Jump to content

Καλλιστεια ασχημιας


Winmx

Ασχημες  

41 members have voted

  1. 1. Ποια ειναι η ασχημοτερη;

    • Winmx
      11
    • Notbad
      5
    • Ήρα
      3
    • Μαριζα
      9
    • Ιριδα
      3
    • γιατρίνα
      1
    • nerdanel
      1
    • a_panayiotou
      3
    • mafia
      4
    • Sofoula-Sofaki
      5
    • Clemence
      12
    • ania
      3
    • Basiliki
      9
    • Juliette
      5
    • tik-tak
      5
    • olizyz
      2


Recommended Posts

Clemence τα αφηνω ανοιχτα (τοπικ+πολλ).Οποιος θελει να κανει πλακα να'ρχεται απο εδω,οποιος θελει να ξεκατινιαζεται να'ρχεται απο εδω......γενικοτερα ας γινει ενα τοπικ για να βγαζουν μερικοι/ες το αχτι τους και τη χολη τους.

Αντε να σοβαρευτω να πω και 2 λογια.

Απο την αρχη το τοπικ το ανοιξα για την πλακα!Μεσα στο πολλ εβαλα κοπελες που αλλες θεωρω φιλες μου,αλλες γνωστες μου και ατομα που εκτιμω αλλα που δεν εχω γνωρισει ποτε μου.

Απο τι κοπελες που γνωριζω και συναναστρεφομαι εκτος ιντερνετ εχω να πω οτι η μια ειναι πιο κουκλα απο την αλλη.Ευτυχως που δεν ειμαι αντρας γιατι δυσκολα θα μπορουσα να διαλεξω καποια.

Για'μενα ολες ειναι καταπληκτικες μελαχρινες,ξανθες,αλλες εχουν κατι ποδαρες χιλιομετρα,αλλες εχουν φυσικα προσοντα που πχ ο βετ και ο Αρειανος ονειρευονται emjawdrop ,αλλες εχουν καταπληκτικη επιδερμιδα....2 που ξερω εχουν κατι ματαρες!!!(γατισιες).Η λιστα ειναι μεγαλη και δεν εχω ορεξη να μου ερθουν πμ που να μου ζητανε τηλεφωνα.

Οσες φορες βγαινω μαζι τους βλεπω πολλα αντρικα ματια που γυρνανε και τις κοιτανε,τις θαυμαζουνε γιατι καθε μια τους ειναι ξεχωριστη!Γιατι ειναι ανετες,γιατι ξερουν να γελουν και να χαμογελουν,ξερουν να δεχονται τον εαυτο τους.....νιωθουν καλα!Ποσες φορες φιλοι μου που της εχουν γνωρισει δε με ρωτησαν μετα αν ειναι ελευθερες,αν εχουν καμια δυνατοτητα.....

Αυτα για τη εξωτερικη τους εμφανιση....οσον αφορα για τον εσωτερικο τους κοσμο ....για'μενα ειναι τιμη να αποκαλω μερικες απο τις παραπανω κοπελες φιλες!

Και για να κλεισω με το "γελοιο" τοπικ που ανοιξα.....βρισκω εντελως κατινιστικο την επιχειρηματολογια "με ζηλευεις γιατι ειμαι κουκλα και επιτυχημενη"!.Με τοσα χρονια σπουδων,με τοσο ξεστραβωμα πανω στα βιβλια,περιμενα κατι πιο εξυπνο!

Επισης καλο θα ειναι να σταματησουμε να βλεπουμε φαντασματα και να καταλαβουμε οτι δεν ειμαστε ο αξονας της γης!

Τελευταιο.....οταν αποφασιζουμε να γραψουμε τη γνωμη μας,οποια και αν ειναι αυτη καλο θα ειναι να μη το μετανιωνουμε μετα γιατι κατανταει αστειο .....εως γελοιο!Πριν γραψετε κατι σκεφτειτε το μερικα δευτερολεπτα.Να αναλαμβανουμε τις ευθυνες των λεγομενων μας.

Εδω μεσα δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα!

Καλη συνεχεια σε ολους και σε ολες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply

αστειευόμουν και εγώ όταν είπα για κλείσιμο του τόπικ :)

πάντως νόμιζα ότι ήταν προφανές ότι όλα αυτά ήταν αστεία, μέχρι που διαπίστωσα ότι για κάποιους είναι πολύ σοβαρά.

ελπίζω να το ξανασκεφτούν, γιατί τπτ δεν αξίζει να μας στεναχωρεί, αλλά πολύ περισσότερο να στεναχωρεί κάποιον άλλο, ειδικά όταν δεν τον ξέρουμε κιόλα και δεν υπάρχει η δυνατότητα να μιλήσουμε απ΄ευθείας μαζί του για να λύσουμε την όποια παρεξήγηση.

μια συνάδελφος που εκτιμώ ιδιαίτερα, εδώ και έξω, επιμένει πως ο χρόνος φέρνει την αλήθεια στην επιφάνεια. ας κρατάμε μια επιφύλαξη ότι μπορεί να έχουμε αδικήσει κάποιον άθελά μας.

αυτά. νάστε όλοι καλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια απορία...

Ματάρες (γατίσιες) -εκτός από τη notbad- ποια άλλη έχει;

Φχαστώ.... :P

Υ.Γ. Και ποδάρες χιλιόμετρα να μου πεις, δεκτόν... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια απορία...

Ματάρες (γατίσιες) -εκτός από τη notbad- ποια άλλη έχει;

Φχαστώ.... :P

Υ.Γ. Και ποδάρες χιλιόμετρα να μου πεις, δεκτόν... ;)

γνήσιες - αυθεντικές? ο γάτος μου!!!

με ψήφισες ρε ή ακόμα? άλλος με ξέχασε τελικά ... ιταλός embond

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως έχω γατίσιες ποδάρες και όλα τα μάτια γυρνούν όταν περνάω!!! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλες εχουν φυσικα προσοντα που πχ ο βετ και ο Αρειανος ονειρευονται emjawdrop

Λοιπον Γουινι,τωρα που το σκεφτομαι,τοσο καιρο ειμαι στο φορουμ και ενα πμ δεν εχουμε ανταλλαξει :D !!Περιμενω λοιπον μηνυμα,με τη διευθυνση του μσν σου,γιατι φαινεται εχεις πολλα να μου πεις εσυ :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλά βρε Σεβενάκο εδώ έχουμε στήσει ολόκληρη καμπάνια κι έρχεσαι εσύ και λες ασύστολα ψεύδη..γι αυτό έχω μόνο 5 ψήφους. Για να ανεβαίνουμε παρακαλώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον Γουινι,τωρα που το σκεφτομαι,τοσο καιρο ειμαι στο φορουμ και ενα πμ δεν εχουμε ανταλλαξει :D !!Περιμενω λοιπον μηνυμα,με τη διευθυνση του μσν σου,γιατι φαινεται εχεις πολλα να μου πεις εσυ :lol: !!

δεν εχω μσν

δεν εχω skype

δεν εχω κινητο

δεν εχω μαιλ

δεν εχω τηλεφωνο

και τελος εχω την εντυπωση οτι τα πμ δε λειτουργουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βασικα θα πρεπε στο τελος..@τσα!εκπληξη!@...να εμφανιζοταν ποιος ψηφισε τι...μουαχαχαχαχα....εκει να δεις γελια!

να βλεπα κ ποιο τσογλανι με ψηφισε :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγω είμαι το τσογλάνι που σε ψήφισε!!! Απ τη ζήλια μου το κανα, το παραδεχομαι!!! χεχεχεχεχεεεεε...!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγω είμαι το τσογλάνι που σε ψήφισε!!! Απ τη ζήλια μου το κανα, το παραδεχομαι!!! χεχεχεχεχεεεεε...!!!!!!!

γτ βρε μαφια μ? αφου ειπαμε.... στην καρδια μου δεν θα σ' απατησω ποτε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουπς τι έγινε ρε παιδιά???Λίγες μέρες έλλειψα και εγώ και βλέπω το γκανιάν μου(Clem) να ισοφαρίζεται?Ποιοι είναι αυτοί οι κακοήθεις που ανέβασαν τόσο πολύ την Winmx???Κλεμενσικοί του forum ενωθείτε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νερά, μύγες και στρουμφάκια.

2 δικηγόροι σε ξένη παραλία.

Εγώ άκρη δεν βγάζω αλλά η direct μέθοδος είναι πάντα καλύτερη.

Με τα άλλα κάνω εμετό.

Ζήτω ο συνδικαλισμός, ζήτω οι πατσαβούρες, να νικάει ο ολυμπιακός και οι άλλοι να πάνε γαμηθείτε..

:splaaaats: στους ηλιθίους

Η βλακεία είναι αήτητη (Βάσω et al, 2007)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βλακεία είναι αήτητη (Βάσω et al, 2007)

Δυστυχως το ακολουθο λινκ προυποθετει γνωση ιταλικης γλωσσας αλλα αξιζει το κοπο να μαθετε ιταλικα για να μπορειτε να το χαρειτε...La stupidita

Να και στα ελληνικα...click

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βλακεία είναι αήτητη (Βάσω et al, 2007)
Δυστυχως το ακολουθο λινκ προυποθετει γνωση ιταλικης γλωσσας αλλα αξιζει το κοπο να μαθετε ιταλικα για να μπορειτε να το χαρειτε...La stupiditaΝα και στα ελληνικα...click
ma che mi dici! la stessa cosa l'aveva pensato pure qualcun'altro vuoi dire? embaaa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

''Ο Carlo Cipolla είναι Ιταλός επιφανής οικονοµολόγος. Βέβαια πολλοί οικονοµολόγοι ενοχοποιούνται για µεγάλες βλακείες –ας αναφέρουµε για διασκεδασµό ότι το Διεθνές Νοµισµατικό Ταµείο βράβευσε (το 1998) τον κ. Τσουµπάις σαν τον καλύτερο υπουργό Οικονοµικών, δυο µήνες πριν καταρρεύσει η ρωσική οικονοµία, µισηθεί από τον ρωσικό λαό και εκδιωχθεί κακήν κακώς από την κυβέρνηση. Ο Carlo Cipolla δεν είναι ένας απ’ αυτούς. Αντί για οικονοµικές συµβουλές, σηµείωσε σ’ ένα βιβλιαράκι, µικρό σε µέγεθος, µεγάλο σε απήχηση, το «Allegro ma non troppo», τους θεµελιώδεις νόµους της ανθρώπινης βλακείας που είναι πολύ ενδεικτικοί για να κατανοήσουµε το φαινόµενο.''

Γιατι μου βγηκε τοσο μαπα το copy/paste;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

''Ο Carlo Cipolla είναι Ιταλός επιφανής οικονοµολόγος. Βέβαια πολλοί οικονοµολόγοι ενοχοποιούνται για µεγάλες βλακείες –ας αναφέρουµε για διασκεδασµό ότι το Διεθνές Νοµισµατικό Ταµείο βράβευσε (το 1998) τον κ. Τσουµπάις σαν τον καλύτερο υπουργό Οικονοµικών, δυο µήνες πριν καταρρεύσει η ρωσική οικονοµία, µισηθεί από τον ρωσικό λαό και εκδιωχθεί κακήν κακώς από την κυβέρνηση. Ο Carlo Cipolla δεν είναι ένας απ’ αυτούς. Αντί για οικονοµικές συµβουλές, σηµείωσε σ’ ένα βιβλιαράκι, µικρό σε µέγεθος, µεγάλο σε απήχηση, το «Allegro ma non troppo», τους θεµελιώδεις νόµους της ανθρώπινης βλακείας που είναι πολύ ενδεικτικοί για να κατανοήσουµε το φαινόµενο.''

Γιατι μου βγηκε τοσο μαπα το copy/paste;

διορθώνω

''Ο Carlo Cipolla είναι Ιταλός επιφανής οικονομολόγος. Βέβαια πολλοί οικονομολόγοι ενοχοποιούνται για μεγάλες βλακείες –ας αναφέρουμε για διασκεδασμό ότι το Διεθνές Νομισματικό Ταμείο βράβευσε (το 1998) τον κ. Τσουμπάις σαν τον καλύτερο υπουργό Οικονομικών, δυο μήνες πριν καταρρεύσει η ρωσική οικονομία, μισηθεί από τον ρωσικό λαό και εκδιωχθεί κακήν κακώς από την κυβέρνηση. Ο Carlo Cipolla δεν είναι ένας απ’ αυτούς. Αντί για οικονομικές συμβουλές, σημείωσε σ’ ένα βιβλιαράκι, μικρό σε μέγεθος, μεγάλο σε απήχηση, το «Allegro ma non troppo», τους θεμελιώδεις νόμους της ανθρώπινης βλακείας που είναι πολύ ενδεικτικοί για να κατανοήσουμε το φαινόμενο.''

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.