Jump to content

Robe-stars


Filippos

Recommended Posts

Μετά τις χθεσινές εξελίξεις, αφού συνειδητοποίησα ότι το μέλλον μου είναι στoν χώρο του θεάματος, αποφάσισα να ιδρύσω μια νέα ομάδα, στην οποία θα συμμετέχουν οι διάσημοι αυτού εδώ του forum. Δεδομένου του τρόπου, με τον οποίο κατακτήσαμε την φήμη μας, προτείνω η ομάδα να ονομάζεται Robestars. Εκτός από την Βασίλω και εμένα, που είμαστε πρωταγωνιστές, άρα και, δικαιολογημένα, εκκεντρικοί και απαιτητικοί, θα κάνω μια παραχώρηση, δεχόμενος στην ομάδα τους doctor-x και Bloodomen, αν και, συγκρινόμενοι μ'εμάς, είναι μάλλον κομπάρσοι!

Επίσης, σκέφτομαι να τους κάνω επαγγελματική πρόταση, διότι απέδειξαν ότι έχουν ταλέντο manager, συστήνοντάς με σε ένα ευρύτερο κοινό! Είμαι πρόθυμος να δεχθώ τις υπηρεσίες σας, με αντάλλαγμα την τιμή που θα έχετε να με "μανατζάρετε" (τρομερή λέξη αυτή!!!). Χμ, μεταξύ μας, με αδικεί αυτή η συμφωνία...

Ανάλογη πρόταση, σύμφωνα με πληροφορίες, που κυκλοφορούν στους κύκλους των διασημοτήτων, είναι έτοιμη να σας κάνει και η Βασίλω, μόνο που σ'εκείνη την περίπτωση, θα χαρακτηρίζεστε ως προαγωγοί :wink: . Ρε Βασίλω, είσαι πολύ άτυχη τελικά! Δεν σου κάθεται άντρας ούτε όταν το επιβάλλει το σενάριο!!! :lol::lol: Άσε που απέτυχες να δικαιολογήσεις τον τίτλο της αρχιδιεφθαρμένης! Ούτε έναν παντρεμένο δεν μπορείς να αποπλανήσεις! Α, και μια και το έφερε η κουβέντα... πού είναι η βρύση; 8)

Κανονικά θα έκλεινα εδώ αυτό το post, γιατί πεινάω, αλλά post χωρίς zkwίνα είναι φαγητό χωρίς αλάτι, απότε, θα ήθελα να ευχαριστήσω δημοσίως την φίλη zkw, διότι συνεισφέρει στην αύξηση των ελεύθερων χώρων της Αθήνας, γκρεμίζοντας, με το, επίσης διάσημο, αυτόματο Audi της, τοίχους στην Βουλιαγμένης. Δεν παραγνωρίζω, βεβαίως και την συνεισφορά του προέδρου, ο οποίος δίνει φοβερές οδηγίες για παρκάρισμα!

Υ.Γ. Περαστικά Λιλλιανούλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μανατζάρω τί;έναν loser?έναν που χάνει από έναν φου-μπου ; :P ή την άλλη που δεν της κάθεται ούτε παντρεμένος 15ετίας;;; :evil:

Μόνο μια πιθανότητα έχεις για να σε μανατζάρω.να μου δώσει ο μοβόρος από αυτά τα ληγμένα...τα ριγανάτα! 8)

Όταν λες αυτόματο,εννοείς με ανιχνευτή τοιχείων;;; :multicolor:

Υ.Γ.ζουμπουρλό μου emoticon,σε είχα προειδοποιήσει: ΜΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΕΡΙ!Δεν με άκουσες,δες τί έπαθες :o

περαστικούλια..............

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Αγαπητέ Fil, σ'ευχαριστώ που αναγνωρίζεις την τεράστια προσφορά μου σε τούτον εδώ τον τόπο.

- Δε φταίω εγώ...φταίει το χαμηλό τοιχάκι που ήταν στη μέση του δρόμου...

- Επίσης φταίει και ο πρόεδρος που δε δίνει σωστές οδηγίες...(τι πάει να πει " όοοοοοοοοοπα " )...έπρεπε να είναι πιο σαφής!

- Robastar της χθεσινής βραδιάς αναδείχτηκε, πράγματι, ο Fil!! (πληροφορίες αναφέρουν ότι τυπώνονται αυτόγραφα)

- Αξιοσημείωτη η άνεση του doc-x (ο οποίος και μας αποκάλυψε τον έρωτά του για τον Fil)

- Απαράμμιλη η τσαχπινιά της Βασιλικής!

- Λιλιανούλα, περαστικά και από μένα! :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ είμαι μια Robe-star...για τους δικούς μού λόγους φυσικά....Ξυπνώντας το πρωί μια φοβερή σκεψή πέρασε απ'το μυαλό μου....Μου σηκώσατε τα πόδια για να συνέλθω αλλά...φόραγα φούστα.... :oops: :oops: :oops: Πιο robe-star γίνεται?Δεν γίνεται... :multicolor: Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ,ένιωσα ασφάλεια με τοσους γιατρούς... :wink: Ρε Doctor-x μ' τι να κάνω?Δεν μπορούσα να τα ξεκολλησω απο πάνω σου!!!

ΥΓ.Ο Doctor-x δεν μοιάζει με τον ενα κριτη απο το ποπστάρς?Οχι αυτόν που μοιάζει με τον Φιλούκο :wink: :oops: τον άλλο!!!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ντόκτορα, ξέχασες τη συγκίνηση και το ρίγος στη φωνή..Χαχαχαχα

Η Βασίλω έγραψε άλλη μια χρυσή σελίδα στην προσωπική της ιστορία

Υ.Γ1: Για όσους τυχαία δουν το θέμα, η όλη συζήτηση γίνεται περί του stand-up comedy του Club 22 όπου παρευρέθη -κάτι λιγότερο από- σύσσωμη η Κυβέρνηση ψες μεσάνυχτα παρά κάτι, που λέει και ο άσμας. Όπως ήταν φυσικό, το show των Ζαραλίκου-Παπαγεωργίου κρατήθηκε ζωντανό χάρη στην ευγενική χορηγεία της Διεφθαρμένης Βασίλως και του Καραφλού Πρίγκηπα του Σεξ Φιλίππου.

Υ.Γ2:ΦΟΥ-ΜΠΟΥ RULES MAN!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζετε ότι δε μου έκατσε!!! Μετά στα καμαρίνια δεν είπε ο σκηνοθέτης; Δεν πιάσατε το υπονόημα...! :wink: Δεν μπορούσε καλέ και μπροστά στη γυναίκα του! Ήρθε μετά... στον τρίιιιτο!!! (μα καλά, πως το είπα πια;;; :oops: )

Άντε βρε η κυβέρνηση έγραψε πάλι ιστορία!!! Περιμένω την επόμενη φορά, με συμμετοχή στα γυρίσματα αισθησιακής παραγωγής του ζεύγους Doctor-x και Fil!!!! :bloodomen:

Περαστικά κουκλίιιι!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Λίλλιαν, μου φαίνεται ακόμα δεν ξεπέρασες το Σαββατιάτικο! Τι είναι αυτά που λες; Ο doctor-x μοιάζει με τον κριτή του popstars όσο εγώ με τον άλλο κριτή, δηλαδή ΚΑΘΟΛΟΥ!

Α, ήθελα να σε ευχαριστήσω, γιατί μας έδωσες την ευκαιρία να επιδείξουμε την ιατρική μας κατάρτιση και να συγκεντρώσουμε, για μια ακόμη φορά, όλα τα βλέμματα πάνω μας. Να μας έπεφτε και κανένα τυχερό, καλά θα ήταν :wink: .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έλα μου ντε!!!! 8) (I still love you ζουμπουρλόμ' emoticon!)

βρε zkwίναμ',τόσο καιρό το φωνάζω,αλλά αυτή η άτιμη η path τα κόβει στο ρετουσάρισμα.... :)

όσο γι'αυτόν στο ποπ-σταρς,ένα έχω να πω:πολλοί προσπαθούν,κανείς δε μου μοιάζει...... :wink:

φιλούμπες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και κάτι άλλο (ένα-ένα μου έρχονται,ή θέλω υποσυνείδητα να ανεβάσω τις δημοσιεύσεις μου.....θα το ψάξω αργότερα)

Καθότι global διαπλεκόμενος και βαθύς γνώστης,να τί σημαίνει ΦΟΥ-ΜΠΟΥ!

Είναι μια αμερικάνικη μάρκα που την φοράνε μόνο οι αράπηδες,άντε οι αφρο-αμερικάνοι,στο χωριό τους.

For-Us-By-Us

και αν τα βάλει κανένας λευκός,τρώει ξύλο!!!!

Είπα κι εγώ,πολύ μελαχρινός ήταν ο τύπος!!!

Άντε,σας ξεστράβωσα πάλι!!!

Υ.Γ. Στον τρίτο,στον τρίτοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι ρε Φιλ εσυ δεν μοιαζεις καθόλου στον αλλο κριτη,δεν ειπα αυτό...Μάλλον κανώ λαθος φαίνεται...Τι να κανω ρε Doctor-x μ΄,εγω φταιω που σε βλέπω παντού?...Λεω να κανεις καμμία πλαστική να γίνεις άσχημος...απορώ πως αντεχεις με τόσες κατακτήσεις!! :wink:

ΥΓ.ΦουΜπου-just FuBu do it!!!! :roll:

xxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμάν, τελευταία στιγμή γλιτώσαμε το απόλυτο ρεζιλίκι :o ! Μια μέρα πριν από μας, πήγε στο club 22 ο Λιάγκας... Δεν νιώθω και πολύ κολακευμένος που συχνάζω στα ίδια μέρη με τον Μα-λιάγκα. αλλά το τρομακτικό θα ήταν να βγούμε και στην εκπομπή του, ε!! Έτσι και μας έβλεπε ο Λιάγκας, με αυτά που κάναμε, θα αφιέρωνε την επόμενη εκπομπή του στην αποκάλυψη της κατάντιας των φοιτητών ιατρικής! Χμ, φαντάζεστε την Βασίλω σε παράθυρο να μαλώνει με τον Bloodomen για τους καφέδες στο αναγνωστήριο; Μόλις ανακάλυψα ότι τα δελτία ειδλησεων μπορούν να γίνουν χειρότερα κι απ'ότι είναι τώρα!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να μη σου πώ οτι βλέπω τον Doctor-X στην Τατιάνα το επόμενο μεσημέρι να μαλλιοτραβιέται με την pathetic για τα μάτια (!) του Filippou, με τίτλο: "Μου έκλεψε τον έρωτα της ζωής μου"... Έ ρε γλέντια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί?Αν διαβαζαμε στις εφημεριδες οτι συνεληφθει ο Bloody για φυτοφαγικούς :wink: λογους... θα ήταν καλύτερα?Φτηνα την γλυτώσαμε!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...οτι συνεληφθει ο Bloody για  φυτοφαγικούς   :wink:  λογους... !!!

Χμ...ζουμπουρλόμ' emoticon,αυτός ο αλητήριος σου έδωσε κι εσύ .....το έφαγες;;;; Έτσι εξηγούνται όλα!!! (την επόμενη φορά μην το φας,κάπνισέ το απλά,οκ;; ) ;) 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ φαντάζομαι τον doctor-x, με μαλλί Γαρδέλη του '80 και το Φίλιππο...με μαλλί...να τραγουδούν, με τις αδερφοχαρούμενες φωνές των '80s, το μεγάλο σουξέ της τότε εποχής "when will I will I be faaaaamousss!!!!" Χαχαχαχαχαχχαχαχαχααα!!!! 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.