Jump to content

ΑΙΣΧΟΣ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡΣ

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΠΟΥ ΣΚΑΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και να φανταστείς ότι δεν μου ήρθε καν report!

ούτε μια βουτιά δε προλαβαίνει να κάνει κανείς απαπαπαπα

τί έγινε πάλι? φώτη δε βάζεις και κανένα link να μας βοηθήσεις λίγο pls?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βγαλαμε ακρη βρε Φωτη με τα πμ.Δεν ακους κι εχεις και απαιτησεις μαλιστα...μ'αυτο τον τροπο δε βγαζεις ομως ακρη :rolleyes:

1ον Εξηγησε σε ποιο τοπικ και ποιο ποστ σου λειπει ή σου εκαναν εντιτ.Εγω στα ΧΥΤΑ βρηκα ενα που'λεγε για την ομαδα.

2ον Εμεις οι μοντς και το τονιζω ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να ξερουμε ποιος εκανε καποια κινηση...δε μπορουμε να δουμε τιποτα.Μονο οι αντμ μπορουν.

3ον Σε παρακαλω σταματα να ποσταρεις την ιδια φραση/ερωτηση σε καθε τοπικ στο περι ανεμων

4ον Για να μη γκρινιαζεις αδικα σου σουταρα το ποστ απο το παιχνιδι "λεξη με την τελευταια συλλαβη... καινουριο...." αφου ηταν ασχετο

Αντε καλη τυχη!

ΕΝΤΙΤ:

Επειδη δεν ειχα τπτ καλυτερο να κανω...ρε Φωτη μου ειπες σε πμ οτι στο Δοαταπ σου σουταραν ποστ.Εεεε εκει τελευταιο ποστ που γραφτηκε ηταν απο'σενα 15/9.

Κι επειδη οπως ειπα δεν εχω κατι καλυτερο να κανω.....κοιταξα τα ποστ σου κ κοιταξα τα ΧΥΤΑ.....μαγεια!Δε βρηκα κανενα.....

Μηπως...ΜΗΠΩΣ κανεις λαθος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν κάποιες μέρες έριξα στο ΧΥΤΑ ένα post για την Αθλητική Ένωση Λάρισας (ή όπως αλλιώς λέγεται) διότι είχε γίνει σε άσχετο και σοβαρό θέμα και με σαφή διάθεση υποβάθμισης της συζήτησης. Το έριξα στο ΧΥΤΑ και δεν το μετέφερα γιατί ήταν σε φάση "πάμε ρε αελάρα" ή κάτι τέτοιο και υπέθεσα ότι δεν θα... λείψει από τον συγγραφέα του.

Αλλά φαντάζομαι ότι δεν θύμωσε αυτό τον Φώτη, με τον οποίο υπάρχει άλλωστε και μια αμοιβαία συμπάθεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ποστ που αναφερεσαι Σοβ ηταν στο θεμα "ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ" και ο Φωτης μας ηταν φυσικα μεσα στο θεμα με το ποστ του "όλε αελαρα ".Φανταζομαι συμφωνειτε ολοι με το Φωτη οτι ηταν ιντοπικ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αναφέρομαι σε τοπικ που άνοιξα στο ΔΟΑΤΑΠ/ΔΙΚΑΤΣΑ

αετοί μου όλοι διπλοφτερουγοι

κανένα ποστ με το ΟΛΕ ΑΕΛΑΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα μωρέ φωτάκο.και τι έγινε?

αν μου πούνε οτι λειτουργούμε σαν 10χρονα παιδιά και οχι σαν 30χρόνο επιστήμονες δεν έγινε τίποτα θα τους κεράσω και γλειφιτζούρι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φωτη μην το παιρνεις κατακαρδα ....στην τελικη ξαναγραψτο ..... ;)

τελικά κανείς δεν έχει τα κότσια να πει εγώ το έκανα και να γιατί το έκανα.

ούτε οι άντρες μοντερς ουτε οι κυρίες μοντερς

ΓΡΑΦΤΟ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΛ0-ΠΑΠΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry για την παρέμβαση....αλλά δε βαρεθήκατε μονίμως να τσακώνεστε για κάτι?Για το δικατσά, για κάποιο τόπικ που έκλεισε, για κάποιο τόπικ που άνοιξε, για το τι έγραψε ο τάδε mod, για το τι έγραψε ο άλλος admin, για τη τάδε φωτογραφία κτλ κτλ κτλ...

Κρίμα να αναλώνεστε σε τέτοιες χαζομάρες κατα τη γνώμη μου...κατα τα άλλα συνεχίστε ελεύθερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φωτη μην το παιρνεις κατακαρδα ....στην τελικη ξαναγραψτο ..... ;)

τελικά κανείς δεν έχει τα κότσια να πει εγώ το έκανα και να γιατί το έκανα.

ούτε οι άντρες μοντερς ουτε οι κυρίες μοντερς

ΓΡΑΦΤΟ ΕΣΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΛ0-ΠΑΠΙ

Φωτακο μου .....προφανως δεν μπορω να γραψω ξανα κατι για το οποιο δεν εχω ιδεα , ουτε τι ελεγε , ουτε ποτε το ποσταρες , ουτε που το εβαλες , ουτε ποιος το εσβησε ( αν οντως εγινε ετσι)

Οπως θα εχεις καταλαβει αυτον τον καιρο ασχολουμαι με τραγουδια . :rolleyes:

Ακουσε κι εσυ κανα τραγουδακι να χαλαρωσεις .Κανει καλο , θα με θυμηθεις :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry για την παρέμβαση....αλλά δε βαρεθήκατε μονίμως να τσακώνεστε για κάτι?Για το δικατσά, για κάποιο τόπικ που έκλεισε, για κάποιο τόπικ που άνοιξε, για το τι έγραψε ο τάδε mod, για το τι έγραψε ο άλλος admin, για τη τάδε φωτογραφία κτλ κτλ κτλ...

Κρίμα να αναλώνεστε σε τέτοιες χαζομάρες κατα τη γνώμη μου...κατα τα άλλα συνεχίστε ελεύθερα...

μαριζα δεν έχεις άδικο αλλά πρέπει έστω κι εδώ που όλα είναι ψεύτικα μιας και θέλουν να ορίζουν κανόνες τουλάχιστο να ισχύουν για όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡΣ

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΠΟΥ ΣΚΑΛΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ

Και τώρα το greekmeds πρέπει να απολογηθεί στο κατά τα άλλα αγαπητό μέλος FoTiSMD για τον τρόπο διαχείρησης.

Το περίεργο είναι ότι μερικά παιδιά μπαίνουν στην διαδικασία να το κάνουν.

Νομίζω ότι η κατάσταση σήμερα ξέφυγε με την ανοιχτές επιστολές προς admin και τις λίγο πιο κλειστές προς mods.

Έπαιξε και λίγο παραπάνω βαβούρα και χώθηκε και ο κατά τα άλλα αγαπητός μέλος FoTiSMD.

Είμαι αρκετά ικανοποιημένος από την πολυφωνία των απόψεων συζήτησης αλλά και διαχείρησης.

Αντιπροσωπεύουμε αυτό που πρέπει. Ζωηράδα και ένταση. Όπως πρέπει.

Ενίοτε όλοι κάνουμε λάθη.

Ήταν ένα πολύ ευχάριστο απόγευμα και σας ευχαριστώ όλους.

Το θέμα αυτό θα κλείσει όπως και κάθε παρόμοιο. Ο εμπνευστής του, όπως και κάθε παρόμοιου, λαμβάνει 10 πρόσθετους πόντους greekmed ποινής.

Να είστε όλοι καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.