Jump to content

περι edit ο λογος


terinablue

Recommended Posts

Ελπιζω να γραφω στο σωστο μερος... και μη με κραξετε παλι

Επειδη δεν εχω την πολυτελεια χρονου και υπομονης να στειλω τοσα πμ στους υπευθυνους το αναφερω εδω.

Θα ηθελα σας παρακαλω πολυ να διαγραφουν ολα μου τα ποστ και κυριως τοπικς. Αφου διαγραφηκε ενα δικο μου χωρις να το ξερω απο καποιον αλλον και οχι απο μενα την ιδια, κατα αυτον τον τροπο θα ηθελα να διαγραφουν και ολα. η ολα η κανενα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσπαθησα να σου μιλησω με πμ.

Κανε copy-paste το τοπικ και στειλτο σε εναν αντμ....μπορεις να στειλεις το ιδιο πμ με multiple senders εισαι prominent member.

Eδω δεν υπαρχει περιπτωση να μπουν να το δουν.

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μεταφέρθηκε.

Πάντως, Τερρίνα, και παλαιότερα μέλος του σαϊτ είχε ζητήσει ακριβώς το ίδιο, και δεν έγινε δεκτό το αίτημά του. Αν επιμένεις ωστόσο, στείλε καλύτερα πμ σε κάποιον αντμιν όπως είπε και η Γουιν.

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι οι λέξεις να είχαν 3D-διαστάσεις και οι γραμμές φύση έκφρασης και γνώσης. Δεν έχουν όμως. Σε ένα διάλογο με μόνο τα γράμματα ζωγραφισμένα σε κάποια pixel μιας οθόνης είμαστε υποχρεωμένοι για να μην αδικούμε, να υπολογίζουμε στην ζυγαριά της σκέψης μόνο ότι φαίνεται. Πολλές φορές τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται και άλλα μας ξεπερνούν (trivialx et al, 3/07). Όπως και να έχει, σου ζητάω προσωπικά συγνώμη αν σε στεναχώρησε κάτι και αναλαμβάνω προσωπικά την ευθύνη. Το μόνο που θέλω να τονίσω είναι ότι όσα παιδιά συνεπλάκησαν δεν είχαν κάποια αρνητική πρόθεση. Αυτό είναι ξεκάθαρο.

Ελπίζω να παραμείνεις στην παρέα μας. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε όχι και να φύγεις... άντε δεν θα το πω στην μαμά μου... :P

ξέρω αυτό σε πείραξε... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.