Jump to content

πού θα θέλατε να ήσασταν τώρα...


Recommended Posts

Στην Ιο,

κάτω από το μοναδικό δέντρο της παραλίας του Μυλοπότα,

που κανείς δε το θεώρησε τόσο σημαντικό ώστε να το φωτογραφίσει,

προτίμησαν μια βαρκούλα..

δεν είναι καμιά σπουδαία παραλία, απλά είναι τεράστια κ υπέροχη :P

(επίσης όσος κόσμος και να είναι εκεί, ποτέ δε γεμίζει)

Δεν έχει μόνο ένα δέντρο η παραλία του Μυλοπότα...! :huh: (τουλάχιστον μέχρι πέρσι είχε κι άλλα...προς το δρόμο δλδ, όχι μες στη μέση της παραλίας...)

Δε γεμίζει;;;;;;;;;;;; emlmfao Πλάκα κάνεις;;;;;!!!!!! Χαμός γίνεται εκεί τον Αύγουστο!!! Και ειδικά τα τελευταία χρόνια... emdots

Υπέροχη είναι δυστυχώς μόνο τον Ιούνιο πλέον ή και πιο νωρίς, ή προς το τέλος του Σεπτέμβρη... Τον υπόλοιπο καιρό είναι η παραλία εκλογής των μεθυσμένων που αντί να γυρίσουν στο ξενοδοχείο μετά το ξέφρενο clubbing, κατέληξαν στην παραλία...(δλδ μιλάμε για όλο σχεδόν τον τουριστικό πληθυσμό του νησιού....)...με αποτέλεσμα να υπάρχουν παντού σκουπίδια -κυρίως μπουκάλια- πεταμένα τόσο στην παραλία όσο και στη θάλασσα... το σκηνικό να έχουν τις μπύρες στο χέρι ενώ πλατσουρίζουν στο νερό, είναι πλέον κλασικό... <_<

(Γμτ από τότε που η Ίος έγινε γνωστή, έχει αλλοιωθεί τελείως... emconfusedemno )

Έχω να πάω 2 χρόνια... μη μου λες τέτοια...

Πάντως Αύγουστο ναι, έχει λιιιιιγο παραπάνω κόσμο emcolgate

Για αυτό μην πάτε από την δεύτερη εβδομάδα του Αυγούστου μέχρι το τέλος του. Εγώ θα πάω :D με τη σκηνή μου, όπως πάντα ;):rolleyes:

Επίσης στο μοναδικό δέντρο της παραλίας, μιλάω για το μεγάλο πάνω στην άμμο.. χιχι κ εγώ μετά το μεθύσι εκεί κοιμάμαι :P είναι ο καλύτερος ύπνος! Εκεί γνώρισα κ έναν dj που χάζευε τον ύπνο μου μπλα μπλα μπλα... κ η ζωή είναι ωραία !!

Εκεί όμως δεν είναι να κοιμάσαι.. οι καλύτερες συζητήσεις γίνονται τα ξημερώματα σε κάποιο μπιτσ μπαρ όταν όλοι έχουν πάει για ύπνο κ ο ήλιος έχει πάρει τη θέση σου για τα καλά στον ουρανό κ τέτοια... Μετά πας στο δέντρο σου. Προς το μεσημεράκι περνάει ο "γουοτερ μέλοοοο, χάνι μέλοοοο" με ένα γαϊδουράκι στην παραλία κ αγοράζεις το καρπουζάκι το οποίο εσύ κ η παρέα σου τρώτε μέχρι τη μέση, μετά το γεμίζετε με βοτκα, παγάκια, κ καλαμάκια κ δροσίζεστε :D Ε κ πολλά πολλά άλλα.

Ο Χάρος ακόμα υπάρχει κ η ρακί του ζει!

Ουφ.. κάτι με έπιασε τώρα.. :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

σαν περιστατικό αυτοκτονίας μου μοιάζει αυτό...

'Οχι, Τάσο!! Μην πέσεις!!

:P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε ας μπορούσα να ήμουν εγώ εκεί και να είσαι σίγουρη γλυκάκι πως ......δεν θα αυτοκτονούσα! emrose:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνοντας δεξί κλικ πάνω στη φωτογραφία σου εμφανίζει τις ιδιότητές της, άρα και την τοποθεσία. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξενοδοχείο στο ν. Κοζάνης μου βγάζει, αλλά επειδή είμαι καλός (ψωνάρα) το βρήκα κι έτσι :P:D Λίμνη Αλιάκμονα πιο συγκεκριμένα ;)

Τροποποιήθηκε από doctcom
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η φωτογραφία είναι τραβηγμένη από ξενοδοχείο στη Νεράιδα Κοζάνης με θέα στη μεγάλη γέφυρα του Αλιάκμονα.

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε ας μπορούσα να ήμουν εγώ εκεί και να είσαι σίγουρη γλυκάκι πως ......δεν θα αυτοκτονούσα! emrose:P

κ γιατι δεν πας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεεεεεεεεεετσι!!!!!!!! emarupemcolgate (φαίνεται και το σπίτι μου σ' αυτή τη φώτο!!! :lol: :lol: :lol: )

Να κι άλλη μία! emardown

post-11203-1215801409_thumb.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς νταξ... με εκφράζει απόλυτα! το λατρεύω αυτό το μέρος!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.