Jump to content

Σπλιτ τοπικ γενικα ιατρικα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Last Reply

.........................................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια θα μας τρελανετε?εχετε στειελι τοσες απαντησεις και τρωγεστε σαν τα κοκορια και έτε ενα σωρο ασχετα πραγματα και σας πειραξε το αστειο?αλλα μου φαινεται πως μονο ορισμενοι εχουν τη δυνατοτητα να λενε ο,τι τους κατεβει και να "μπαχαλευουν" τοπικς εδω , ε? ελεος πια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξεκάρφωτη θα είμαι αν πω ότι δεν κατάλαβα και πάλι τι έγινε? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχμμμμ...εεεε,δεν ήσουν εσύ εκεί και να επαιρνες μάτι.....χιχιχιι...

υγ:ορίστε βρέθηκα να είμαι και τοπικ σταρτερ....σε τι τοπικ μάλιστα...

αλλά ,κυρίε πρόεδρε,δε φταιω εγώ,παρεσύρθην...χιχιχι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα διάβασα... και τσαντίστηκα τώρα ...θα το πω στην ,μαμά μου... για να μην απαντήσω και με μαλώσει η τερίνα... ή άγρια γιατρός... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"δεν σου τα χωσα ρε κοπελα μου....Ηταν καφριλα, αλλα ο λογος που το εσβησα ειναι μην καποιος απο οσους γραφουν σ εκεινη ή η ιδια ανακαλυψει το σαιτ κ δει το σχολιο"

emarup

nerdanel γιατι να μη δει το σχολιο η αντιστοιχα σχολια?οποιος δλδ εχει καποιο σοβαρο ποβλημα υγειας πρπει να του χαιδευουμε ταυτια και τα καθε ειδους σχολια να γινονται πισω απτην πλατη του?δεν το θεωρω σωστο.οπως ακριβως αν ημαστε ολοι σε ενα χωρο και συζητουσαμε , θα ακουγονταν ολες οι αποψεις , ετσι πρεπει να γινεται κι εδω.και οταν η αποψη διατυπωνεται απο ατομα οπως η terina , η οποια σιγουρα εχει μια πιο πληρη εικονα της καταστασης αποτι εμεις , τοτε θα επρεπε να αντιμετωπιζεται με περισοοτερη σκεψη.και γενικα δεν ειμαι της αποψης να σβηνονται γνωμες.

και κατι ακομα:δεν ειναι σωστο να κρυβουμε την πραγματικοτητα απο κανενα οτι κι αν εχει αυτος , οσο κυνικη κι αν ειναι εκεινη...

φιλικοτατα παντα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα διάβασα... και τσαντίστηκα τώρα ...θα το πω στην ,μαμά μου... για να μην απαντήσω και με μαλώσει η τερίνα... ή άγρια γιατρός... :(

ποιος ο ορισμος του αγριου?οποιος ειναι αντικειμενικος ειναι και αγριος?εγω μια αληθεια ειπα και ολοι οι αλλοι πεσανε πανω μου για να το καλυψουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολα τα ασχετα ποστ,ολες οι διαμαχες,καληνυχτες κτλ κτλ ηρθανε εδω.

Παρακαλω χαστε λιγο χρονο και διαβαστε αλλη μια φορα το κατεβατο 30λογο.

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα διάβασα... και τσαντίστηκα τώρα ...θα το πω στην ,μαμά μου... για να μην απαντήσω και με μαλώσει η τερίνα... ή άγρια γιατρός... :(

ποιος ο ορισμος του αγριου?οποιος ειναι αντικειμενικος ειναι και αγριος?εγω μια αληθεια ειπα και ολοι οι αλλοι πεσανε πανω μου για να το καλυψουν

αμαν ρε τερινα...το 100 φορες: δεν το κανα για κανεναν αλλο λογο περα του οτι ισως αυτο "σχολιο" διαβαζοταν απο την ιδια ή καποιον σε παρομοια θεση. B)

Το αν ειναι ή οχι μιζερη η σταση μιας κοπελας που πονουσε επι χρονια, ακρωτηριαστηκε κ τωρα πολεμαει τον καρκινο...ενω θα μπορουσε σημερα να ειναι κατα πασα πιθανοτητα υγιης...ειναι προσωπικη γνωμη του καθενος.

Αλλα ακομα κ στους αρρωστους που "κλαιν τη μοιρα τους" ή "μιζεριαζουν" κανεις δεν εχει το δικαιωμα να τους κοροιδεψει για την αδυναμια ή τη λιγοψυχια τους....το οτι καποιος αντιμετωπισε παρομοια κατασταση με θαρρος κ υπομονη κ επιμονη δεν τον χριζει ανεπαφο κ δεν του δινει κανενα δικαιωμα να ειρωνευεται.

Μια συζητηση πανω στη σταση απεναντι στην αρρωστια--ναι: οπως ειπε κ ο αντμιν. Αλλα σοβαρη συζητηση με σεβασμο προς τον πασχοντα.

Ευχαριστουμε Win για τη μεταφορα.

αυτα-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου ετσι παει κανε μου μια χαρη

διεγραψε ολα μου τα τοπικς και τα ποστς μου και πες μου πως μπορω να κανω διαγραφη απ το φορουμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου ετσι παει κανε μου μια χαρη

διεγραψε ολα μου τα τοπικς και τα ποστς μου και πες μου πως μπορω να κανω διαγραφη απ το φορουμ

γτ? :rolleyes:

τι επαθες παλι????

ααααα-δεν ξαναμιλαω....λεω την αποψη μου ηρεμα-δεν σημαινει πως ειναι σωστη. τωρα τι μυγα σε τσιμπησε δεν ξερω. ειπα: δεν σβηνω ξανα τιποτα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου ετσι παει κανε μου μια χαρη

διεγραψε ολα μου τα τοπικς και τα ποστς μου και πες μου πως μπορω να κανω διαγραφη απ το φορουμ

Αφου ετσι παει κανε μου μια χαρη

διεγραψε ολα μου τα τοπικς και τα ποστς μου και πες μου πως μπορω να κανω διαγραφη απ το φορουμ

Στον γουιν αναφερομαι

γτ? :rolleyes:

τι επαθες παλι????

παλι? ποτε αλλοτε?

δεν εχω μαθει να χαιδευω αυτια λεμε και επειδη εδω μεσα αυτο γινεται δε γουσταρω και θελω να την κανω...μεχρι να γινετε πιο αντικειμενικοι εδω μεσα οπως αρμοζει στην περισταση. γιατι το χαιδεμα και τα γλυψιματα και τα ψεματα δεν αρμοζουν στο θεμα της Αμαλιας και σε καθε αναλογο θεμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α! οκ!

εχουμε κ σικουελ...

μη χαλιεστε ρε για μια βλακεια-ουσιαστηκα δεν υπαρχει διαφωνια...απλα αντιλογος!!

μεχρι κ οκαιρος συννεφιασε.....

αντε παω να δω Six Feet Under (τελικα εκει θα καταληξουμε ολοι...προς τι οι τσακωμοι?) :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου ετσι παει κανε μου μια χαρη

διεγραψε ολα μου τα τοπικς και τα ποστς μου και πες μου πως μπορω να κανω διαγραφη απ το φορουμ

παλι? ποτε αλλοτε?

δεν εχω μαθει να χαιδευω αυτια λεμε και επειδη εδω μεσα αυτο γινεται δε γουσταρω και θελω να την κανω...μεχρι να γινετε πιο αντικειμενικοι εδω μεσα οπως αρμοζει στην περισταση. γιατι το χαιδεμα και τα γλυψιματα και τα ψεματα δεν αρμοζουν στο θεμα της Αμαλιας και σε καθε αναλογο θεμα

Χθες σε ενόχλησε το ότι κάποιοι (μεταξύ αυτών, κυρίως, εγώ), δε σεβάστηκαν τη δαφορετικότητα της άποψης σου.

Τώρα συμπεριφέρεσαι με τον ίδιο τρόπο τον οποίο κατέκρινες..

Μπορεί σε καμμία περίπτωση να μη συμφωνώ με τα όσα λες, αλλά σε παρακαλώ μην αποχωρήσεις από το φόρουμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κόρες (όπως λέμε σε Ρόδο και Σύμη) δώστε μου 2 λεπτά από τον χρόνο σας, σας παρακαλώ!!!

Συζήτηση κάνουμε και έχουμε μήνες και χρόνια μερικοί εδώ μέσα, τόσο δύσκολο είναι να διαφωνήσουμε χωρίς να μαλλώσουμε, τόσο αδύνατο να συγχωρήσουμε ένα λάθος χωρίς να φτάσουμε στο φεύγω-φεύγεις-φεύγει?

Ούτε γίνεται ούτε και θα είχε ενδιαφέρον να συμφωνούσαμε όλοι σε κάτι. Τερρίνα η Νερντ δεν είχε κακή πρόθεση, δεν ήθελε να σε προσβάλλει. Η δική μου αντίδραση στο σχόλιό σου δε μετράει κάτι για σένα? Σε παρακαλώ αν μπορείς να προσπεράσεις μια αντίδραση που θεωρείς υπερβολική σε ένα σχόλιό σου που κρίθηκε και αυτό από κάποια παιδιά υπερβολικό. Δεν υπήρχε κακή πρόθεση, μπορούμε να το προσπεράσουμε? Λύνεται τπτ φεύγοντας? Άποψή μου είναι πως όχι.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

την ταινια The Beach με τον Λεονάρντο την εχετε δει?

το θεμα μου θυμισε ακριβώς εκεινη την σκηνη που τα μέλη της ομάδας, εξοστράκιζαν όποιον δεν τους έκανε... όποιον τους χάλαγε την "ωραία ατμόσφαιρα" ...

Χθες σε ενόχλησε το ότι κάποιοι (μεταξύ αυτών, κυρίως, εγώ), δε σεβάστηκαν τη δαφορετικότητα της άποψης σου.

Μπορεί σε καμμία περίπτωση να μη συμφωνώ με τα όσα λες, αλλά σε παρακαλώ μην αποχωρήσεις από το φόρουμ.

Πως είναι δυνατόν να επιθυμούμε ένα μέλος ανάμεσά μας ενώ την ίδια ώρα δεν θα επιθυμούμε τα γραπτά του;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

την ταινια The Beach με τον Λεονάρντο την εχετε δει?

το θεμα μου θυμισε ακριβώς εκεινη την σκηνη που τα μέλη της ομάδας, εξοστράκιζαν όποιον δεν τους έκανε... όποιον τους χάλαγε την "ωραία ατμόσφαιρα" ...

Χθες σε ενόχλησε το ότι κάποιοι (μεταξύ αυτών, κυρίως, εγώ), δε σεβάστηκαν τη δαφορετικότητα της άποψης σου.

Μπορεί σε καμμία περίπτωση να μη συμφωνώ με τα όσα λες, αλλά σε παρακαλώ μην αποχωρήσεις από το φόρουμ.

Πως είναι δυνατόν να επιθυμούμε ένα μέλος ανάμεσά μας ενώ την ίδια ώρα δεν θα επιθυμούμε τα γραπτά του;

Μα αν έγραφαν στα φόρα μόνο όσοι έχουν τις ίδιες απόψεις, δε θα υπήρχε φόρουμ με πάνω από 1 μέλος..

Ιδίως αν είναι Έλληνας, πολύ πιθανό να μπανάριζε τον εαυτό του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα διάβασα... και τσαντίστηκα τώρα ...θα το πω στην ,μαμά μου... για να μην απαντήσω και με μαλώσει η τερίνα... ή άγρια γιατρός... :(

ποιος ο ορισμος του αγριου?οποιος ειναι αντικειμενικος ειναι και αγριος?εγω μια αληθεια ειπα και ολοι οι αλλοι πεσανε πανω μου για να το καλυψουν

να τον θέσω λίγο πιο αφηρημένα...τον ορισμό. :αν ήμουν ασθενής και γνώριζα την αντιμετώπιση σου αυτή δεν θα ήθελα να σε έχω ιατρό μου... θα σε φοβόμουν περισσότερο... και δεν μιλάω για εμπιστοσύνη... αυτήν άστην...

ο καθένας την άποψη του ως αντικειμενική την βλέπει... :rolleyes:

εγώ πάντως και το αφτί να με πονάει τους γιατρούς κατηγορώ.. :lol::lol:emconfused

που να έιχα καρκίνο... και να μην το είχαν ανακαλύψει... θα τους έτρωγα ζωντανούς.. :lol: .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.