Jump to content

Α' Παιδιατρική Κλινική, Αγία Σοφία (Καθηγήτρια κ. Κανακά)


angl

Recommended Posts

Α' παιδιατρική κλινική,νοσοκομείο Αγία Σοφία

 

προς τους 6 ετείς:

Σε αυτην την ενότητα μπορείτε να μεταφέρετε πληροφοριες και τα ερωτήματά σας

σχετικά με την άσκηση στην κλινική (παρουσίες,υλη,συγγράμματα,αναπληρωσεις,μετεκπαιδευτικά μαθήματα κοκ),

τις ανακοινώσεις για τις προαιρετικές και κανονικές εξετάσεις.

προς τους επι πτυχίω:

Σε αυτην την ενότητα μπορείτε να μεταφέρετε τις ανακοινώσεις και

τα ερωτήματά σας για τις επι πτυχίω εξετάσεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Προσοχή!

έχει βγει ανακοίνωση έξω από τη γραμματεία της Παιδιατρικής στο Αγ.Σοφία:

Οι δηλώσεις για τις εξετάσεις της περιόδου Ιουνίου-Ιουλίου θα γίνουν την Τρίτη 16/6, ώρα 11, στο Χωρέμειο!

Τουτέστιν, θα δηλώσουμε μια φορά, σε ποιά από τις τρεις εξεταστικές θα εξεταστούμε:

- α', πτυχιακή: 24/6 γραπτά (και μετά λίγες μέρες προφορικά - δεν το θυμάμαι πότε)

- β', κανονική: 7/7 γραπτά, προφορικά από 9/7

- γ', πτυχιακή: 16/7 γραπτά, προφορικά 20-24/7

τηλ. γραμματείας 210 7794023

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΓ.ΣΟΦΙΑ Ή ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ;

μια φορά δίνεις τα γραπτά

ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ;

είναι στον 1ο όροφο, ανέβα τις κεντρικές μεγάλες εξωτερικές σκάλες του Αγ.Σοφία, και μέσα στο κτίριο πήγαινε δεξιά, και μετά πάλι δεξιά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΓ.ΣΟΦΙΑ Ή ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ;

μια φορά δίνεις τα γραπτά

ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗΣ;

είναι στον 1ο όροφο, ανέβα τις κεντρικές μεγάλες εξωτερικές σκάλες του Αγ.Σοφία, και μέσα στο κτίριο πήγαινε δεξιά, και μετά πάλι δεξιά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΞΗ ΣΤΟ ΧΩΡΕΜΕΙΟ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΠΤΥΧΙΑΚΗ?

έγινε σήμερα 13/12

άκουσα μπορούμε να δηλώσουμε και αύριο στη γραμματεία

θα γίνει η εξέταση την πέμπτη αν δεν κλείσει η σχολή

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Η κανονικη εξεταστικη που ειχε οριστει για τις 27 ακυρωθηκε λογω μη συμμετοχης οπως μου ειπαν στη γραμματεια της εδρας!!Επιπλεον συμφωνα με αποφαση του ΔΕΠ δεν ειχαν δικαιωμα συμμετοχης οι επι πτυχιω!!

Απλα μου ειπαν αν μαζευτουμε μπορουμε να ζητησουμε απο την υπευθυνη καθηγητρια να βρεθει καποια λυση.Μου ειπαν να περασω τη δευτερα,αν ενδιαφερεται και καποιος αλλος ας μου στειλει να κανονισουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η κανονικη εξεταστικη που ειχε οριστει για τις 27 ακυρωθηκε λογω μη συμμετοχης οπως μου ειπαν στη γραμματεια της εδρας!!Επιπλεον συμφωνα με αποφαση του ΔΕΠ δεν ειχαν δικαιωμα συμμετοχης οι επι πτυχιω!!

Απλα μου ειπαν αν μαζευτουμε μπορουμε να ζητησουμε απο την υπευθυνη καθηγητρια να βρεθει καποια λυση.Μου ειπαν να περασω τη δευτερα,αν ενδιαφερεται και καποιος αλλος ας μου στειλει να κανονισουμε.

χαχαχαχαχαχαχα

λογω μη συμμετοχης λεει!

καλα με το τι ψεμματα εχουεν φλομωσει τους επι πτυχιω η συγκεκριμενη εδρα, πραγματικα εχω απογοητευτει. βαριουνται τα πιτσουνακια μου να καθισουνε κι αλλο μεσα στον αυγουστο να διορθωσουνε τα γραπτα (εμείς δηλαδή που δίνουμε μέσα στο κατακαλόκαιρο δεν υποφέρουμε μην χέσω!) και να περασουνε βαθμους, και μας κοροιδευουνε μπροστα στα ματια μας για τις 27. εχω την εντυπωση οτι θα αφησουνε μονο τους κανονικους να δωσουνε (σιγα που την ακυρωσανε δηλαδη!) και τους πτυχιω τους εχουνε χεσμενους. ειχα υπολογισει να δωσω δυο μαθηματα και τωρα θα δωσω μονο ενα (γιατι χθες που ητανε τα γραπτα δεν προλαβαινα να διαβασω). δεν μπορεις ουτε να προγραμματισεις τπτ σε αυτην την κολοσχολη. κυριολεκτικα τπτ.

πηρα τηλεφωνο στην κεντρικη γραμματεια και το συζητησα το θεμα και μου ειπε οτι δεν μπορει μια εδρα να μην αφησει τους εκτοετεις να δωσουμε επι πτυχιω, δεν γινετια, μπορει ομως να αρνηθει τους επι πτυχιω να δωσουνε στις κανονικες, η καθε μεμονωμενη εδρα. ακουσον ακουσον. κι ολα αυτα για να παρουνε πιο νωρις αδεια. ειναι τραγικο να τους βλεπεις να σπαρταρανε για να κλεισουνε την σχολη οσο το δυνατον πιο γρηγορα και εχουνε χεσμενους τοςυ φοιτητες. απαραδεκτη η σταση του καθηγητη που αποφασισε να δρασει ετσι. καμια αλλη εδρα μεχρι τωρα δεν μου εχει παρουσιασει τετοιο προβλημα...

εν τω μεταξυ τι πλακα ειχανε οταν προσπαθησανε και καλα με κατι χαρτια απο την κεντρικη γραμματεια να με πεισουνε οτι δεν μπορω να δωσω στις 27, το γελιο που θα εριχνε καποιος δεν λεγεται! προσπαθησανε να το φορτωσουνε στην κεντρικη γραμματεια στην αρχη, μετα στον καθηγητη κοκ. μετα λεγανε στα ισα οτι θα παει πολυ πισω και θα κλεισουμε για διακοπες στις 10 του μηναααααααααααα (αν ειναι δυνατον οι μουλαρες οι γραμματεις!). αηδιασα πραγματικα. καμια διαθεση προσωπικα δεν εχω να φιλησω κατουρημενες ποδιες και να γλυψω τα γερικα μυαλα της εδρας για να δωσω το κολομαθημα. απο σεπτεμβριο βλεπουμε.

καλη επιχυια και πανω απο ολα ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ σε αυτους που θα... επιχειρησουνε να βρουνε ακρη. μουχααχαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dr_crazy ουτε εγω περιμενα τετοια συμπεριφορα απο αυτη την εδρα.Μου ξεκινησαν και εμενα τα ιδια περι αποφασης να μην δωσουμε οι επι πτυχιω και κατι αλλα κουλα!!Τους πιεσα λιγο και μου ειπαν να παω τη δευτερα να μιλησω με την υπευθυνη των φοιτητων.Μιλησα και με καποιον αλλο απο εδω που εχει το ιδιο προβλημα και ισως παμε μαζι.Αν θελεις να προσπαθησεις μαζι μας ευπροσδεκτος!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dr_crazy ουτε εγω περιμενα τετοια συμπεριφορα απο αυτη την εδρα.Μου ξεκινησαν και εμενα τα ιδια περι αποφασης να μην δωσουμε οι επι πτυχιω και κατι αλλα κουλα!!Τους πιεσα λιγο και μου ειπαν να παω τη δευτερα να μιλησω με την υπευθυνη των φοιτητων.Μιλησα και με καποιον αλλο απο εδω που εχει το ιδιο προβλημα και ισως παμε μαζι.Αν θελεις να προσπαθησεις μαζι μας ευπροσδεκτος!!

όπως προείπα, δεν μπαίνω καν στην διαδικασία. να πάνε να... μην πω την λέξη, αυτοί και όλο τους το σόι. καλό σεπτέμβριο τώρα να τα; διαβάσουμε και καλύτερα, να έχουμε και τα γραπτα και τα προφορικά καλυμμένα και καλύτερα διαβασμένα! Μες στους 40 βαθμούς της αθήνας, δεν θα καθίσω να μαλώσω.

και παλι, καλή τύχη σε όσους επιχειρήσουν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

dr_crazy ουτε εγω περιμενα τετοια συμπεριφορα απο αυτη την εδρα.Μου ξεκινησαν και εμενα τα ιδια περι αποφασης να μην δωσουμε οι επι πτυχιω και κατι αλλα κουλα!!Τους πιεσα λιγο και μου ειπαν να παω τη δευτερα να μιλησω με την υπευθυνη των φοιτητων.Μιλησα και με καποιον αλλο απο εδω που εχει το ιδιο προβλημα και ισως παμε μαζι.Αν θελεις να προσπαθησεις μαζι μας ευπροσδεκτος!!

όπως προείπα, δεν μπαίνω καν στην διαδικασία. να πάνε να... μην πω την λέξη, αυτοί και όλο τους το σόι. καλό σεπτέμβριο τώρα να τα; διαβάσουμε και καλύτερα, να έχουμε και τα γραπτα και τα προφορικά καλυμμένα και καλύτερα διαβασμένα! Μες στους 40 βαθμούς της αθήνας, δεν θα καθίσω να μαλώσω.

και παλι, καλή τύχη σε όσους επιχειρήσουν!

Να εισαι καλα!!Αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω απο εδω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Μίλησα με τη γραματεία της Α' Παιδιατρικής. Το πρόβλημα που υπήρχε λύθηκε. Οι πτυχιακές εξετάσεις θα γίνουν κανονικά την άλλη εβδομάδα. Μέχρι αύριο θα υπάρχει και σχετική ανακοίνωση και από την ίδια την έδρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Μίλησα με την έδρα της Α Παιδιατρικής και το πρόβλημα λύθηκε. Τα γραπτά θα γίνουν στις 6 Μαρτίου για την πρώτη ημερομηνία. Να δηλώσετε συμμετοχή όσοι ενδιαφέρεστε την Τρίτη. Το τηλέφωνο είναι : 2107467129

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.