Jump to content

να τα χιλιάσεις feq!


Clemence

Recommended Posts

κλείνεις τα 26 πουλάκι μου? πού χάνεσαι μας λες? όπου και νάσαι ελπίζω να ξέρεις πως σε σκεφτόμαστε πάντα :rolleyes:

ό,τι επιθυμείς καλή μου, με υγεία πάνω απ΄όλα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά με υγεία... και επιτυχίες πολλές... emwish emwish emwishemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά κι από μένα feq! emwish

Εύχομαι να είσαι πάντα κοντά και να έχεις δίπλα σου μόνο ανθρώπους που σου χαρίζουν και δε σου στερούν χαμόγελα! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα !να περνας ομορφα και καμια συνθηκη εξωτερικη να μην αλλαξει την ιδιαιτερη ψυχη σου. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου έστειλες ένα pm, έτσι, στο άσχετο μια μέρα, γιατί ήμουν στα χειρότερά μου, ενώ δεν είχαμε ανταλλάξει ποτέ κουβέντα.. Από αυτη την απλή κίνηση, δείχνεις τί άνθρωπος είσαι..

Χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα..

Τα καλύτερα θα ρθουν, το λέμε και το ξαναλέμε μέχρι να το πιστέψουμε.. Θα ρθουν, υπόσχομαι. Πολλά φιλιά, παρέα με τίς καλύτερες ευχές μου!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα και σας ευχαριστώ όλους πάρα πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σας και για το ότι με σκεφτήκατε χωρίς να με ξέρετε! Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, αλλά έλειπα εκτός Αθήνας. Πριν λίγο επέστρεψα και οι ευχές εδώ ήταν το καλύτερο καλωσόρισμα! :Pemrose

Για την ιστορία οι ευχές σας έστειλαν προς το μέρος μου άπειρη θετική ενέργεια γιατί τα χθεσινά ήταν τα πιο υπέροχα, παλαβούτσικα, διαφορετικά, γελαστά γενέθλια ever!!!! :rolleyes:emcolgateemcolgate:D:P

Σας εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να έχετε όλοι ένα υπέροχο καλοκαίρι! Πρώτα από όλα υγεία και ό,τι άλλο επιθυμείτε!

Αχ! Και καλά κουράγια βρε παιδιά στην εξεταστική που έρχεται - όσοι συμπάσχετε μαζί μου και δίνετε ακόμη - γιατί σαν πολλή ζέστη να έβαλε τις τέσσερις μέρες που έλειπα! ;)emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά και καλάααα,

με χαμόγελα πολλαααα!!!

καλή επιτυχία σε ο,τι δίνεις!!

καλή δύναμη!!!

:D:rolleyes::cool05:

πολύχρονη!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ και σας tik-tak και Winmx! Και να είστε πολύ πολύ καλά! :Pemroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χροοοοοονια πολλα σε σενα...χροοονια πολλα κι ευτυχισμεναααα

χροοονια πολλα στα παιδια που ερωτευονται....

Να τα χιλιασεις και ο τι επιθυμεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.