τen Ten και προτείνω στο διαχειριστή (ή αλλιώς μάστορα) του forum να φτιάξουμε ειδική κατηγορία με την ονομασία "Kόντρες" για τα συγκεκριμένα θέματα! Τι λέτε;

Υ.Γ. Παρακαλώ από τις κόντρες να αποκλεισθεί η Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός για να γλιτώσουμε τις φωτοβολίδες και τα χουλιγκάνια... :evil:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.