Jump to content

Τι να διαβάσω?


Recommended Posts

Έχω πολύ ελεύθερο χρόνο και λέω να τον αξιοποιήσω.Δε θέλω να διαβάσω για την ειδικότητά μου,πιο πολύ με ενδιαφέρει να έχω καλή γνώση γενικής ιατρικής-παθολογίας σε αυτή τη φάση.Τι βιβλίο μου προτείνετε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

διαβασε το καμα σουτρα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον Harrison... αν περιμενεις κι αλλο λιγο, το Μαρτη βγαινει η 17η εκδοση... Μεχρι τοτε απασχολησου με το Καμα Σουτρα οπως ειπωθηκε και με τη κλινικη εξεταση του DeGowin... Θα σε κρατησουν απασχολημενη στανταρντ μεχρι τοτε... ειδικα αν κανεις και πρακτικη :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embaaa θα μου πείτε τίποτα να διαβάσω?βαριέεμαι!

Κατα τη γνωμη μου θυμησου μερικους αλγοριθμους και ανοιξε κυριως το συνταγολογιο του ΕΟΦ.Αν κι εχει γινει παλιο και δυσευρετο...

Επισης αν μπορεις πιασε τον καζαμια να δεις ποτε θα μας ερθει ο διορισμος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embaaa θα μου πείτε τίποτα να διαβάσω?βαριέεμαι!

Κατα τη γνωμη μου θυμησου μερικους αλγοριθμους και ανοιξε κυριως το συνταγολογιο του ΕΟΦ.Αν κι εχει γινει παλιο και δυσευρετο...

Επισης αν μπορεις πιασε τον καζαμια να δεις ποτε θα μας ερθει ο διορισμος.

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά θέλει κάτι χαλαρό, άσχετο με ιατρική, η Νίκη. Βασικά γιατί να διαβάζεις στον ελεύθερο χρόνο κ να μην κάνεις κ άλλα πράγματα. Τζόκινγκ, βόλτες, ποδήλατο(είναι φθηνό)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαβασε η το Κουβαρι των Αλλοκοτων πραγματων η το Χρονικο του Χρονου μπας και γινεις ανθρωπος...(i'm back and teasing u :P ) 1-0

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.