Jump to content

ΩΩ!!ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΗΣ ΣΑΛΙΓΚΟΧΩΡΑΣ!!


ΣΑΜΠΟΤΑΖ

Recommended Posts

Κι όχι τυχαία..

ΣΑΛΙΓΚΟΜΑΜΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!Ο,τι επιθυμείς!!

Να συνεχίσεις να είσαι ο πιο δυναμικός,πολυάσχολος,δημιουργικός και ακτιβίστικος άνθρωπος που ξέρω!!Η ψυχή της παρέας και των πάντων-η σωστή ατάκα στην σωστή στιγμή,η σωστή κίνηση στην σωστή περίσταση..

Να συνεχίσεις να είσαι όπως ακριβώς είσαι..Αυτή είναι η δική μου ευχή-δεν χρειάζονται πολλά λόγια.Όποιος ξέρει την Ίριδα καταλαβαίνει..

Προσωπικά σου εύχομαι να μην χάσεις ποτέ αυτό το πάθος που έχεις για τη ζωή και εκπέμπεις αυτή την θετική σκέψη στους γύρω σου,να έχεις την τύχη και τη δύναμη να πραγματοποιήσεις όλους σου τους στόχους και τα όνειρα.

Τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο ;)

Να προσέχεις,και πάλι να τα εκατοστήσεις emwishemwishemflowers

ps: embandemdrunkemiloveyou;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμ δε το'πα οτι εχουμε πολλους εκλεκτους διδυμους!!!!Ο Ιουνιος ειναι γεματος απο γενεθλια σημαντικων προσωπικοτητων του φορουμ μας :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Χρονια πολλα σαλιγκαρακι!!!!

Παντα επιτυχιες στη σαλιγκοχωρα σου :cool10:

emwish

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολύχρονη και πολύχρωμη!!!!

χρόνια σου πολλά και καλά!!!

ο,τι επιθυμείς!!!

emrockon    

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε όσα φόρα κι αν σ΄έχω πετύχει, με έχεις σκλαβώσει με τη ζωντάνια και τον ενθουσιασμό σου emiloveyou

να τα χιλιάσεις και να μείνεις πάντα αυτή που είσαι emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά! Και ελπίζω κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά!

Υ.Γ. μ' άρεσε ο τίτλος για τα γκρίζα μαλλιά από τα 21...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να τα εκατοστήσεις!! embandemroseemrose

Και να αποκτήσεις ό,τι επιθυμείς! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λαρεία πουλάκι!!!

χρόνια πολλά κι απο μένα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tώρα μπήκα, μετά από μέρες στο φόρουμ..

Έχεις γενέθλια.. Μεγαλώνεις? Μεγαλώνεις! έχω τόσο καιρό να σου μιλήσω (από καθαρά προσωπική ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ), μα δεν υπάρχει μέρα που να μην έχω διαβάσει τα πμ που μου χεις στείλει.. Τα χω αποθηκεύσει στο word και εκεί..επιμένω να αντλώ συμβουλές και δύναμη από τις λέξεις σου, τις αλήθειες σου..

Χρόνια σου πολλά, χρόνια γερά, γεμάτα αγάπη και όμορφες στιγμές που να αντέχουν στο χρόνο, όσος κι αν περάσει.

Μην αλλάξεις, παρόλο που μεγαλώνεις, μην αλλάξεις. Ή, πιο σωστά..μην ξεχάσεις..αυτό που είσαι κι αυτό που δίνεις στους ανθρώπους. Θα θελα να έχω να σου κάνω κι εγώ ένα δώρο για τα γενέθλιά σου, όπως μου έκανες εσύ στη γιορτή μου..μα εγώ δεν έχω παραμύθια..μου τέλειωσαν τα παραμύθια εμένα.. Ίσως όμως να μπορέσω κάποτε να σου πω ιστορίες..

Σ'ευχαριστώ, ξέρεις εσύ..

Κρατάμε πάντα τα καλά της ζωής, όσα κεράκια κι αν σβήνουμε, κι αυτό εσύ μου το θύμισες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίριδα μου χρόνια πολλά πολλά

να είσαι πάντα τόσο ζωντανή και ευχάριστη

σε ευχαριστώ πάρα πολύ που θέλησες να με βοηθήσεις... (ξεχάστηκε αλλά κάποια στιγμή θα τηλεφωνηθούμε... δεν μου την σκας... :P :P )

εύχομαι να τα περάσεις όπως σου αξίζει τα γενέθλια σου... emdateembandemdrunk emdrunk

emypoklinomaiemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα Ιριδουλα! να σε χαιρομαστε ! ολοψυχα , ο,τι επιθυμεις! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξεχάστηκα τελείως! Χίλια συγγνώμη! emblush

Χρόνια Πολλά και από μένα!

Χρόνια όμορφα, γεμάτα εμπειρίες και ευχάριστες αναμνήσεις!

Ό,τι καλύτερο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ!!! emiloveyou Δεν ξέρω γιατί, αλλά τα γενέθλια ήταν πάντα για μένα μια μοναδική μέρα και πολύ πιο σημαντική απ ' τη γιορτή. :anavwfwties:

Πριν λίγες μέρες έγινα 22 χρονών! Έζησα τα καλύτερα γενέθλια της ενήλικης ζωής μου! Γύρω μου είχα ανθρώπους που αγαπώ και με αγαπούν. emiloveyou Κι αν κάποιοι έλειπαν λόγω συνθηκών, ήταν εκεί ,με τη σκέψη τους, το τηλέφωνο, τα μηνύματα, τις ευχές! emblush Είμαι κατενθουσιασμένη και δεν μπορώ, αλλά και δε θέλω να το κρύψω! :anavwfwties:

Εύχομαι σε όλους μας να είμαστε γεροί, δυνατοί, χαμογελαστοί! emcolgate Να εκτιμούμε όλα τα δώρα που μας έχει δώσει ο Θεός, να ξέρουμε να γλεντάμε τα νιάτα μας, ;) να ατενίζουμε πάντα με αισιοδοξία το μέλλον, να μην καθόμαστε ήσυχοι ποτέ, να δημιουργούμε, να ερωτευόμαστε , να αγαπάμε και να το λέμε δυνατά, να ΖΟΥΜΕ!!!! :anavwfwties:emgoal

Πιο ειδικά τώρα

emarrightΆννα μου ,τι να πω; Είσαι μοναδική! Ο ορισμός της γνησιότητας! Ευχαριστώ για όλα και ιδιαίτερα για το λεύκωμα του Μονέ... Έχω λιώσει... emoops Το πα και σε Πάνο, Νίκο,Χρήστο... Πού το βρήκατε; Πώς το σκεφτήκατε; Το τέλειο δώρο...

emarrightΦωτεινή μου, Ροδίτισσα γιατρίνα , να σαι καλά και πάντα το ίδιο ευρηματική, συνεργάσιμη και....γατολάτρης!! B)

emarrightForea δεν είναι κρίμα που δε γνωριζόμαστε , ενώ είμαστε στο ίδιο έτος; Είναι και γι' αυτό θ' αλλάξει! Όσο για το γκρίζο στα μαλλιά, είδες τι πήγε και έκανε ο Πάνος; Είπε γκρίζο το φυσικότατο ( το τονίζω αυτό) καστανόξανθο μαλλί μου! emno:P Αλλά δεν μπορώ να του θυμώσω... Ξέρω τι εννοεί και γι' αυτό τον λατρεύω! :wub:

emarrightar_pe_tzes Σ' ευχαριστώ πολύ! Eύχομαι κι εγώ τα καλύτερα για σένα! :D

emarrightWinmx μου το έχω πει πολλές φορές! Είσαι θεά! Περισσότερα σχόλια περιττεύουν! emrockon

emarrightDoctor_7 ,Μαρίζα ,dr_f, feg,ania, angelospower σας μερσώ ανυπερθέτως :P κι εύχομαι με το καλό να πτυχιωθείτε και να έχετε μια λαμπρή σταδιοδρομία! Η ζωή να είναι πάντα γενναιόδωρη μαζί σας και να την απολαμβάνετε μέχρι τις πιο μύχιες στιγμές της! emgoal

emarrightTik tak και Ήρα μου εμείς τα έχουμε πει. Μην αλλάξετε καθόλου! Εύχομαι η ζωή σας να είναι το πιο γλυκό παραμύθι! :wub:

emarrightagomaxodas τελικά είμαι λατεία ή λατρεία; :lol::lol: Να σαι καλά!!!

emarrightmafia τελικά τι απ' όλα σου λεω; Παραμύθια ή αλήθειες; :P Πού να ξέρες, πού να ξερα , πού να ξερε! Ποιος; :huh: Γενικά μιλάω. :D Αυτό που έχει σημασία τώρα κοριτσάρα μου είναι να διαβάσεις τη Σύνθεση , να πας να τους ρίξεις τη σκόνη σου και με το καλό να πτυχιωθείς! Όρμα τους!!! emgoalemrockon

Σας ευχαριστώ όλους πολύ πολύ!!! emiloveyouemiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarrightDoctor_7 ,Μαρίζα ,dr_f, feg,ania, angelospower σας μερσώ ανυπερθέτως :P κι εύχομαι με το καλό να πτυχιωθείτε και να έχετε μια λαμπρή σταδιοδρομία! Η ζωή να είναι πάντα γενναιόδωρη μαζί σας και να την απολαμβάνετε μέχρι τις πιο μύχιες στιγμές της! emgoal

Kαλέ εγώ επτυχιώθην!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.