Jump to content

Τελικός Κυπέλλου


tsatsos

Recommended Posts

Ε τι να περιμένει κανείς από ομάδα, της οποίας οι παίκτες φοράνε λαχανί φωσφοριζέ φανέλες...

Είναι πιο προχώ οι λαχανί..

Γιατί δεν το κλείνουν το μαγαζί απορώ! :anavwfwties:

Αν το κλείσετε, με τι θα ασχολούμαστε;;

Αφήστε το ως έχει..

Ούτε καν ανακαίνιση..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε τι να περιμένει κανείς από ομάδα, της οποίας οι παίκτες φοράνε λαχανί φωσφοριζέ φανέλες...

Είναι πιο προχώ οι λαχανί..

Γιατί δεν το κλείνουν το μαγαζί απορώ! :anavwfwties:

Αν το κλείσετε, με τι θα ασχολούμαστε;;

Αφήστε το ως έχει..

Ούτε καν ανακαίνιση..

ρε φιλε τι χαιρεσαι?εσεις καλυτεροι ειστε?αντι να κατσετε ολοι να προβληματιστειτε με το χαλι που υπαρχει στο ελληνικο ποδοσφαιρο , καθεστε και χαιρεστε οταν αχανει ο αιωνιος και ξεχνατε το χαλι.μπραβο στη Λαρισα , δε λεω , ουτε και θελω να υποβαθμισω την επιτυχια της , πειτε μου ομως αν πιστευει ακνεις οτι θα ειχε εστω και μιση ελπιδα αν ο απαναθηναικος δεν ηταν σε αυτο το συνεχες φετινο κατρακυλισμα.φανταστειτε που εχει φτασει το ελληνικο ποδοσφαιρικο επιπεδο.εγω θα χαιρομουν αν η λαρισα ειχε παρει το κυπελλο και ειχε κερδισει το βαζελο , επειδη εκανε βηματα προοδου προς τα πανω . δεν μπορω να χαρω για την επιτυχια της επειδη κερδισε μια ομαδα που ειναι στην τριαδα του πρωταθληματος και συνεχως πραγματοποιει προς τα κατω πορεια...ειναι απλα θλιβερο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φωτάρα συγχαρητήρια και από κοντά αν και θα περίμενα να είσαι πιο εκδηλωτικός και πιο καυστικός απέναντι στα ερειστικά σχόλια του τσάτσου...ΣΟΥΖΑ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ... :anavwfwties:

αφού βλέπεις οτι έβγαλα το σκασμό...(και το καπέλο μου βέβαια..)

ούτε μιλιά ,ούτε λαλιά... emanakatevomaiemanakatevomai

emforeioemforeioemforeio

ασε που ο μαντζιος το είχε σπρώξει το παιχνιδακι... emeekemeekemeek

δε μπορώ να βρω άλλη εξήγηση..

κάλα θα είναι όμως μετά τα πανηγυράκια

να άρχισετε να στέλνετε δωράκια στο βορρά μπας και σας κρατήσει στην κατηγορία..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για να είμαστε ειλικρινεις...

Ευτυχώς που ήταν ο παο τελικό και όχι εμείς.

Κι ο γαύρος, αν έπαιζε όπως παίζει τελευταία, την ίδια νίλα θα πάθαινε.

Σε πιο χάλια κατάσταση δεν έχω δει ποτέ τους "αιώνιους".

Μαύρο χάλι λέμε..

ρε φιλε τι χαιρεσαι?εσεις καλυτεροι ειστε?αντι να κατσετε ολοι να προβληματιστειτε με το χαλι που υπαρχει στο ελληνικο ποδοσφαιρο , καθεστε και χαιρεστε οταν αχανει ο αιωνιος και ξεχνατε το χαλι.μπραβο στη Λαρισα , δε λεω , ουτε και θελω να υποβαθμισω την επιτυχια της , πειτε μου ομως αν πιστευει ακνεις οτι θα ειχε εστω και μιση ελπιδα αν ο απαναθηναικος δεν ηταν σε αυτο το συνεχες φετινο κατρακυλισμα.φανταστειτε που εχει φτασει το ελληνικο ποδοσφαιρικο επιπεδο.εγω θα χαιρομουν αν η λαρισα ειχε παρει το κυπελλο και ειχε κερδισει το βαζελο , επειδη εκανε βηματα προοδου προς τα πανω . δεν μπορω να χαρω για την επιτυχια της επειδη κερδισε μια ομαδα που ειναι στην τριαδα του πρωταθληματος και συνεχως πραγματοποιει προς τα κατω πορεια...ειναι απλα θλιβερο...

"Ρε φίλε", κάνε ένα κόπο να διαβάζεις τα προηγούμενα ποστ πριν σχολιάσεις.

Αν δε σε ταλαιπωρώ βέβαια..

Ευχαριστώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε τι να περιμένει κανείς από ομάδα, της οποίας οι παίκτες φοράνε λαχανί φωσφοριζέ φανέλες...

Είναι πιο προχώ οι λαχανί..

Γιατί δεν το κλείνουν το μαγαζί απορώ! :anavwfwties:

Αν το κλείσετε, με τι θα ασχολούμαστε;;

Αφήστε το ως έχει..

Ούτε καν ανακαίνιση..

φασκεις και αντιφασκεις " φιλε " . αλλα μακαρι να μεινει και ο ενας ετσι και ο αλλος και να πανε καλα οι ομαδες που δουλευουν σωστα.επιτελους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φασκεις και αντιφασκεις " φιλε " . αλλα μακαρι να μεινει και ο ενας ετσι και ο αλλος και να πανε καλα οι ομαδες που δουλευουν σωστα.επιτελους!

Μα τι λες τώρα;

Άλλο πράγμα μια διαπίστωση και άλλο η καζούρα που έπεται μετά από ήττες, είτε του ενός, είτε του άλλου...

Μέσα στο παιχνίδι είναι η πλακίτσα.

Τι δεν μπορείς να καταλάβεις;;

Φταίω εγώ που ξύπνησες στραβά και τα παίρνεις όλα στα σοβαρά;;;

Ή μήπως νομίζεις ότι άλλαξε η ζωή μου προς το καλύτερο επειδή έχασε ο βάζελος το κύπελλο;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουτε στραβα ξυπνησα ουτε βαζελος ειμαι.απλα με ενοχλει αυτο το στυλακι . ακομα και η καζουρα που λες , ειδικα οταν υπαρχουν τετοια χαλια.κι αν δεν μπορεις να το καταλαβεις η αν δεν μπορεις να δεχτεις μια παρατηρηση πανω στα λεγομενα σου δε εχω εγω το προβλημα.αυτο απο μενα και τελειωνω εδω.ουτε προθεση για τσακωμους εχω ουτε για οπαδικες διαμαχες.μια απλη παρατηρηση εκανα!καλη συνεχεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουτε στραβα ξυπνησα ουτε βαζελος ειμαι.απλα με ενοχλει αυτο το στυλακι . ακομα και η καζουρα που λες , ειδικα οταν υπαρχουν τετοια χαλια.κι αν δεν μπορεις να το καταλαβεις η αν δεν μπορεις να δεχτεις μια παρατηρηση πανω στα λεγομενα σου δε εχω εγω το προβλημα.αυτο απο μενα και τελειωνω εδω.ουτε προθεση για τσακωμους εχω ουτε για οπαδικες διαμαχες.μια απλη παρατηρηση εκανα!καλη συνεχεια!

Δεν μπορώ να καταλάβω που βλέπεις τους τσακωμούς..

Ο μόνος που αντέδρασε έντονα εσύ..

Οι φίλοι παναθηναϊκοί είναι ψύχραιμοι, γιατί κι αυτοί τα ίδια θα έλεγαν αν γινόταν το αντίθετο..

Είναι μέρος του παιχνιδιού και οι έντονες συζητήσεις με πειράγματα πριν το ματς, αλλά και η καζούρα και τα πανηγύρια μετά..

Μη στραβώνεις τώρα άδικα..

Αμαρτία είναι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ,

ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΓΩ, ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΚΟΝΤΑ,

ΜΟΝΑΧΑ ΛΑΡΙΣΑ!!!!!

Δεν περασε πολυς καιρος απο τοτε που η ομαδα παλευε να αποφυγει τον υποβιβασμο στη Δ εθνικη (τελευταιο ματς με Νικη Βολου και νικη με 1-0)και διπλα μου εβλεπα να πανηγυριζουν , λες και πηραμε το μουντιαλ, εγω να κλαιω (σκεπτομενος που εχουμε φτασει, να χαιρομαστε που δεν πεσαμε στη Δ) και να που χτες ξανακλαιγα, αλλα απο χαρα!

Φωτη, εχω βιντεακια μπροστα στο λεωφορειο, με την κουπα σε περιοπτη θεση, οταν εφτασε η ομαδα στο Αλκαζαρ!

Ρε παιδια, η κορνα του αυτοκινητου εξεπνευσε χτες! Ξερετε κανενας για τι ζημια μιλαμε? Οικονομικη εννοω (γιατι ακομη δεν εχω πληρωθει τον 1ο μισθο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αθλητισμός

Ανταλλαγή απόψεων και σχολιασμός πάνω σε αθλητικά θέματα. (Οι τσακωμοί επιβάλλονται, αλλά με προσοχή, σεβασμό και πάντα σε χιουμοριστικό ύφος γιατί οι διαιτητές θα επιβλέπουν...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αθλητισμός

Ανταλλαγή απόψεων και σχολιασμός πάνω σε αθλητικά θέματα. (Οι τσακωμοί επιβάλλονται, αλλά με προσοχή, σεβασμό και πάντα σε χιουμοριστικό ύφος γιατί οι διαιτητές θα επιβλέπουν...)

Πέστα χρυσόστομη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ,

ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΓΩ, ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΚΟΝΤΑ,

ΜΟΝΑΧΑ ΛΑΡΙΣΑ!!!!!

Δεν περασε πολυς καιρος απο τοτε που η ομαδα παλευε να αποφυγει τον υποβιβασμο στη Δ εθνικη (τελευταιο ματς με Νικη Βολου και νικη με 1-0)και διπλα μου εβλεπα να πανηγυριζουν , λες και πηραμε το μουντιαλ, εγω να κλαιω (σκεπτομενος που εχουμε φτασει, να χαιρομαστε που δεν πεσαμε στη Δ) και να που χτες ξανακλαιγα, αλλα απο χαρα!

Φωτη, εχω βιντεακια μπροστα στο λεωφορειο, με την κουπα σε περιοπτη θεση, οταν εφτασε η ομαδα στο Αλκαζαρ!

Ρε παιδια, η κορνα του αυτοκινητου εξεπνευσε χτες! Ξερετε κανενας για τι ζημια μιλαμε? Οικονομικη εννοω (γιατι ακομη δεν εχω πληρωθει τον 1ο μισθο)

Περ σεμπρε ποια κόρνα δεν μας έμεινε φωνή .

Ποιο αλκαζαρ φίλε καηκε το πανθεσσαλικο χτες .

Περπάτησα στην παραλία του βόλου με αμάξι με κρεμασμένη η σημαία της ΑΕΛΑΡΑΣ απ έξω και λέγαμε στα βαζελακια θα φάτε 3 γκολ

ΑΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΑΕΛ ΚΥΠΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΦΙΛΕ κωστας19 τι να απαντήσω στα πικρόχολα σχόλια των βαζελων εδώ ολόκληρος βασαρας και δεν τους έδωσε την κούπα .

Πάντως μιας και τώρα που γραφώ είδα πως κέρδισαν το ευρωπαϊκό θα πω συγχαρητήρια για την κούπα στο μπασκετ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.