Jump to content

πού θα θέλατε να ήσασταν τώρα...


Recommended Posts

καλά ρε vet, σόρι κιόλας για την αδιακρισία... αλλά από πότε έχεις να δεις γκόμενα;

Τροποποιήθηκε από SleepWalker
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά ρε vet, σόρι κιόλας για την αδιακρισία... αλλά από πότε έχεις να δεις γκόμενα;

Α, τώρα σε πιάνω αδιάβαστο... Η Μόνικα είναι η μόνη γυναίκα που θα σε έπιανε η δικιά σου μαζί της και θα σου'δινε (μερική) άφεση αμαρτιών. Επιβεβαιωμένο και ειπωμένο όχι από μία, αλλά από δύο γυναίκες που παίζουν κοντά στα κυβικά της.

Είδες τι μαθαίνει κανείς?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά ρε vet, σόρι κιόλας για την αδιακρισία... αλλά από πότε έχεις να δεις γκόμενα;

Α, τώρα σε πιάνω αδιάβαστο... Η Μόνικα είναι η μόνη γυναίκα που θα σε έπιανε η δικιά σου μαζί της και θα σου'δινε (μερική) άφεση αμαρτιών. Επιβεβαιωμένο και ειπωμένο όχι από μία, αλλά από δύο γυναίκες που παίζουν κοντά στα κυβικά της.

Είδες τι μαθαίνει κανείς?

εμένα μου φαίνεται σαβούρα...ειδικά στις 2 πρώτες φωτος που πσοταρες.

στην τελευταια τολμώ να πω πως έχει λιγο παραπάνω sex appeal :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ωραιος κωλος! οπωσδηποτε οχι δικος σου!

ελεος κοπελιτσα μου!ψαξε να δεις που αλλου θα ποσταρω,και μην παραληψεις να αφησεις και 1 πικροχολο σχολιο!

ειδες,δεν σου απαντησα τις προαλλες,τι θελεις τωρα?get a life!

εγω δεν προτιθεμαι να ασχοληθω αλλο μαζι σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που να δείς κ το δικό μου πόδι... Δε λέμε να το μυρίσεις.... Χημικό πόλεμο κάνω με το πόδι μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που να δείς κ το δικό μου πόδι... Δε λέμε να το μυρίσεις.... Χημικό πόλεμο κάνω με το πόδι μου!

Ρε συ, Άγγελε για λύσε μου την απορία είμαι εγώ πικρόχολη και δεν το έχω καταλάβει ή είναι ο άλλος Δον Κιχώτης? Μα τι άνθρωποι κυκλοφορούν... άκου εκεί ... ασχολούμαι μαζί του... :withstupid: anyway... ζέστη αυτές τις μέρες ζέστη...

ps. το πόδι είναι δικό του τελικά! :P ε...και αφού ενημέρωσα το κοινό πάω να ζήσω τη ζωή μου ήρεμη και ήσυχη... oh..fuck! δεν έχω το ξέχασα :P

Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αποκλείεται η Θαλασσοκοκκινοσκουφίτσα (αμαν τί νικ είναι αυτό?) να είναι πικρόχολη. Υπερβολικό σε βρίσκω dkoulou. Προσπάθησε να καταλάβεις το κλίμα που επικρατεί στο σαιτ. Μια παρέα είμαστε, λέμε καμιά μπουρδίτσα να περνάει η ώρα κ αυτό ήταν όλο. Δεν μπαίνουμε με σκοπό να σφαχτούμε. Συνιστώ ηρεμία κ αυτοσυγκράτηση (ούτε κ Καραμανλής να ήμουνα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......μετα και απο αυτο πρεπει να παω διακοπες γιατι δεν την παλευω...... embyebye017ol6.jpg
γιατί θέλεις να πνιγείς?js800__mg_8174.jpgτι θα'λεγες για κάτι τέτοιο?lake_ruta_te.jpgή κάτι τέτοιο?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

cimg6162small.jpgτο κορυφαίο είναι ότι όλα αυτά είναι από το ίδιο μέρος.όποιος το βρει κερδίζει γλειφιτζούρι!dunedin_from_larnach_castle.jpgcathedral_rocks.jpgsouth-island-nz-199.jpglake_mathieson1.jpg
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

south_piha._2.jpg
Grand Canarian?
όχι.dscf0092.jpglakenzsmall.jpg238_100_3932.jpgcook_1_foot__-_14.jpgείναι όλες από το ίδιο μέρος κι εκεί γυρίστηκε το "ΖΙΝΑ".Το έχω ερωτευτεί και θέλω να πάω!Είναι όμως πολύ μακριά...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι. Για να κρατάνε σανίδες σκέφτηκα αντλαντικό ωκεανο κυρίως. Μήπως Φλόριντα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι. Για να κρατάνε σανίδες σκέφτηκα αντλαντικό ωκεανο κυρίως. Μήπως Φλόριντα?

όχι,ειρηνικός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.