Jump to content

GREEKMEDS MODERATORS POLL


agomahodas

αποκαλυφθείτε  

83 members have voted

  1. 1. ποιον μοδεράτορα συμπαθείτε???? ε??????

    • Winmx
      22
    • Alban
      5
    • Amanda
      17
    • Basiliki
      9
    • Delirium
      12
    • Destruction14
      9
    • Dvrach
      4
    • Juliette
      5
    • KostasK19
      8
    • lilpapaki
      36
    • maddoctor
      7
    • mafia aka the Bride
      12
    • mixmavros
      13
    • mnk says FMDC
      4
    • Mrs.Miniver
      26
    • NM25
      10
    • QuadrOphenia
      4
    • SleepWalker
      11
    • Sovereign
      24
    • Thalassokokkinoskoufitsa
      13
  2. 2. και τώρα βγάλτε τα λυσσακά σας, ποιον δε συμπαθείτε?

    • Winmx
      9
    • Alban
      4
    • Amanda
      2
    • Basiliki
      4
    • Delirium
      5
    • Destruction14
      7
    • Dvrach
      6
    • Juliette
      6
    • kostasK19
      8
    • lilpapaki
      16
    • maddoctor
      2
    • mafia aka the Bride
      5
    • mixmavros
      6
    • mnk says FMDC
      3
    • Mrs.Miniver
      30
    • NM25
      4
    • QuadrOphenia
      7
    • SleepWalker
      45
    • Sovereign
      23
    • Thalassokokkinoskoufitsa
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Last Reply

ναι ναι!

για την 3ετία 90-93 ούτε κουβέντα!! :lol: :lol:

edit: οι άλλοι 24 δεν ειναι δεξιοί. είναι κομμουνοσυριζοπασόκοι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό που μου αρέσει σε εμάς σαν έθνος είναι ότι μια ζωή είμαστε στην κοσμάρα μας emgreece

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupemarupemarupemarup

ΡΕ ΥΠΝΟΒΑΤΗ αυτό με τη στύση, στην υπογραφή σου, δικό σου είναι?

ε ναι ρε, εσυ με τη στύση τι σχέση εχεις; :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό που μου αρέσει σε εμάς σαν έθνος είναι ότι μια ζωή είμαστε στην κοσμάρα μας emgreece

empopcorn

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupemarupemarupemarup

ΡΕ ΥΠΝΟΒΑΤΗ αυτό με τη στύση, στην υπογραφή σου, δικό σου είναι?

ε ναι ρε, εσυ με τη στύση τι σχέση εχεις; :lol: :lol:

καμμία.... emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και αναρρωτιόμουνα για τους 2-3 της Βασιλικής... Εμένα δεν με πάνε 13 ολόκληρα άτομα μέχρι στιγμής. Νιώθω ότι έχω αποτύχει. Ως μοντ. Ως πατέρας. Ως άνθρωπος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ, αυτός είναι δικός μας. Που να ήξερε και για το περιστατικό με την εισαγωγή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και αναρρωτιόμουνα για τους 2-3 της Βασιλικής... Εμένα δεν με πάνε 13 ολόκληρα άτομα μέχρι στιγμής. Νιώθω ότι έχω αποτύχει. Ως μοντ. Ως πατέρας. Ως άνθρωπος.

ρε σεις 13 ειναι γρουσουζια! ας τον αντιπαθησει αλλος ενας τουλαχιστον να σωθει ο ανθρωπος κριμα ειναι! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποια πράγματα στο poll είναι στημένα.Δεν σου έκανε εντύπωση οτι οι αρνητικές ψήφοι για την lilpapaki υπερέβαιναν σαφώς τις θετικές και από ένα σημείο και μετά προστίθενται μόνο θετικές?Τι μικρότητες είναι αυτές?Τι φόβος?

Ενώ για τον Sleepwalker έχουν βαλθεί να τον ξεκάνουν.Κάποιοι δηλαδή ίσως είπαν σε άλλους να τον καταψηφίσουν.Anyway αυτό δεν είναι φανερό.Ενώ το πρώτο είναι.Καλά ούτε μια συγκάλυψη δεν μπορείτε να κάνετε?Ρίξτε και καμιά αρνητική ψήφο να μην είναι τόσο κραυγαλέο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποια πράγματα στο poll είναι στημένα.Δεν σου έκανε εντύπωση οτι οι αρνητικές ψήφοι για την lilpapaki υπερέβαιναν σαφώς τις θετικές και από ένα σημείο και μετά προστίθενται μόνο θετικές?Τι μικρότητες είναι αυτές?Τι φόβος?

Ενώ για τον Sleepwalker έχουν βαλθεί να τον ξεκάνουν.Κάποιοι δηλαδή ίσως είπαν σε άλλους να τον καταψηφίσουν.Anyway αυτό δεν είναι φανερό.Ενώ το πρώτο είναι.Καλά ούτε μια συγκάλυψη δεν μπορείτε να κάνετε?Ρίξτε και καμιά αρνητική ψήφο να μην είναι τόσο κραυγαλέο.

Αμάν με το βρωμοpoll....μαμήθηκε τελείως το πράγμα....

Μάλλον δεν έπρεπε να μπούμε ποτέ στη διαδικασία αυτή....ούτε το ΠΑ.ΣΟ.Κ. να ήμαστε.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποια πράγματα στο poll είναι στημένα.Δεν σου έκανε εντύπωση οτι οι αρνητικές ψήφοι για την lilpapaki υπερέβαιναν σαφώς τις θετικές και από ένα σημείο και μετά προστίθενται μόνο θετικές?Τι μικρότητες είναι αυτές?Τι φόβος?

Ενώ για τον Sleepwalker έχουν βαλθεί να τον ξεκάνουν.Κάποιοι δηλαδή ίσως είπαν σε άλλους να τον καταψηφίσουν.Anyway αυτό δεν είναι φανερό.Ενώ το πρώτο είναι.Καλά ούτε μια συγκάλυψη δεν μπορείτε να κάνετε?Ρίξτε και καμιά αρνητική ψήφο να μην είναι τόσο κραυγαλέο.

σπερ,εσύ όλο θεωρίες συνωμοσίας μου είσαι!

ευτυχώς που δεν είσαι μοδεράτορας, γιατί όλες οι αρνητικές ψήφοι θα ήταν για πάρτη σου και θα είχαμε μια εμφανή περίπτωση συνδρόμου καταδίωξης!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η αλήθεια είναι ότι ο sperrgebiet δεν συγκεντρώνει πολλές πιθανότητες για moderator.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να δηλώσω επίσημα ότι έλαβα το μήνυμα των εκλογών.

Φχαριστώ.

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

ΥΓ: Δεν έχει ενδιαφέρον ότι οι πιο συμπαθείς είναι και οι πιο ...μη συμπαθείς; Θα ήθελα έναν Ηλία Νικολακόπουλο να βγει να πάρει μια θέση ρε παιδί μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Δεν έχει ενδιαφέρον ότι οι πιο συμπαθείς είναι και οι πιο ...μη συμπαθείς; Θα ήθελα έναν Ηλία Νικολακόπουλο να βγει να πάρει μια θέση ρε παιδί μου.

Δεν είναι καθόλου πρωτότυπο αυτό πάντως....όποτε τίθεται θέμα ψηφοφορίας οι πιο δμοφιλείς έχουν και υψηλά πσοστά αρνητικών ψήφων. Δες τι γίνεται με τους πολιτικούς...

Και φυσικά είναι καλύτερα να σε ξέρουν όλοι και να σε ψηφίζουν είτε θετικά είτε αρνητικά! Δείχνει ότι αν μη τι άλλο είσαι δραστήριος!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρεεεε!εχετε συνειδητοποιησει οτι η φαση εξελλισεται σε φορουμο-ριαλιτι?

τι να τον κανεις τον νικολακοπουλο,ενας μικρουτσικος χρειαζεται εδω.... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρεεεε!εχετε συνειδητοποιησει οτι η φαση εξελλισεται σε φορουμο-ριαλιτι?

τι να τον κανεις τον νικολακοπουλο,ενας μικρουτσικος χρειαζεται εδω.... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως αν το δείτε ως team, οι μοδεράτορες είναι γενικά συμπαθείς. Με 4-5 μέλη πολύ συμπαθή με παρόμοιo αριθμό ψήφων.

Ο μόνος off scale αντιπαθητικός είναι ο Σλιπγουόκερ και πιστεύω ότι τραβάει τον μέσο όσο προς την αντιπαθητική πλευρά. Δεν θα τον συμπεριλάμβανα στα αποτελέσματα καθώς το standard deviation θα είναι αρκετά μεγάλο. (πρέπει να ρωτήσουμε και τους στατιστικολόγους σαφώς...ίσως να βγάλουμε κι ένα p value):P

Ελάτε βρε μοντερέιτορς be team players! Κάντε οικουμενική κυβέρνηση με admin τον Ζολώτα!:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μόνος off scale αντιπαθητικός είναι ο Σλιπγουόκερ
αν ηξερες να διαβαζεις δημοσκοπήσεις, θα καταλαβαινες οτι κι εγώ είμαι συμπαθής...
Κάποια πράγματα στο poll είναι στημένα.Δεν σου έκανε εντύπωση οτι οι αρνητικές ψήφοι για την lilpapaki υπερέβαιναν σαφώς τις θετικές και από ένα σημείο και μετά προστίθενται μόνο θετικές?
δεν ειναι στημένα ρε. αλλά έτσι γίνεται πάντα όταν μπαίνει η Β' Αθηνών :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποια πράγματα στο poll είναι στημένα.Δεν σου έκανε εντύπωση οτι οι αρνητικές ψήφοι για την lilpapaki υπερέβαιναν σαφώς τις θετικές και από ένα σημείο και μετά προστίθενται μόνο θετικές?
δεν ειναι στημένα ρε. αλλά έτσι γίνεται πάντα όταν μπαίνει η Β' Αθηνών :lol:

SleepWalker: douze points :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ηξερες να διαβαζεις δημοσκοπήσεις, θα καταλαβαινες οτι κι εγώ είμαι συμπαθής...
Με την ιδέα ότι τα μεγάλα μίση κρύβουν και μεγάλα πάθη; Όπως νομίιιιζεις.

Often the best way to deal with a sleepwalker safely is to direct him or her back to the bed. However, the person may continue getting up until he or she has accomplished the task that prompted the sleepwalking in the first place. For instance, if a sleepwalker is cleaning - a common sleepwalking activity - assisting in the cleaning may help to end the episode. Telling the person "It looks like you have cleaned it all up" can help him or her to feel as though the "necessary" task has been accomplished. As sleepwalkers do not tend to remember anything said or done while sleepwalking, there is no need to worry about embarrassment to you or the individual afterward. :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.