Jump to content

δημοσιοι υπαλληλοι ή οχι?


gustavo

Recommended Posts

δεν γνωριζω αν εχει αναφερθει παλιοτερα αλλα θα μπορουσε καποιος να εξηγησει αν ο ειδικευομενος ιατρος θεωρειται δημοσιος υπαλληλος ή οχι? υπενθυμιζω πως οι προσληψεις των θεσεων τους περιγραφονται ως 'συμβαση εργασιας ιδιωτικου δικαιου ορισμενου χρονου'

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α μπαα δεν με ενδιαφερει.. μια απλη απορια ειχα και εγω! δεν ειναι απαραιτητο πισω απο μια ερωτηση να κρυβεται κατι αλλο.. ευχαριστω για την απαντηση παντως :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα, το όνειρο κάθε νέου είναι να γίνει δημόσιος υπάλληλος. Παλιά λέγανε τα πιτσιρίκια "θέλω να γίνω γιατρός". Τώρα λένε "θέλω να γίνω δημόσιος υπάλληλος να τα ξύνω".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεε...ναι τι...λίγο το έχεις εσυ αυτό??? σεξολαβές... άσε που μπορεί να έχει και δυνατά μπράτσα... και να σε σηκώνει.... ( αχ! τι λέω...ας πάω να φάω καλύτερα λίγο σοκολάτα... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα, το όνειρο κάθε νέου είναι να γίνει δημόσιος υπάλληλος. Παλιά λέγανε τα πιτσιρίκια "θέλω να γίνω γιατρός". Τώρα λένε "θέλω να γίνω δημόσιος υπάλληλος να τα ξύνω".

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωχ, οι γνωστές υπεκφυγές των συναδέρφων! Παιδιά, αυτός πάει να ανοίξει κλινική με τον θείο του, φάτε τον!!

emsexwars

ελα, σοβαρα? ετσι κανουν οι συναδελφοι σου στο νοσοκομειο που δουλευεις? emno σε εμενα ειναι ολοι καλα παιδια βλεπεις! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.