Jump to content

ποιο μέλος του Greekmeds συμπαθείτε περ/ρο;;;


tik-tak

Recommended Posts

ΨΗΦΙΖΩ TSATSO!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ΩΣ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΤΙΚ-ΤΑΚ, με απογοητευσες..και σε ψήφισα το κέρατό μου.. Τώρα εισαι προτεινόμενη γι αποχώρηση!

ΕΠΙΣΗΣ, Τ Ρ Ε Λ Η ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ: ΛΕΙΠΕΙ Ο VET!!!! Mα καλα, έχουμε τρελαθεί εντελώς?!?!?!?!?! Δεν τον βάλαμε γιατί προφανώς ξέραμε ότι θα σαρώσει!! Τελικά, άμα είσαι κορυφή, δεν έχεις ανάγκη ούτε καν να στο επιβεβαιώσουν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια το κερατο μου μέσα (και έξω): το σύστημα δε με αφήνει να ψηφίσω...μου βγαζει error message: You did not choose a poll choice to vote against. Please go back and ensure you click on one of the radio buttons next to the choice you wish to vote for (αν και έκανα αυτό που μου λέει). Τελος πάντων. Έτσι για τη τιμή των πλήκτρων η ψήφος μου θα πήγαινε στη clemence (αυτο δε σημαίνει ότι όλοι, μα όλοι, οι υπόλοιποι δε μου είναι συμπαθείς. Κάθε άλλο. Ειδικα οι idler, Mariza, μαφιοζα, Αρειανός, in vitro, τικ τακ μου είναι ιδιαίτερα συμπαθείς).

GO CLEMENCE!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω γιατί από την ψηφοφορία λείπει η valentina667.

Γιατί εγώ είμαι 666+1, δηλαδή extra σατανική γυναίκα και οι σκοτεινές δυνάμεις θα ενεργούσαν για να βγω πρώτη! :P

Sleepwalker, ευχαριστώ θερμά για την 'ψήφο εμπιστοσύνης'. Πάρε ένα emkiss !

Kostas19, πάρε κι εσύ ένα emkiss ! Τα σέβη μου.

sait, ένα emkiss από τη σατανική γυναίκα. Σε σκανδάλισα, άγιε;

mafia, emrose . Eμείς θα τα πούμε, αλλά τώρα έχουμε διάβασμα κι οι δυο μας.

Bίκη, emrose . Φιλενάδα, καλή συνέχεια!

Εννοείται πως θα ήθελα να είχα τη δυνατότητα να ψηφίσω κι άλλα άτομα, που συμπεριλαμβάνονται στο παρόν poll.

Κι ένα σχόλιο για τον κακό χαμό, που ξέσπασε στο poll των άσχημων και που κατά καιρούς ξεσπά σε posts τόσο αστεία όσο και σοβαρά:

Η 'διαδικτυακή' προσωπικότητα ίσως είναι η μοναδική που έχουν κάποια άτομα. Θα ήταν εξαιρετική μαγκιά εκ μέρους τους να ήταν μια όμορφη προσωπικότητα με θάρρος της γνώμης και ευγένεια. . . Η ανωνυμία δεν καλύπτει. Αποκαλύπτει χαρακτήρα, αγωγή, επίπεδα αυτοσεβασμού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να πω κι εγω με τη σειρα μου οτι καποια ατομα δε μπορω να τα ψηφισω γιατι δε ειμαι αντικειμενικη.Ειναι ατομα που γνωριζω,που συναναστρεφομαι,που με την πρωτη ευκαιρια που βρισκω οταν ειμαι Ελλαδα τους βλεπω και "τρωγομαστε"!Και μετα υπαρχουν αλλοι που τους γνωριζω,που τους συμπαθω παρολο που εχω να τους δω και να μιλησουμε παρα πολυ καιρο.

Ετσι παμε για αλλους....για μελη που δεν εχω γνωρισει στην πραγματικη ζωη,που καποια στιγμη θα'θελα η μοιρα να μου τους φερει στο δρομο μου και να γνωριστουμε απο κοντα.

Πρωτον και καλυτερο τον Αγγελο!Ενα μελος που δεν εχω γνωρισει προσωπικα αυτα τα χρονια αλλα τον θεωρω εξισου φιλο.Ελπιζω καποια στιγμη να βρεθουν οι δρομοι μας και να γνωριστουμε απο κοντα....αυτα τα γαλανα ματια ρε γμτ με εχουν τυφλωσει!

Το ρολογακι για τα απιστευτα κειμενα της και το χιουμορ της.....κι επειδη με ενημερωνει για το Λαζοπουλο :P

Το σαλιγκαρακι ειναι απο τα πιο φρεσκα μας μελη....με ιδεες,με χιουμορ,με ευαισθησια και αξιοπρεπεια

Τον agomahodas γιατι αγαπαει ολες τις γυναικες,γιατι οταν νιωθουν λιγο down ξερει να τις κανει να νιωθουν καλα....εχει ενα ξεχωριστιο γλυκο τροπο.

Τον Κωστα19....γιατι ειναι ενας αντρας με ευαισθησια και με διακριτικοτητα

Ενα μελος που δε ειναι στη λιστα και που θα τη ψηφιζα ειναι η Παναγιωτου.Τη γουσταρω που τα λεει εξω απο τα δοντια,που εχει θαρρος της γνωμης,που δε φοβαται τιποτα.Μου αρεσει γιατι λεει παντα την αληθεια κ ας ξερει οτι παει κοντρα στο "λογικο" και στο "κοινο"

Αααααααα παω με τρελα και την Γκολντι μας...που εχει χαθει αυτη η ψυχη!;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια,δε φτανουν μονo 5 ψηφοι emcolgate ...

Δεν καταλαβα γιατι μπηκε τετοιος περιορισμος...Σαμπως ψηφιζουμε για δημοτικες εκλογες και δεν το καταλαβα :lol: ?Θα κυβερνησουν οποιοι "βγουν" 34vk3.gif ?

Aπο κει και περα δεν εχει σημασια ποιους ψηφισα...Γιατι ηθελα τουλαχιστο αλλες 5 ψηφους να δωκω :P ... και αλλες 5 για ατομα που δεν περιλαμβανονται στην ψηφοφορια...

Εχει δικιο η Ήρα,πολλες φορες δημιουργουμε φαντασματα με τα γραφομενα των αλλων στο ιντερνετ,τα οποια θα εξαφανιζονταν με την προσωπικη επαφη...αλλα και περα απο αυτο,ακομα και οι προσωπικες διαφωνιες και εχθρες διαπιστωνω πως ,τουλαχιστον οσον αφορα εμενα προσωπικα,οφειλονται συχνα στο οτι ειμαστε σε ασχημη διαθεση,κατι μας εχει συμβει... και το ιντερνετ (και κυριως η οδηγηση στην εξω ζωη :lol: ) ειναι ο ευκολος τροπος να ξεσπασουμε,να πληγωσουμε τον αλλο...μονο που τελικα τους εαυτους μας πληγωνουμε,γιατι αρκετοι θα εχουν διαπιστωσει οτι μετα απο τετοιους καβγαδες νιωθουμε αδειοι και "αρρωστοι" ή μας πιανει πονοκεφαλος (κυριως οι γυναικες :lol: )

Anyway,εν τελει δεν μπορω να πω πως νιωθω καποια ιδιαιτερη αντιπαθεια για οποιοδηποτε μελος του φορουμ ειναι ή δεν ειναι στη λιστα και ακομη και αυτους/ες που γνωρισα προσωπικα και παρεξηθηκα πριν ή μετα,βλεπω οτι ηταν μια μ@λ@κι@ σκετη η οποια παρεξηγηση.Επισης αυτο που μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση στο φορουμ ομως ειναι η διαθεση για βοηθεια σε οποιο θεμα προκυπτει.Ηθελα να βγαλω φωτοτυπιες ενα βιβλιο να μην το αγορασω,εστειλα μηνυμα και αμεσως βρεθηκε μια παντελως αγνωστη σε μενα κοπελα,με μηδαμινη σχεδον παρουσια στο φορουμ και με βοηθησε.Καποια προβληματα με το πισι,αμεσως 3-4 πμ ηρθαν απο αγνωστα παιδια,ακομη και απο καποια που ειχα παρεξηγηθει σε καποια ποστς.

Και επιπλεον ατομα που μου ειναι ψιλοαδιαφορα ή και δυσαρεστα ενιοτε σε καποιες συζητησεις διαπιστωνω το ποσο χαρισματικα ειναι σε αλλους τομεις συζητησης ή βγαζουν καποια στοιχεια που δεν το περιμενα...ορισμενα πραγματα που νιωθω και εγω,σα να διαβαζω τον αγαπημενο μου συγγραφεα ενα πραγμα και νομιζω οτι εχουμε ζησει τα ιδια,ημασταν στο ιδιο μερος και αντιδρασαμε ομοια.Θελω να πω ποσο πλαστη ειναι η εικονα που δινουμε στο ιντερνετ και χωρις να φταιμε εμεις παντα.Γιατι ειτε βγαζουμε ενα alter ego που θα θελαμε να εχουμε ειτε απλα λαμβανουμε λαθος μηνυματα για τον αλλο,κρινοντας τον με βαση τη δικια μας κοσμοθεωρια,ετσι οπως βλεπουμε εμεις τα πραγματα και οχι οπως πραγματικα ειναι.

Αρκετα φιλοσοφησαμε και ενδεικτικα αναφερω μερικες συμπαθειες μου στο φορουμ(εδω δε θα κανω διαχωρισμο μεταξυ προσωπικης και διαδικτυακης συμπαθειας,γιατι πιστευω τις συμπαθειες καλο ειναι να τις παιρνουμε προσωπικα,σε αντιθεση με τις αντιπαθειες,που πρεπει να παραμενουν σε διαδικτυακο και μονο επιπεδο):

rania (αξιοπρεπεια,ποιοτητα,ανωτεροτητα και κολλητη φιλη emcolgate ),nerdanel (απιστευτο χιουμορ και ευαισθησια,μιλαμε και δεν ξερω πως περναει η ωρα),Παναγιωτου(μετα απο ομηρικους καβγαδες :P ανακαλυψα οτι ειναι μια κοπελα με τα αγχη και τις ευαισθησιες μιας συγχρονης κοπελας,αλλα και σπανια δυναμικη),Ήρα( γλυκεια και ομορφη,οπως τα ποστς της :P ),Μαριζα-Αγκομαχοντας(πατριδα γαρ :P ),Γουινι,Τικ Τακ,ανγκελος παουερ,ΜΑΝΙΚ,Σοβ,γιατρινα(γιατι σοβαρεψες τοσο,καλη μου :D ),μιχ μαυρος,Φορεας,ιντλερ(ου ρε μπαοκι :lol: ),Σβεν(συναρειανος :P ),us meds,Belle and Sebastian,quadrophenia,Amelie(που εισαι συ :unsure: ),παππους και πολλοι αλλοι,που αν τους θυμηθω θα κανω εντιτ να συμπληρωσω emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τικ-τακ, πραγματικά, δε μπορούμε να βγάλουμε το όριο των 5 ψήφων?

επίσης νομίζω είναι παράλειψη κάποια άτομα στα οποία πολλοί εδώ μέσα χρωστάμε πολλά να μην είναι στο πολλ, αναφέρομαι σε usmeds και amanda. δεν είναι κριτήριο το πόσα ποστ κάνει κανείς, αλλά και το τί λέει.

PS: ήρα με τιμά η εκτίμησή σου, θα προτιμούσα να είχα την ευκαιρία να σε γνωρίσω καλύτερα και να είχα άλλη μια ψήφο (-), έχεις την ικανότητα να βλέπεις πάντα την καλύτερη πλευρά των άλλων - υποψιάζομαι βέβαια ότι απέναντί σου τους βγαίνει πάντα μόνο αυτή. σου εύχομαι να μην αλλάξει αυτό, ποτέ emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά,αν μπορώ να κάνω εντιτ θα προσπαθήσω να αφαιρέσω

τη δημοσκόπηση και να μείνει ενα απλό θεματάκι λόγου (...και παραλόγου...χιχιχ)

και μενα μου αρέσει καλύτερα αυτη η μορφή στις θεματικές ενότητες...

μάλλον πρέπει να είναι το πρωτο και μοναδικό πολλ που εβαλα σε ποστ μου...

γενικώς,δεν μου αρεσουν και τα αποφευγω να ψηφίζω......αλλά ,τι λεω ,γενικά δεν ψηφίζω... :P ...

(εθνικές ,δημοτικές εκλογές....)...

αν μπορέσω θα αφαιρέσω το πολλ

για να μείνει ένα θέμα , όπου ο καθένας θα μπορούσε

να εκφράσει τις συμπάθειες του την τρέχουσα χρονική περίοδο...

Αααααα!!!επειδή έχω τρομάξει λιγουλάκι το τελευταίο διάστημα εδώ στο φόρουμ...

μήπως να κρατησω σε μια μεριά τα ως τώρα αποτελέσματα ;;;....

το ρωτάω ορμώμενη από χιούμορ,αλλά ναι...μου έχει τυχει στη ζωή μου να ρωτάω

για πλάκα και να παίρνω σοβαρη απάντηση ....

:rolleyes:

 

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαρίζα, μαφία, νερντανελ, κλέμενς, αννα, λιλπαπί, γουίνιμξ, μνκφουμουντουσου, γιατρίνα, σοφουλοσοφάκι, ολιζυζούλα, τερίναμπλε, ίριδα, άνια,

τικιτάκα, βαλεντίνα, ήρα, αμάντα, ινβίτρο, θεοπούλα, κρίστιαν, χρύσα, βεσπαράλα κι άλλες πολλές ....

όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!!!!!!!

βετ, νυχτοπερπατητή, άγιε, αρειανάρα πατρίδα, άλμπαν, σοβ, αντμινιστράτορες, χεβ, μιξμαύρε και λοιποί

...έχετε την εκτίμησή μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιιι νοθεια!!!καποιοι , καλα θα χρησιμοποιησω το ονομα του Αρειανου μονο που σιγουρα δε θα παρεξηγηθουμε ,γραφει και για ατομα εκτος πολλ!!ενισταμαι!!

μπλου μπλου , θα γραψω κι εγω , ιση μεταχειριση στα μελη του φορουμ!

θα πω αρχικα για τον ΝΜ μου , δεν τον εχω γνωρισει προσωπικα (αποφευγει την μελλοντικη του μουσα και θα επρεπε να φοβηθει μηπως βρω αλλον σκηνοθετη , οριστε ΝΜ , εναν πρωταγωνιστικο ρολο ζηταω , τι τοσο δυσκολο!!! :angry::blink: ), διαβαζω τις κριτικες του και οδηγησα ολοκληρη παρεα στις ταφες του Μελκιαδας κατι , σε ενα αδειο σινεμα με το επιχειρημα το πε ο ΝΜ και οι μισοι φυγαν και οι αλλοι κοιμηθηκαν.μ αρεσουν οι κινηματογραφικες του αποψεις ,η ευρυτητα πνευματος που αποδεικνυει για θεματα εκτος σινεμα.ΝΜ εμφανισου!!!!!

θα πω για την Ρανια που διαβαζει πολλα βιβλια και μ αρεσουν οι κριτικες της .

θα πω για την Αννα Παναγιωτου , που οταν την ειχα δει πρωτοδει της ειπα οτι νομιζα οτι ηταν οργανωμενη σε καμια αριστερη οργανωση , ακριβως επειδη ειναι δικαιη και με ενα αισθημα να σωσουμε τον κοσμο.

θα πω και για τον Agomahodas που τον λατρεψα οταν ζωγραφισε παιδικη προσκληση και γιατι νομιζω οτι οντως μας αγαπαει ολες.

για παιδια που γραφουν στους τελειωμενους ,οργανωσεις , γενικη αρθρογραφια κτλ δεν εχω ιδιαιτερη αποψη γιατι δεν τα πολυδιαβαζω.παντως καλο ειναι να υπαρχουν φωνες πχ σαν του αγροφυλακα ασχετα αν διαφωνουμε η συμφωνουμε ,πηγη προβληματισμου .

οταν ειναι ο nyxteridas στα παιχνοδολεξα κτλ , παντα μενω γιατι ειναι ευστοχος και ευστροφος.

θα επανελθω σιγουρα και με αλλους.

ρε παιδια δεν ειναι καλυτερα να λεμε τι μας αρεσει στους αλλους παρα να κατινιαζομαστε? σαν ομαδικη ψυχοθεραπεια , οπως πανε τα ζευγαρια στους συμβουλους γαμου για να μιλησουν .αντε να ηρεμησει το φορουμ!

εντιτ-μια βολτα στο κανε μια ερωτηση, μου θυμησε τον veterinarian-εχει χιουμορ και εναν λογοτεχνικο τροπο να το δειχνει(οχι να το επιδεικνυει ,γιατι παρα την'' επιτυχια ''του ,νομιζω οτι στην ουσια του ειναι low profile τυπος , παρα το γεγονος οτι εχει την δυνατοτητα να ειναι ακριβως το αντιθετο)

δευτερο εντιτ για την feg-σπανιος ανθρωπος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ ψήφισα όπως είπα Μαρίζα, Σαραντούλη (αν και σου έχω ένα παράπονο θα στείλω πμ- αν γίνεται οι υπόλοιποι άντμινς να μην το διαβάσουν, θα έχει ακατάλληλο περιεχόμενο :P), Άνια, Κλέμενς και θα ψήφιζα και τον Roadrunner και τον Doctor 7 αν ήταν στην λίστα.

Τους υπόλοιπους δεν σας πάω ρε! Σας μισώ! Ουστ! :P

(ρε δεν είμαστε σοβαροί...διαβάζω και μου πέφτουν τα μαλλιά)

έντιτ: έφυγε το πολλ γιατί κάποιοι ήταν τόσο κομπλεξικοί που ακόμα και σε μια πλάκα ψάχνουν να επιβεβαιωθούν;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε Agomaχώνοντας, τώρα που μπήκε καλοκαίρι, κοίταξε να είσαι σκληρός!

emardown

post-2486-1182005310.jpg

και μην αφήνεις καμία να σε βάλει από κάτω

emardown

post-2486-1182005575.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ ψήφισα όπως είπα Μαρίζα, Σαραντούλη (αν και σου έχω ένα παράπονο θα στείλω πμ), Άνια, Κλέμενς και θα ψήφιζα και τον Roadrunner και τον Doctor 7 αν ήταν στην λίστα.

Τους υπόλοιπους δεν σας πάω ρε! Σας μισώ! Ουστ! :P

(ρε δεν είμαστε σοβαροί...διαβάζω και μου πέφτουν τα μαλλιά)

έντιτ: έφυγε το πολλ γιατί κάποιοι ήταν τόσο κομπλεξικοί που ακόμα και σε μια πλάκα ψάχνουν να επιβεβαιωθούν;

ξου σκατόψυχη!!!!

Υ.Γ. : κι εσένα σ'αγαπάω βρε!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε Agomaχώνοντας, τώρα που μπήκε καλοκαίρι, κοίταξε να είσαι σκληρός!

emardown

και μην αφήνεις καμία να σε βάλει από κάτω

emardown

παλιά το έπαιζα macho man αλλά την πάτησα απο εκεί που δεν το περίμενα φίλε...

emarright

αλλά με τα χρόνια κατάλαβα την αξία της αληθινής ανιδιοτελούς αγάπης...

emarright

...όσο για το καλοκαίρι... ούτε σκληρός ούτε μαλακός!!!

πάμε θάλασσα!!!! emardown

Ρε μίσησέ με! Μην με αγαπάς!

εγώ σ'αγαπάω!!!

λύσσαξε τώρα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν,τώρα που σουτάρατε το poll,μπορώ να σας απαντήσω..Δεν έφταναν 5 επιλογές.

Ήρα:Με την πρώτη φορά που σε γνωρίζει κάποιος είμαι σίγουρη πως καταλαβαίνει πόσο καλός άνθρωπος,με ευγένεια,χιούμορ,αισιοδοξία και πάνω απ'όλα με ΧΑΜΟΓΕΛΟ,είσαι!!Μπράβο σου!!Κρίμα που τέτοιοι άνθρωποι είναι σπάνιοι.

Rā's al Ghūl+KostantinosMD:Εεεεεε,τι να πω....Μορφές.

mixmavros:Έχεις το θάρρος της γνώμης σου (απ'ότι έχω δει και σε άλλα sites).

ania:Συνέχισε την προσπάθειά σου να βελτιωθείς :P.

Sofoula-Sofaki:Όπως σου έχω πει,η μελαγχολική ευτυχία σου είναι εκπληκτική,αλλά πιστεύω ότι κρύβεις κι ένα δυναμισμό.

Kostask19:Και τα μυαλά στα υποβρύχια :P.

Penguin:Σεβασμός στην πρόεδρο!!

agomahodas:Keep :anavwfwties: !!

Clemence:Συνέχισε με τα ωραία posts.

a_panayiotou:Προσωπικότηα,με στυλ κι άποψη.

Κι εσύ:Να μη γελάσεις,εντάξει??Δε θέλω πολλά σχόλια..... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tik-tak και ήρα, χαραμίζεστε τελικά στις βιβλιοκριτικές, όπως λέει και η μαφία, λιώνω στο γέλιο, νάστε καλά βρε και μή φοβάστε, ακόμα και να σας παρεξηγήσουν προσωρινό θάναι, οι αληθινά ανώτεροι συνάνθρωποί μας, όπως φαίνεται και από τις 2 ψηφοφορίες είναι μπόλικοι ανάμεσά μας, και θα μας συγχωρήσουν όλους στο τέλος, πού θα πάει :lol:

όπως λέει και η γνωστή διαφήμιση αναψυκτικού, ένα μεγάλο χειροκρότημα για όλους όσους ΕΔΕΙΞΑΝ έμπρακτα ότι συγχωρούν και φρόντισαν να το γράψουν τόσο καθαρά :lol:

άντε και καλό καλοκαίρι everyone emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαλεντίνα, όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!!!!!!!

emrose Μα τι να πω!

ότι μ'αγαπάς κι εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λατρείες μου πουλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαλεντίνα, όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!!!!!!!

emrose Μα τι να πω!

ότι μ'αγαπάς κι εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λατρείες μου πουλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΒΡΕ, ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ??!!?!? ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ?!?!?!? ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ!?!??!? ΕΓΩ ΚΙ Η VAL ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ, ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ?!?! ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΕΣ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπα, αρκεί να μιλάω στον πλυθηντικό!!!!

ξέρει ότι μου αρέσουν όλες μα όλες

και ούτως ή άλλως δεν έχει αμφιβολίες για μένα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα θα γράψει και το σαλιγκαράκι... :P

Πριν όμως γράψω το οτιδήποτε ,θα τονίσω ότι διάγω περίοδο πλήρους ευαισθησίας. Κλαίγομαι συνέχεια και παραπονιέμαι, φέρομαι σαν μωρό που τα θέλει όλα δικά του (βλ. άβαταρ), κάνω όλη την ώρα γκριμάτσες και νάζια, γενικά θέλω στοργή, φροντίδα και προδέρμ. emblush Με άλλα λόγια, μη με στενοχωρήσετε....

Ξεκινάμε!

Στο φόρουμ αυτό υπάρxει μια ψυχή που λέγεται NM25. Δε θα πω ότι απλά τον συμπαθώ. Είναι φίλος μου :) , τον αγαπώ πολύ και τον θαυμάζω για την αισθητική του, το χιούμορ του και την υπομονή του κάθε φορά που αργώ στο σινεμά ή μου εξηγεί τι συμβαίνει στην τάδε ταινία. Α, να μην ξεχάσω ότι είναι από τα ελάχιστα άτομα που εμπιστεύομαι πλήρως να παραγγείλει ό,τι κρίνει εκείνος όταν θα βγούμε έξω για φαγητό.Όσον αφορά τον κινηματογράφο, ο άνθρωπος έχει ταλέντο! Τόσες ταινιοκριτικές έχει γράψει εδώ μέσα, είναι προφανές αυτό που λέω.

Μαζί με τον ΝΜ πάνε η Άννα η Παναγιώτου και ο Μάνικ. Φίλοι μου επίσης. Η Άννα είναι ο άνθρωπος "ευθύτητα" και "αυθεντικότητα". Oτιδήποτε άλλο να πω είναι περιττό. Ο Μάνικ είναι ο άνθρωπος με τον οποίον μπορούμε να αλληλοδουλευόμαστε επί ώωωωωρες . Έχει υπέροχες θεωρίες. Αξίζει να τις ακούσετε. Επίσης, (μυστικό θα σας πω), είναι εξαιρετικός breaker! B)

Να μην ξεχάσω και τον Μixmavro. Αντικειμενικός και πάντα εμημερωμένος.

Από κει και πέρα, συμπάθειές μου μεγάλες είναι η Ήρα και η τικ-τακ! Με παραμυθοπαρασέρνουν! Μόλις ξεκινήσαμε τον Σαλίγκαρο, τους ζήτησα αμέσως να γράψουν. Το συναισθήματα που μου εμπνέουν και οι δύο είναι γαλήνη και γλυκύτητα. emrose

KonstantinosMD : Ο "μπαμπάς" του φόρουμ. Έτσι σε νιώθω. Η ήρεμη δύναμη που παρακολουθεί τα πάντα διακριτικά. emblush

Winmx: Τι να πω για σένα; Ο εξισορροπητής όλων των καταστάσεων. Με πραγματικά έξυπνο χιούμορ και αυτοσαρκασμό. Από τα πρώτα άτομα που με καλωσόρισαν στο φόρουμ, μου στέλνει ακόμα σκίτσα του Αρκά-λατρεία και έχει στηρίξει πάρα πολύ την προσπάθειά μας για τον Σαλίγκαρο. Είσαι θεά! emrockon

Roadrunner : Ε, όποιος δεν έχει γνωρίσει τον Χάρη, δεν καταλαβαίνει. Ένας άνθρωπος που αγαπά πραγματικά τη ζωή. Με αισιοδοξία και πολλά χαμόγελα! :D

Μαρίζα : Τσαχπινιά ,χάρη και κέφι! Το κορίτσι χαρά! :D

Foreas: Δε σε έχω γνωρίσει προσωπικά, αλλά λόγω του ότι είμαστε στο ίδιο έτος, παρακολουθώ τα ποστς σου και οφείλω να πω ότι είσαι πραγματικά αξιέπαινος για την προσπάθεια που κάνεις να μας ενημερώνεις. Μακάρι όλοι να είχαν τη δική σου συναδελφικότητα τη συνεργασιμότητα. emgoal

agomaxodas και veterinarian:No comments. Έχετε εκπληκτικό χιούμορ και αυτό και μόνο αρκεί για να σας συμπαθήσει κάποιος. :P

sofoula-sofaki και mafia:Δε σας έχω γνωρίσει, αλλά νιώθω ότι είμαστε τόσο διαφορετικοί άνθρωποι που και μόνο αυτό αρκεί για να προσέχω τα ποστ σας και πολλές φορές να χαμογελώ από τα εύστοχα σχόλιά σας και τον αυθορμητισμό σας.

Από κει και πέρα Doctor7 ,olizyz, nerdanel, ania, mnk says fmdc, clem, Βασιλική, είστε από τις πιο ευχάριστες παρουσίες στο φόρουμ. :D

Τέλος...... σε κάποια ψυχή με ..."τυρκουάζ" ;) , ε οκ ξέρει πολυ καλά....

Αν ξέχασα κάνεναν, θα επανορθώσω....

Δεν υπάρχει κάποιος που αντιπαθώ στο φόρουμ .Γενικά δεν είμαι άνθρωπος που αντιπαθεί εύκολα κάποιον. Εύχομαι να είμαστε όλοι καλά, γεροί ,δυνατοί, χαμογελαστοί και να ποστάρουμε ασταμάτητα. Κι αν γίνει και καμιά παρεξηγησούλα, ψωμί κι αλάτι βρε! Μααατσ!! Φιλάκια! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαλεντίνα, όλες σας αγαπάω!!!!!!!!!!!!!!!!

emrose Μα τι να πω!

ότι μ'αγαπάς κι εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λατρείες μου πουλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΒΡΕ, ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ??!!?!? ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ?!?!?!? ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ!?!??!? ΕΓΩ ΚΙ Η VAL ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΤΗΣ, ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

ΚΑΙ ΔΕ ΣΟΥ ΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ?!?! ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΕΣ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ σ' αγαπώ, agomahodas! Πιο πολύ όμως αγαπώ την κοπέλα σου. (Μη βρεθούμε και σε κανένα χαντάκι πάνω στο άνθος της ηλικίας μας! :P )

Μafia, λες όντως να βρεθούμε σε κανένα χαντάκι; Είμαστε και πρώτες στη λίστα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν αρκετά παιδιά σε αυτό το site που αν και δεν τα ξέρω προσέχω πάντα τι γράφουν και νιώθω πως θα ήθελα κάποια στιγμή να τα γνωρίσω από κοντά και γιατί όχι να γίνουμε φίλοι. Με κάποια από αυτά τα παιδιά έχω τη χαρά από καιρό σε καιρό να συνομιλώ και σε πιο προσωπικό επίπεδο.

Όμως - επειδή οι αδυναμίες είναι αδυναμίες - θα μου επιτρέψετε να κάνω μια και μοναδική ιδιαίτερη μνεία σε μια πολύ ξεχωριστή φορουμένια φίλη μου: την Ήρα!

Ό,τι και να πω είναι λίγο. Έχει έναν τρόπο να βλέπει τα πράγματα ... ΟΜΟΡΦΟ... από εκείνους που σε κάνουν να χαμογελάς θες δε θες και να λες η ζωή είναι ωραία. Διαβάζω τις χρωματιστές κριτικές της και τα υπόλοιπα που ονειροποστάρει ( σόρρυ δεν είμαι τόσο καλή σε αυτό το παιχνίδι με τις ενωμένες λέξεις, αλλά μαθαίνω, βλέπεις?) και πραγματικά το ευχαριστιέμαι... γλυκαίνεται η ψυχή. Δεν γνωριζόμαστε αλλά είναι φίλη μου γιατί όποτε με νιώσει στα κάτω μου φροντίζει να μου πει.. ψιτ... και είναι από αυτά τα ψιτ που σου δίνουν τη σπρωξιά που χρειάζεσαι για να αρχίσεις την ανάβαση... emrose

Μην αλλάξεις ποτέ! Και να γελάς πάντα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.