Jump to content

ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΔΙΑΤΡΙΒΕΣ


SleepWalker

Recommended Posts

Το αμερικανοαγγλογαλλοσουηδοτέτοιοι πες μου ότι το έκανες copy-paste και δεν το ξανάγραψες!

Btw, ως προς το ακαδημαϊκό επίπεδο μάλλον θέλω να γίνω ένα στενόμυαλο ζώο τελικά. Ένα κοάλα ας πούμε :D

Δεν ειναι ανάγκη να γινεις κοάλα. Μπορείς να γίνεις σαν το άλλο το ζώο που δημοσίευσε για το Γατο του οίκου ευγηρίας στο NEJM.

μιλάμε βαρβάτη έρευνα :)

Θέλει προσπάθεια όμως :)

Btw δευτερο σημαντικό ερώτημα:

Υποχρεούνται βάσει νόμου οι διδάκτορες ιατρικής να πληρώνουν 150 ευρώ στο ΤΣΑΥ μηνιαίως, καθολη τη διάρκεια της διατριβής τους;

Το ξερω οτι ακούγεται λίγο βλακώδες, αλλά επειδή το έχω ακούσει από 2 διαφορετικές πηγές θελω να το επιβεβαιώσω

Το ζώο καλά έκανε και έστειλε στο nejm για το γάτο(σήμερα είδα στις ειδήσεις ότι υπάρχει και ένας σκύλος κάπου,που κάνει ακριβώς ότι και ο γάτος!!)

Το nejm πως το δημοσίευσε μου λες;

Βέβαια το nejm δημοσίευσε και τη νέα ασθένεια acute wiiitis.... αλλά τεσπα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Spam:

Πάντως κάθε φορά που βλέπω τον τίτλο του τόπικ το διαβάζω σαν «παραλίες διακοπές» κ εκεί που κομπιάζω λίγο είναι στο διακοπ-διατριβές.. τότε λέω «ααα!!»

...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα κοάλα είναι τα εξυπνότερα ζώα, κοιμούνται 19 ώρες, τρώνε ευκάλυπτο 3 ώρες και φαντάζομαι τις άλλες 2 είναι τάβλα από τοn ευκάλυπτο που μάσησαν :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.