Jump to content

Το δικό μας exit poll...


Τί ψηφίσατε?  

45 members have voted

  1. 1. exit poll :-)

    • Ν.Δ.
      12
    • ΠΑ.ΣΟ.Κ
      11
    • Κ.Κ.Ε.
      3
    • ΣΥΡΙ.ΖΑ
      9
    • ΛΑ.Ο.Σ
      2
    • ΑΛΛΟ
      8


Recommended Posts

ΠΡΟΣΟΧΗ, ρίχτε το βόλι σας κ εδώ, όπως στην κάλπη. Αρκεί να είμαστε απόλυτα ειλικρινείς και να μην το χαλάσουμε με ψεύτικα "κουκιά".

Το τονίζω ξανά "ότι ρίξατε στην κάλπη, ρίχτε το κ εδώ".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάλι τα ίδια

κι εντάξει το Λεβέντη...

αλλά τον Tweety γιατί δεν τον έβαλες;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολη η Ελλάδα είναι μπλε...πάλι!!!Ξέρω ότι πονάει και τσούζει πολλούς αυτό.

Είχα πει πως οι πρασινοφρουροί έχουν πάθει σύνδρομο στέρησης εξουσίας χειρότερο και από τα πρεζόνια....

Ο Καραμανλής κέρδισε πάλι μόνος του για πλάκα, έχοντας μάλιστα τον πιο δύσκολο προεκλογικό αγώνα για κυβερνόν κόμμα.

Τώρα τα κεφάλια μέσα και σε κάτι παπαγαλάκια όπως το mega υπομονή μέχρι το 2011 και αν δεν σας αρέσει να έχετε συντηρητικό αρχηγό όπως έλεγε σήμερα το πρωί ο αποτυχημένος Τζουμάκας κάντε αρχηγό το Λαλιώτη που από χτες αγνοείτε η τύχη του( μέχρι την Παρασκευή βέβαια ήταν λαλίστατος) ή κρατήστε το Γιωργάκη και αν ψηφίζουν πάλι οι φίλοι όπως το 2004 να είστε σίγουροι πως θα είναι πάλι αρχηγός γιατί θα τον ψηφίσουμε και εμείς οι δεξιοί σύντροφοι...

post-521-1190015472.png

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρηκα που δεν βγήκε η Μαριέτα! :bloodomen:

Βέβαια κάποιο άλλο φυντάνι θα βάλει στο Παιδείας ο Κωστάκης.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΩΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από ότι βλέπω το Ρέθυμνο είναι μπλε... σας μαγαρίσαμε την Κρήτη σύντροφοι...
Το Ρέθυμνο έκανε την καλύτερη δουλειά, οχι γιατι ψηφισε ΝΔ, αλλα γιατι πεταξε εξω 2 αλαζόνες υποψηφίους.Ετσι, η κόρη του αξιοθρηνητου Γιάννη Κεφαλογιάννη, πηρε τα @@ της.Το ΠΑΣΟΚ εξελεξε στη θεση του βουλευτή τον καθηγητή ορθοπαιδικής στο πανεπιστήμιο Πατρών, Ηλία Λαμπίρη, που εστειλε σπιτι του τον αλλο υποψηφιο
Ολη η Ελλάδα είναι μπλε...πάλι!!!Ξέρω ότι πονάει και τσούζει πολλούς αυτό.Ο Καραμανλής κέρδισε πάλι μόνος του για πλάκα, έχοντας μάλιστα τον πιο δύσκολο προεκλογικό αγώνα για κυβερνόν κόμμα.
καλα λενε οτι η κομματικοποιηση κανει τον ανθρωπο βλακα. το ευχαριστο ειναι οτι με τετοιες αντιληψεις εισαι εκτος απο ανόητος, και χαμένος από χερι :)εχεις μεγαλο καμαρι παντως που εισαι παρατρεχάμενος κάποιου :). συνεχισε. που ξερεις; μπορει να σου πεταξει και σενα κανενα ψιχουλο καποτε ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακρα του ταφου σιωπη στο φορουμ

Επιτελους η εποχη της δικτατοριας των ηλιθιων, των ανικανων, των δημαγωγων και των λαμογιων περασε ανεπιστρεπτι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι σας έκανε εντύπωση από τα αποτελέσματα?

εμένα ο αποκλεισμός μεγάλων ονομάτων από το κοινοβούλιο,όπως Μαριέττα Γιαννάκου,Παπαντωνίου,Άκης Τσοχατζόπουλος καθώς και διακοσμητικών στοιχείων της προηγ.τετραετίας όπως ηθοποιοί Κ.Καρράς,Γ.Βασιλείου κλπ

Σαν οι Έλληνες να πήραν το αίμα τους πίσω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από ότι βλέπω το Ρέθυμνο είναι μπλε... σας μαγαρίσαμε την Κρήτη σύντροφοι...
Το Ρέθυμνο έκανε την καλύτερη δουλειά, οχι γιατι ψηφισε ΝΔ, αλλα γιατι πεταξε εξω 2 αλαζόνες υποψηφίους.Ετσι, η κόρη του αξιοθρηνητου Γιάννη Κεφαλογιάννη, πηρε τα @@ της.Το ΠΑΣΟΚ εξελεξε στη θεση του βουλευτή τον καθηγητή ορθοπαιδικής στο πανεπιστήμιο Πατρών, Ηλία Λαμπίρη, που εστειλε σπιτι του τον αλλο υποψηφιο
Ολη η Ελλάδα είναι μπλε...πάλι!!!Ξέρω ότι πονάει και τσούζει πολλούς αυτό.Ο Καραμανλής κέρδισε πάλι μόνος του για πλάκα, έχοντας μάλιστα τον πιο δύσκολο προεκλογικό αγώνα για κυβερνόν κόμμα.
καλα λενε οτι η κομματικοποιηση κανει τον ανθρωπο βλακα. το ευχαριστο ειναι οτι με τετοιες αντιληψεις εισαι εκτος απο ανόητος, και χαμένος από χερι :)εχεις μεγαλο καμαρι παντως που εισαι παρατρεχάμενος κάποιου :). συνεχισε. που ξερεις; μπορει να σου πεταξει και σενα κανενα ψιχουλο καποτε ;)

ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΕΝΩ ΜΙΛΗΣΑ ΚΟΣΜΙΑ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΥΡΙΖΕΙΣ...MODERATOR ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΕΝΩ ΜΙΛΗΣΑ ΚΟΣΜΙΑ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΥΡΙΖΕΙΣ...MODERATOR ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Είσαι τέρμα ελληνάρας? emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι σας έκανε εντύπωση από τα αποτελέσματα?εμένα ο αποκλεισμός μεγάλων ονομάτων από το κοινοβούλιο,όπως Μαριέττα Γιαννάκου,Μιλτιάδης Παπαϊωάννου,Άκης Τσοχατζόπουλος καθώς και διακοσμητικών στοιχείων της προηγ.τετραετίας όπως ηθοποιοί Κ.Καρράς,Γ.Βασιλείου κλπΣαν οι Έλληνες να πήραν το αίμα τους πίσω...
Συμφωνώ... αν και την Έφη Σαρρή έπρεπε να τη δούμε στη βουλή χέρι χέρι με τον Καρατζαφέρη... :splaaaats::anavwfwties:
ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΕΝΩ ΜΙΛΗΣΑ ΚΟΣΜΙΑ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΥΡΙΖΕΙΣ...MODERATOR ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ
Είσαι τέρμα ελληνάρας? emconfused
Μπα...μίλησε πρωτος επί προσωπικού και για αυτό του τα χώνω σε ομολογουμένως απαράδεκτο ύφος...αν το ξανακάνει θα του απαντήσω σε ίδιο ύφος...δεν τον ξέρω , δεν με ξέρει.-
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΣ ΕΝΩ ΜΙΛΗΣΑ ΚΟΣΜΙΑ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΛΥΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΥΡΙΖΕΙΣ...MODERATOR ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ

Σκούπισε εσύ καλύτερα τα σάλια σου, γλειφτράκι της Ρηγίλλης

Εχουμε και τα πμ για βρισιές αν θες :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολη η Ελλάδα είναι μπλε...πάλι!!!Ξέρω ότι πονάει και τσούζει πολλούς αυτό.Είχα πει πως οι πρασινοφρουροί έχουν πάθει σύνδρομο στέρησης εξουσίας χειρότερο και από τα πρεζόνια....Ο Καραμανλής κέρδισε πάλι μόνος του για πλάκα, έχοντας μάλιστα τον πιο δύσκολο προεκλογικό αγώνα για κυβερνόν κόμμα.Τώρα τα κεφάλια μέσα και σε κάτι παπαγαλάκια όπως το mega υπομονή μέχρι το 2011 και αν δεν σας αρέσει να έχετε συντηρητικό αρχηγό όπως έλεγε σήμερα το πρωί ο αποτυχημένος Τζουμάκας κάντε αρχηγό το Λαλιώτη που από χτες αγνοείτε η τύχη του( μέχρι την Παρασκευή βέβαια ήταν λαλίστατος) ή κρατήστε το Γιωργάκη και αν ψηφίζουν πάλι οι φίλοι όπως το 2004 να είστε σίγουροι πως θα είναι πάλι αρχηγός γιατί θα τον ψηφίσουμε και εμείς οι δεξιοί σύντροφοι...

H ευχαρίστηση φίλε μου είναι να γ@μ... με το δικόν σου πού.....

το να σε πηδάνε και να μη σε αρέσει είναι αδικία και βασανιστήριο

το να σε πηδάνε και να σ’αρέσει είναι μαζοχισμός

Τι σας έκανε εντύπωση από τα αποτελέσματα?εμένα ο αποκλεισμός μεγάλων ονομάτων από το κοινοβούλιο,όπως Μαριέττα Γιαννάκου,Παπαντωνίου,Άκης Τσοχατζόπουλος καθώς και διακοσμητικών στοιχείων της προηγ.τετραετίας όπως ηθοποιοί Κ.Καρράς,Γ.Βασιλείου κλπΣαν οι Έλληνες να πήραν το αίμα τους πίσω...

βρε ψυχή μου, δεν κατέβαινε ο Γιάννος

τον είχε διώξει ο ηγέτης Γιωργάκης

όπως και τον Κίμωνα

όλοι πάμε μαζί

ΒΕΝΝΥ GELO!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα λενε οτι η κομματικοποιηση κανει τον ανθρωπο βλακα. το ευχαριστο ειναι οτι με τετοιες αντιληψεις εισαι εκτος απο ανόητος, και χαμένος από χερι :)εχεις μεγαλο καμαρι παντως που εισαι παρατρεχάμενος κάποιου :). συνεχισε. που ξερεις; μπορει να σου πεταξει και σενα κανενα ψιχουλο καποτε ;)

Τα ίδια και τα ίδια λέμε.

Καλό θα είναι όποιος αναλαμβάνει να γίνεται moderator εδώ μέσα, να είναι γενικά πιο moderate.

Τι πράγματα είναι αυτά;;; "Βλάκας, ανόητος, χαμένος...;" Είναι χαρακτηρισμοί αυτοί για forum νέων επιστημόνων;

Έλεος πια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι σας έκανε εντύπωση από τα αποτελέσματα?

εμένα ο αποκλεισμός μεγάλων ονομάτων από το κοινοβούλιο,όπως Μαριέττα Γιαννάκου,Παπαντωνίου,Άκης Τσοχατζόπουλος καθώς και διακοσμητικών στοιχείων της προηγ.τετραετίας όπως ηθοποιοί Κ.Καρράς,Γ.Βασιλείου κλπ

Σαν οι Έλληνες να πήραν το αίμα τους πίσω...

Σωστή! emrose επίσης θα πρόσθετα Μπίστης , Στρατούλης , Μαργαρίτης , Πρωτόπαππας , Γεωργιάδης (εκ Κερκύρας με την Μπούρδα του)

Αυτά είναι θετικά σημάδια ανάνηψης του εκλογικού σώματος από το κόμμα που είχε πέσει τα τελευταία χρόνια !

Άραγε είναι τυχαίο που όλοι αυτοί που καταδικάστηκαν από το εκλογικό σώμα ήταν ορκισμένοι εχθροί και πολέμιοι του ΛΑ.Ο.Σ. ;;;

Είχα πει πως οι πρασινοφρουροί έχουν πάθει σύνδρομο στέρησης εξουσίας χειρότερο και από τα πρεζόνια....

Ο Καραμανλής κέρδισε πάλι μόνος του για πλάκα, έχοντας μάλιστα τον πιο δύσκολο προεκλογικό αγώνα για κυβερνόν κόμμα.

Ένα δεύτερο στοιχείο που θα υπογραμμίσω είναι το γεγονός ότι σε αυτές τις εκλογές χαμένος εκτός από το ΠΑΣΟΚ είναι και ο ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ! από 165 βουλευτές έπεσε στους 15(3) . Και με το ΛΑΟΣ μέσα νομίζω ότι σύντομα θα πέσει κάτω από το 150. Και λέω

σύντομα , γιατί αν με 165 αναγκάστηκε να ζητήσει πρόωρες , φανταστείτε με 153 ;)

Εγώ προβλέπω το κανάλι της Βουλής να χτυπάει νουμεράκια στη νέα 5κομματική Βουλή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Αθωα Βομβα,

λες να προκηρυχθηκαν εκλογες γιατι δεν ειχε ισχυρη αυτοδυναμια με 165 βουλευτες?

Μη λεμε οτι θελουμε...

Οσο για τους πολεμιους του Λ.Α.Ο.Σ, τι τους κανατε δηλαδη και δε βγηκαν, τους ματιαξατε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς είναι δυνατόν να ψηφίζουν νέοι 18-35 ετών, ανώτατης εκπαίδευσης ΛΑΟΣ; emconfused

Τις απορίες σου αυτές θα τις λύσεις μόνο αν παρκολουθήσεις από την πηγή τις θέσεις του ΛΑΟΣ στα διάφορα θέματα

και όχι από τα ελεγχόμενα ΜΜΕ με τα διάφορα παπαγαλάκια.

Έτσι έκανα κι εγώ . Από το 2001 παρακολούθησα από περιέργια τί έχει να μας πει αυτή η νέα πολιτική δύναμη που ξεφύτρωσε

ξαφνικά.Τις άλλες τις είχα μελετήσει και δεν με εξέφραζαν.

Έτσι βρήκα τις περισσότερες από τις θέσεις του κόμματος ενφιαφέρουσες. και από ένα σημείο και μετά παρακολουθούσα τον Πρόεδρο για να διαμορφώσω καλύτερη εικόνα για τον άνθρωπο Καρατζαφέρη από μόνος μου και όχι από αυτά που θα μου έλεγε ο καθένας είτε ήταν από αντίπαλα στρατόπεδα είτε από του ΛΑΟΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άραγε είναι τυχαίο που όλοι αυτοί που καταδικάστηκαν από το εκλογικό σώμα ήταν ορκισμένοι εχθροί και πολέμιοι του ΛΑ.Ο.Σ. ;;;

Μάλλον!

Πώς είναι δυνατόν να ψηφίζουν νέοι 18-35 ετών, ανώτατης εκπαίδευσης ΛΑΟΣ; emconfused

Πώς είναι δυνατόν να ψηφίζουν νέοι 18-35 ετών, ανώτατης εκπαίδευσης ΣΥ.ΡΙΖ.Α. ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.