Jump to content

ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ SLEEPWALKER?


nikos

Recommended Posts

Είμαι 4 χρόνια μέλος αυτού του σάιτ και τυγχάνει ένας από τους administrator να είναι πολύ φίλος μου, να είμαστε 6 χρόνια συμφοιτητές, να έχουμε κάνει αγροτικό και ειδικότητα μαζί...

Ποτέ δε ζήτησα , γιατί απλά δεν ήθελα, να είμαι moderator ή ότιδήποτε άλλο δίνει ψευτοεξουσία σε ένα σάιτ..

ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΣ, Ο ΚΑΘΕ embomb:splats:emcensored ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΔΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΕΤΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΩΝ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΑΙΤ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΤΟΠΙΚ

Ε ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O Sleepwalker έγραψε ότι η κομματικοποίηση κάνει τον άνθρωπο βλάκα. Είπε ότι το ευχάριστο είναι ότι με τέτοιες αντιλήψεις είσαι εκτός απο ανόητος, και χαμένος από χερι. Είπε επίσης ότι έχεις μεγάλο καμάρι πάντως που είσαι παρατρεχάμενος κάποιου.

Εσύ απάντησες:

ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΕΝΩ ΜΙΛΗΣΑ ΚΟΣΜΙΑ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΥΡΙΖΕΙΣ...MODERATOR ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Για να σου απαντήσει πάλι:

Σκούπισε εσύ καλύτερα τα σάλια σου, γλειφτράκι της Ρηγίλλης

Εχουμε και τα πμ για βρισιές αν θες :)

Και μετά έγραψες κάτι εμετικά που πήγαν στο ΧΥΤΑ ..και που να ψάχνω τώρα.

Προφανώς ανταλλάξατε διάφορα γαλλικά μέσω πμ.

Ο Sleepwalker κακώς έκλεισε το τόπικ. Όχι όμως για αυτό που πιστεύεις αλλά γιατί παραβαίνει τις αρχές λειτουργίας της σελίδας, ότι δηλαδή δεν κλείνει moderator τόπικ που έχει ήδη γράψει administrator.

Λογικά και σύμφωνα με την πρόσφατη ιστορία της σελίδας κανείς δεν θα το έπαιρνε χαμπάρι.

Κάπου εδώ λοιπόν πρέπει να έπαιξε ρόλο η ψευτοεξουσία που απεχθάνεσαι. Κάτι έκανες λογικά.

Παρόλα ταύτα ας πούμε ότι μέχρι αυτό το τόπικ το φταίξιμο είναι του Sleepwalker καθότι διαχειριστής δεν έπρεπε να γράψει κατά αυτόν τον τρόπο.

Μέλος nikos, το τόπικ που έχεις ανοίξει είναι απαράδεκτο.

Επιτίθεσαι σε μέλος-διαχειριστή της σελίδας με παντελώς ξεδιάντροπο τρόπο.

Αυτό που με εξοργίζει περισσότερο είναι ότι γράφεις στο όνομα της σελίδας.

Τα κομματικά συμπλέγματα ευτυχώς για ΟΛΟΥΣ μας αποτελούν μακρινό παρελθόν.

Μαζί με αυτά ξεφορτωθήκαμε φανταστικούς κάφρους.

Μην μας γυρνάς πίσω.

p.s. Ο Sleepwalker παραμένει συμπαθής και προσωπική μου επιλογή στην θέση του moderator. Έχει προσφέρει και συνεχίζει να προσφέρει. Σε αντίθεση υπάρχουν άλλοι που φέρουν το ταμπελάκι του moderator απλά για να υπαρχει όπως και άλλοι που δυναμιτίζουν συνεχώς το κλίμα με πολιτικά και αθλητικά τερτίπια.

Όπως και να έχει, ηρεμήστε. Ούτε γνωρίζεστε ούτε τίποτα.

Την επόμενη φορά θα πέσουν τα τσιμέντα. Για όλους.

trivialx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.