Jump to content

πρωτοετης στην ιατρικη της Λαρισας


The Doctor

Recommended Posts

Συναδελφε αν και δεν πολυκαταλαβα αυτα που εγραφες(προτιμουμε τα ελληνικα!) ξεχωρισα οτι εισαι νεος στην ιατρικη λαρισας!

Συγχαρητηρια λοιπον!

Πλουτωνος και αιολου η λεσχη μας(ο θεος να τη κανει)!

Οτι αλλη ερςτηση εχεις εδω ειμαστε

καλη αρχη!

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

konstadinos!

Υ.Γ γνωριζει μηπως κανεις που ειναι η φοιτητικη λεσχη?

Συγχαρητήρια!!!Καλή αρχή και καλό κουράγιο!!! :cool05: (Αν έγραφες στα ελληνικά, θα μας διευκόλυνες να καταλάβουμε και με τη σειρά μας να σε κατατοπίσουμε ή να σ'ενημερώσουμε σχετικά!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συναδελφε αν και δεν πολυκαταλαβα αυτα που εγραφες(προτιμουμε τα ελληνικα!) ξεχωρισα οτι εισαι νεος στην ιατρικη λαρισας!Συγχαρητηρια λοιπον!Πλουτωνος και αιολου η λεσχη μας(ο θεος να τη κανει)!Οτι αλλη ερςτηση εχεις εδω ειμαστε καλη αρχη! :rolleyes:

ευχαριστω για την απαντηση ρε φιλε!χθες ξανακατεβηκα Λαρισα(απο Σερρες ειμαι) αλλα δεν ειδα και πολθ φοιτητοκοσμο!γιατι?τεσπα!μηπως μπορεις να με κατατοπισεις λιγο ως προς το μερος που βρισκεται η λεσχη?τα ξαναλεμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ένας μοδ να μου φέρει μια ασπιρίνη :wacko: pls

emardownemarup the doctor αν θέλεις μπορείς να κάνεις edit και να τα διορθώσεις μόνος σου ;)

καλωσήρθες στο φόρουμ και καλή αρχή στις σπουδές σου emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητήρια!!!Καλή αρχή και καλό κουράγιο!!! :cool05: (Αν έγραφες στα ελληνικά, θα μας διευκόλυνες να καταλάβουμε και με τη σειρά μας να σε κατατοπίσουμε ή να σ'ενημερώσουμε σχετικά!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλε Σερραιε μη νομιζεις οτι ειμαστε και καμια τεραστια σχολη!

Οποτε θα γνωριστουμε συντομα εκει! :)

Οσο για το φοιτητοκοσμο που δεν υπαρχει μη ξεχνας οτι ειναι και περιοδος εξετασεων!

Και η λεσχη μας βρισκεται ηρωων πολυτεχνειου απεναντι απο το ατα δπλα απο το δευτερο γυμνασιο λυκειο!

Ελπιζω να φανηκα χρησιμος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλε Σερραιε μη νομιζεις οτι ειμαστε και καμια τεραστια σχολη!

Οποτε θα γνωριστουμε συντομα εκει! :)

Οσο για το φοιτητοκοσμο που δεν υπαρχει μη ξεχνας οτι ειναι και περιοδος εξετασεων!

Και η λεσχη μας βρισκεται ηρωων πολυτεχνειου απεναντι απο το ατα δπλα απο το δευτερο γυμνασιο λυκειο!

Ελπιζω να φανηκα χρησιμος!

ευχαριστω και παλι!αν και τη βρηκα μονος μου στο χαρτη!μιλαμε φυσικα για το μερος που πηγαινουνε οι φοιτητες και τρωνε!σωστα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είχα καμία απολύτως πρόθεση να σε αποθαρρύνω!!! Προς Θεού!!! Ίσα ίσα σε καταλαβαίνω.. Αναμφισβήτητα διάβασες πολύ... Την ευχή ''Καλό κουράγιό'', έκλαβέ τη σαν ''καλή δύναμη''!!!(.. ε γιατί όσο να πείς μια δύναμη και ενα σχετικό κουράγιο το θέλουν τα 6 χρονάκια!!!). Όσον αφορά στη λέσχη, ναι,είναι εκεί που τρώμε και συστεγάζεται με τη σχολή της Βιοχημείας-Βιοτεχνολογίας!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια!παρακαλω αν θυμαται καποιος(αγορι) οταν πηγε για την εγγραφη τι χαρτι χρειαστηκε απο το δημο της περιοχης του για τη στρατολογια(περι αναβολης λογω σπουδων).ακουσα κατι για πιστοποιητικο αρρενων αλλα δεν πολυκαταλαβα!αν καποιος μπορει να με διαφωτισει τον ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ είμαι Σερραίος, μέσα από την πόλη.

σωπα ρε φιλε! :rolleyes: ποτε περασες?να κανονισουμε να βρε8ουμε!καλα και γιατι εγραψες καλη αρχη ρε βισαλτιακαρα και οχι πανσεραικαρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.