Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

καλα sjjggst τρελη cultιλα τα τελευταια videos

Είναι γεμάτα "βρώμικα" σεξουαλικά υπονοούμενα βρε! Αν τα είχα ανεβάσει για σένα τότε θα είχαμε big big problem κι εσύ κι εγώ...:) emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply

καλα sjjggst τρελη cultιλα τα τελευταια videos

Είναι γεμάτα "βρώμικα" σεξουαλικά υπονοούμενα βρε! Αν τα είχα ανεβάσει για σένα τότε θα είχαμε big big problem κι εσύ κι εγώ... :)emoops

'Οπως λέει και η καλή μητέρα..."Από τρελό κι από Γιατρό μαθαίνεις στα βρισίδια!" :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Φερτο σπίτι ρε συ να γουσταρουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τρελα βιτσια λεμε! decibelphiliac!

Προσκυνώ ρε mad cow! Απλά σε προσκυνώ!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Φερτο σπίτι ρε συ να γουσταρουμε!

Ξέρω τί θέλεις να μετρήσουμε αλλά δεν είναι σωστό....δεν το επιτρέπουν οι αρχές μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Φερτο σπίτι ρε συ να γουσταρουμε!

Ξέρω τί θέλεις να μετρήσουμε αλλά δεν είναι σωστό....δεν το επιτρέπουν οι αρχές μου.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια στη μανούλα σου που σε μεγάλωσε με ηθικές αρχές ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Φερτο σπίτι ρε συ να γουσταρουμε!

Ξέρω τί θέλεις να μετρήσουμε αλλά δεν είναι σωστό....δεν το επιτρέπουν οι αρχές μου.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια στη μανούλα σου που σε μεγάλωσε με ηθικές αρχές ;)

Θα τις τα μεταφέρω ευχαρίστως. Περιμένω την άλλη Πέμπτη που θα έχει χαρές με το γάμο της ξαδέλφης μου για να τις ξεφουρνίσω και τα δικά μου....Ελπίζω να αντέξει τις απανωτές συγκινήσεις! ;)

"Ναι μαμά μου, θα τη λατρέψεις σου λέω, κάτσε βρε μαμα μου να τη δεις πρώτα την κοπέλα, είναι και κοντοχωριανή σου μανούλα μου, Μακεδόνισσα.....", κάτι τέτοιο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρό το πρωί θα φέρω στη δουλειά τρελό γκατζετάκι που θα ξετρελλαθείς: ν τ ε σ ι μ π ε λ ό μ ε τ ρ ο! emdoc

Φερτο σπίτι ρε συ να γουσταρουμε!

Ξέρω τί θέλεις να μετρήσουμε αλλά δεν είναι σωστό....δεν το επιτρέπουν οι αρχές μου.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια στη μανούλα σου που σε μεγάλωσε με ηθικές αρχές ;)

Θα τις τα μεταφέρω ευχαρίστως. Περιμένω την άλλη Πέμπτη που θα έχει χαρές με το γάμο της ξαδέλφης μου για να τις ξεφουρνίσω και τα δικά μου....Ελπίζω να αντέξει τις απανωτές συγκινήσεις! ;)

"Ναι μαμά μου, θα τη λατρέψεις σου λέω, κάτσε βρε μαμα μου να τη δεις πρώτα την κοπέλα, είναι και κοντοχωριανή σου μανούλα μου, Μακεδόνισσα.....", κάτι τέτοιο :)

Μόνο το αριστερό μου παρελθόν, παρόν και μέλλον και την πρώτη μου ειδικότητα μην αναφέρεις. Πες καλύτερα ότι κάνω θαυμάσιο κριθαράκι. Θα με λατρέψει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχεις τρελλαθεί έτσι? Θεοδωράκης ακούστηκε στο πατρικό μου μόνο την περίοδο που ήταν υπουργός του Μητσοτάκη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε περιορίσου μόνο στο ότι τρως καλα. Τα υπόλοιπα περνα τα στο ντουκου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, βέβαια. Όταν σε ρωτήσει όμως στο άσχετο αν θεωρείς κι εσύ πως η Πριγκίπισσα Θεοδώρα έχει πάρει λίγα κιλάκια τελευταία, να μην με κοιτάς απορημένη για βοήθεια....:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, βέβαια. Όταν σε ρωτήσει όμως στο άσχετο αν θεωρείς κι εσύ πως η Πριγκίπισσα Θεοδώρα έχει πάρει λίγα κιλάκια τελευταία, να μην με κοιτάς απορημένη για βοήθεια.... :)

Θα της απαντήσω πολύ πολύ φυσικά πως τα κιλάκια είναι λόγο εγκυμοσύνης. Δεν το έχουν ανακοινώσει ακόμα αλλά εγώ το ξέρω γιατί έχω καλές σχέσεις με την Οικογένεια :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα, εντάξει, νομίζω πως είσαι πανέτοιμη να ντεμπουτάρεις στο σπίτι της κυρά-Χαράς! Παίρνω τηλ. πως όπου να'ναι ανεβαίνω Θεσσαλονίκη γιατί έχω να της πω κάτι πολύ σοβαρό....! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη κλείσεις για την Πέμπτη. 8-12 έχω να γονιμοποιήσω μια αγελάδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι ρε μωρό, κάτσε να περάσει ο γάμος της Κασσάνδρας πρώτα να χαρεί (?), να τα πω και με τον brother (κάποιος πρέπει να το ξέρει...) και μετά σε περιμένουμε επίσκεψη (ή "τυχαία συνάντηση" και καφέ, όπως με τη μανούλα σου ;))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α θες και μάρτυρες για το έγκλημα! Να δουμε στο τέλος το ξύλο ποιός θα το φάει :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο brother φυσικά! (γιατί το ήξερε και δεν μιλούσε ο άτιμος....) :)

Μπράβο Μωρό. Αρχίζεις και μαθαίνεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάρε με μαζί σου....

http://www.youtube.com/watch?v=DXDQLBQ45NY

Μας δουλεύεις κιόλας, έτσι? Καλαααααααα....... Σε 158!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

158 ε? Θα αντέξεις τόσο πολύ μακρυά μου? Χμ....να αρχίσω να φροντίζω κι εγώ για το πως θα περάσω ομορφότερα το επόμενο εξάμηνο δηλαδή? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

158 ε? Θα αντέξεις τόσο πολύ μακρυά μου? Χμ....να αρχίσω να φροντίζω κι εγώ για το πως θα περάσω ομορφότερα το επόμενο εξάμηνο δηλαδή? :)

Ναι, κάνε μαλακίες όνειρα! Ξέρεις τί γινεται από "καλοπέραση" στη Σαλονίκη, να μη τα λέμε ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.