Jump to content

χειρουργικός τουρισμός στην Ελλάδα


fifi

Recommended Posts

Ένα site για διακοπές στην Ελλάδα μετά ....γαζών και επιδέσμων!!!

http://www.surgeryingreece.com/php/index.p...e&Itemid=28

Δείτε τα κόστη συγκριτικά με Μεγάλη Βρετανία, τις παροχές που προσφέρονται (ξενοδοχεία, σπα...) και τι εγχειρήσεις γίνονται...

Άμα δείτε καμιά Αγγλίδα στο δρόμο με γάζες στη μάπα της, δεν είχε κάποιο ατύχημα,ΟΧΙ, αλλά ήρθε για χειρουργικό τουρισμό!

(Τί άλλο θα δούμε...) :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα site για διακοπές στην Ελλάδα μετά ....γαζών και επιδέσμων!!!

http://www.surgeryingreece.com/php/index.p...e&Itemid=28

Δείτε τα κόστη συγκριτικά με Μεγάλη Βρετανία, τις παροχές που προσφέρονται (ξενοδοχεία, σπα...) και τι εγχειρήσεις γίνονται...

Άμα δείτε καμιά Αγγλίδα στο δρόμο με γάζες στη μάπα της, δεν είχε κάποιο ατύχημα,ΟΧΙ, αλλά ήρθε για χειρουργικό τουρισμό!

(Τί άλλο θα δούμε...) :antegeia:

στην κυπρο αυτο γινεται εδω και χροοονια.μιλαμε για πολληηηηηη πλαστικη ειδικα σε αγγλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατα κύριο λόγο θα γίνονται αλλαγές φύλου :-)

Δεν νομίζω κάποιος που το έχει ψάξει να προτιμήσει την Ελλάδα εν σχέση με την Ιταλία που έχει φοβερή εμπειρία στις συγκεκριμένες εγχειρήσεις. 4 κέντρα έχουν οι γείτονες. Αλλά πάλι ποτέ δεν ξέρεις.

Αλλά fifi γιατί το θεωρείς κακό την όλη κίνηση; Εγώ το βρίσκω αρκετά θετικό. Σας έχω ξαναγράψει. Η Ιατρική αποτελεί ένα προϊόν. Το αν αυτό εξάγεται και αποφέρει επιπλέον έσοδα και θέσεις εργασίας στην χώρα μας γιατί είναι κακό; Μας κακοπέφτει να αυξήσουμε τον όγκο ασθενών που έχουμε και να φέρουμε έξτρα εισόδημα στη χώρα μας;

Ή μήπως είναι ανήθικο;

Προσωπικά το βλέω σαν την μόνη ηθική λύση για να επιβιώσουν οι γιατροί στην χώρα μας εν σχέση με την ανηθικότητα της τεχνικής ζήτησης υπηρεσιών και της επιβίωσης με την κλοπή των ταμείων και των ασθενών που κάνουν κακό στο κράτος, στα ταμεία και στο ήθος ημών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.