Jump to content

ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ!?


jack21

Recommended Posts

αν ενδιαφερεστε για αγροτικο και ειστε αποφοιτος ελληνικου πανεπιστημιου ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ!με το ζητημα της αναδρομικης αναγνωρισης πτυχιων απο τη ρουμανοβουλγαρια δεν υπαρχει ελπιδα.τα μορια πρεπει να μετρανε απο 1/1/07 και οχι απο ημερομηνια κτησης πτυχιου(πτυχιου λεμε τωρα)

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!ΜΑΣ ΚΑΒΑΛΗΣΑΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 12.00 ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΜΑΣ ΚΑΙΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε αρχιλαμογιο..σοβαρα μιλας;;;

Θα εφαρμοσθει τελικως ο νομος για την προσμετρηση των μοριων απο τη κτηση του πτυχιου για χωρες της Ε.Ε;; (μηπως ως ερωτηματικο ελληνικο να βαλω το ? που χρησιμοποιησες;)

Τι λες βρε παιδι μου...τι μαθαμε και σημερα..!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποια Ε.Ε μου λες,ηταν στην ευρωπαικη ενωση η κ***χωρα σου πριν εφτα χρονια?και ποιος νομος /ευρωπαικη οδηγια γραφει για αναδρομικοτητα,αυτο ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ πατεντα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποια Ε.Ε μου λες,ηταν στην ευρωπαικη ενωση η κ***χωρα σου πριν εφτα χρονια?και ποιος νομος /ευρωπαικη οδηγια γραφει για αναδρομικοτητα,αυτο ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ πατεντα

Ελα που εμαθες και απο νομους τωρα..;;

Μαθε πρωτα ελληνικα..εσυ ακομα το ? βαζεις..

Αντε μικρε πιες το γαλατακι σου τωρα..

Οταν επρεπε να διεκδικηθουν καποια πραγματα,μετεθεταν τα προβληματα για αργοτερα και τωρα καποιοι τη πληρωνουν..

Τους συνδικαλιστες συμφοιτητες σου επρεπε να βριζεις τωρα..αλλα που μυαλο..

Το Γεναρη ηθελες να μην αναγνωριστει τιποτα και κανενας και τωρα θελεις αναγνωριση απο το Γεναρη..α ρε κωλοτουμπα Ελληναρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρακαλώ για να πέσουν λίγο οι τόνοι. Δεν βγαίνει τίποτα με χαρακτηρισμούς και εκφράσεις.

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαθε πρωτα ελληνικα..εσυ ακομα το ? βαζεις..

Δε θα εμπαινα στον πειρασμο να συμμετεχω στη "συζητηση", αλλα εντυπωσιαστηκα απο το σχολιο του akos για τα σημεια στιξης που χρησιμοποιει ο Jack τη στιγμη που ο ιδιος εχει εφευρει αν νεο σημειο στιξης: τις δυο τελειες!!!

Αχριστη πληροφορια για οποιονδηποτε ενδιαφερεται, οι τρεις τελειες διαδοχικα αποτελουν σημειο στιξης στα ελληνικα κι ονομαζονται αποσιωπητικα...

Ειναι καλο σ'ενα Forum που σαν σκοπο έχει την ανταλλαγη αποψεων και πληροφοριων τα σχολια να γινονται πανω σε θεσεις, αποψεις και προτασεις κι οχι σε σημεια στιξης.

Σημ.: Εγω για παραδειγμα δεν βαζω τονους... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαθε πρωτα ελληνικα..εσυ ακομα το ? βαζεις..

Δε θα εμπαινα στον πειρασμο να συμμετεχω στη "συζητηση", αλλα εντυπωσιαστηκα απο το σχολιο του akos για τα σημεια στιξης που χρησιμοποιει ο Jack τη στιγμη που ο ιδιος εχει εφευρει αν νεο σημειο στιξης: τις δυο τελειες!!!

Αχριστη πληροφορια για οποιονδηποτε ενδιαφερεται, οι τρεις τελειες διαδοχικα αποτελουν σημειο στιξης στα ελληνικα κι ονομαζονται αποσιωπητικα...

Ειναι καλο σ'ενα Forum που σαν σκοπο έχει την ανταλλαγη αποψεων και πληροφοριων τα σχολια να γινονται πανω σε θεσεις, αποψεις και προτασεις κι οχι σε σημεια στιξης.

Σημ.: Εγω για παραδειγμα δεν βαζω τονους... :rolleyes:

ο καθένας έχει το στύλ του !!! emfez

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η προθεση του akos να υποβαθμισει τη συζητηση αλλα και να τη στρεψει αλλου ειναι προφανης.οσον αφορα την επιχειρηματολογια για το θεμα ειναι μαλλον περιττη γιατι οι περισσοτεροι ενδιαφερομενοι το γνωριζουν.δεν ειναι ωρα για αναλυσεις νομων κλπ.αυτα στο υπουργειο κι εκει που θα απευθυνθουμε.εγω τονιζω την αναγκη διαμαρτυριας προταση των ιδιων των υπαλληλων του γνωστου γραφειου που εχουν αγανακτησει και με το θρασος ορισμενων.και εχουν υποψη τους τις λαμογιστικες διεκδικησεις τους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαθε πρωτα ελληνικα..εσυ ακομα το ? βαζεις..
Δε θα εμπαινα στον πειρασμο να συμμετεχω στη "συζητηση", αλλα εντυπωσιαστηκα απο το σχολιο του akos για τα σημεια στιξης που χρησιμοποιει ο Jack τη στιγμη που ο ιδιος εχει εφευρει αν νεο σημειο στιξης: τις δυο τελειες!!! Αχριστη πληροφορια για οποιονδηποτε ενδιαφερεται, οι τρεις τελειες διαδοχικα αποτελουν σημειο στιξης στα ελληνικα κι ονομαζονται αποσιωπητικα...Ειναι καλο σ'ενα Forum που σαν σκοπο έχει την ανταλλαγη αποψεων και πληροφοριων τα σχολια να γινονται πανω σε θεσεις, αποψεις και προτασεις κι οχι σε σημεια στιξης. Σημ.: Εγω για παραδειγμα δεν βαζω τονους... :rolleyes:
Ξεχνωντας μια τελεια δε σημαινει κατι.Το ? τι ειναι;Εσυ γιατι δε προσπαθεις να μαθεις ορθογραφια;
το μονο που αποδεικνυεις με τις μπουρδες που λες ειναι ποσο μα****ας εισαι
Ρωτα ____________ που ημουν χθες(αφου θες απαντηση σε αναλογο τονο).

Αφου δεν εχεις επιχειρηματα.Ησουν μια μαριονετα διαρκειας των συνδικαλιστων συμφοιτητων σου.

Νομος υπαρχει,αλλα τωρα δε σε συμφερει ε;

Η μεταθεση σηματικων θεματων δημιουργει προβλημα.Αυτο με τη σειρα του διογκωνεται και καποια στιγμη επερχεται και η εκρηξη.Η εκρηξη εγινε και τωρα προφανως σε τσουζει.Θεραπεια:ξυδι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είστε emofftopic και το θέμα δεν έχει κανένα νόημα να είναι στην ενότητα ''αγροτικά'', το μεταφέρω στο ''δοαταπ'' και αν τελικά μείνετε στα της ορθογραφίας θα το ενώσουμε με το σχετικό θέμα :rolleyes:

καλή συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω βαρεθεί πια να βλέπω απόφοιτους των Ελληνικών πανεπιστημίων να κλαίγονται και να ζητούν απο τον εκάστοτε

υπουργό/υφυπουργό υγείας να τραβήξει το αυτί των ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ κάθε φορά που επωφελούνται από καποια ρυθμιση/νόμο(ακόμα και αν αυτό μου προκαλεί τάση για έμετο).Καλά κάνουν ρε, άλλοι είναι οι μ@@κες που τους αρέσει να τους πηδούν εδώ και μια 15ετία χώρις να βγάζουν άχνα.

Έλεος πια... επιτέλους πότε κάποιοι θα ενηλικιωθούν στας φρένας(και όχι βιολογικά). Αν θέλει κάποιος να οργανώσει συνάντηση ας την κάνει για κάτι ουσιώδες, να διεκδικήσει εξετάσεις για ειδικότητα. Αλλιώς να κάτσει στην μιζέρια του

γιατί η υπηρεσία υπαίθρου άλλώστε οδεύει πρός κατάργηση αργα η γρήγορα. Το αγροτικό κανονικά θα έπρεπε υπό άλλες συνθήκες να το κυνηγούν οι άσχετοι και όχι οι άριστοι(ελπίζω να καταλαβαίνεται τι εννοώ). Όσο δεν βάζετε μυαλό μια ζωή θα βλέπεται την σκόνη των ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ που θα πετυχαίνουν τα ίδια και περισσότερα με το 1/100 του κόπου σας(στην Ελλάδα βεβαίως) .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω βαρεθεί πια να βλέπω απόφοιτους των Ελληνικών πανεπιστημίων να κλαίγονται και να ζητούν απο τον εκάστοτε

υπουργό/υφυπουργό υγείας να τραβήξει το αυτί των ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ κάθε φορά που επωφελούνται από καποια ρυθμιση/νόμο(ακόμα και αν αυτό μου προκαλεί τάση για έμετο).Καλά κάνουν ρε, άλλοι είναι οι μ@@κες που τους αρέσει να τους πηδούν εδώ και μια 15ετία χώρις να βγάζουν άχνα.

Έλεος πια... επιτέλους πότε κάποιοι θα ενηλικιωθούν στας φρένας(και όχι βιολογικά). Αν θέλει κάποιος να οργανώσει συνάντηση ας την κάνει για κάτι ουσιώδες, να διεκδικήσει εξετάσεις για ειδικότητα. Αλλιώς να κάτσει στην μιζέρια του

γιατί η υπηρεσία υπαίθρου άλλώστε οδεύει πρός κατάργηση αργα η γρήγορα. Το αγροτικό κανονικά θα έπρεπε υπό άλλες συνθήκες να το κυνηγούν οι άσχετοι και όχι οι άριστοι(ελπίζω να καταλαβαίνεται τι εννοώ). Όσο δεν βάζετε μυαλό μια ζωή θα βλέπεται την σκόνη των ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ που θα πετυχαίνουν τα ίδια και περισσότερα με το 1/100 του κόπου σας(στην Ελλάδα βεβαίως) .

τελικα επειδη το θεμα ειναι αλλο θα ισχυει ο υπολογισμος μοριων απο την ημερομηνια κτησης πτυχιου?επισημα υπαρχει καποια ενημερωση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το αγροτικό κανονικά θα έπρεπε υπό άλλες συνθήκες να το κυνηγούν οι άσχετοι και όχι οι άριστοι(ελπίζω να καταλαβαίνεται τι εννοώ).

Κανεις δεν "θελει" το αγροτικο.Αποτελει ομως μια "χρησιμη" προυπηρεσια -καμια φορα ακομα και για το εξωτερικο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαιτούνται δυναμικές κινήσεις,σαμποτάρισμα του ψευτοδιαλόγου και ενέργεια συστηματικών επιθέσεων στα τσογλάνια που περιφρονώντας κάθε αξιοκρατία και αίσθημα δικαίου επιχειρούν να επιβάλλουν τον ανίκανο,αμόρφωτο ρεμπεσκέ ως πρότυπο παρουσίας και ήθους.Απαιτείται συνολική βίαιη επίθεση σε κάθε είδους θεσμό στηρίζοντα τη σκοταδιστική κυριαρχία και αναπαραγωγή των γελοίων.Η εκ θεμελίων ανατροπή των ανικάνων είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία. This post has been edited by spergebiet: Jun 26 2006, 16:23 Η εκ θεμελίων ανατροπή των ανικάνων είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία.ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαιτούνται δυναμικές κινήσεις,σαμποτάρισμα του ψευτοδιαλόγου και ενέργεια συστηματικών επιθέσεων στα τσογλάνια που περιφρονώντας κάθε αξιοκρατία και αίσθημα δικαίου επιχειρούν να επιβάλλουν τον ανίκανο,αμόρφωτο ρεμπεσκέ ως πρότυπο παρουσίας και ήθους.Απαιτείται συνολική βίαιη επίθεση σε κάθε είδους θεσμό στηρίζοντα τη σκοταδιστική κυριαρχία και αναπαραγωγή των γελοίων.Η εκ θεμελίων ανατροπή των ανικάνων είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία. This post has been edited by spergebiet: Jun 26 2006, 16:23 Η εκ θεμελίων ανατροπή των ανικάνων είναι κάτι παραπάνω από αναγκαία.ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

ξεκινώντας μέσα από τη σχολή ή μετά όλα αυτά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοψε τις μπουρδιτσες μοντερατορα.εχουν σηωθει τα ποδια και βαρανε το κεφαλι.ρε ουστττττ

κοψε τις μπουρδιτσες μοντερατορα.εχουν σηωθει τα ποδια και βαρανε το κεφαλι.ρε ουστττττ
ξεχασα το "κ",με συγχωρειτε.που ειναι αυτο το αξιαγαπητο παιδι,ο ακος,να μου την πει λιγο
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαθε πρωτα ελληνικα..εσυ ακομα το ? βαζεις..

Βασικά, κανένας σας δεν ξέρει να γράφει σωστά, γιατί ούτε τόνους δεν βάζετε...

καταλλάβαται? :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
αν ενδιαφερεστε για αγροτικο και ειστε αποφοιτος ελληνικου πανεπιστημιου ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ!με το ζητημα της αναδρομικης αναγνωρισης πτυχιων απο τη ρουμανοβουλγαρια δεν υπαρχει ελπιδα.τα μορια πρεπει να μετρανε απο 1/1/07 και οχι απο ημερομηνια κτησης πτυχιου(πτυχιου λεμε τωρα)

ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!ΜΑΣ ΚΑΒΑΛΗΣΑΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!!!

ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΙΣ 12.00 ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΜΑΣ ΚΑΙΕΙ

μαζι σου ειμαι ρε φιλε αν και το πηρα αργα ειδηση,εχουμε κανει μια μικρη ομαδα σε πολη τησ επαρχιασ,αν μπορεσεισ εποικηνωνησε μαζι μου να κινητοποιηθουμε ολοι μαζι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.