Jump to content

Errors και greekmeds


KonstantinosMD

Recommended Posts

Επειδή λίγοι απάντησαν το ξαναξεκινώ το θέμα...

Θα ήθελα να μου πείτε αν τα μεγάλα προβλήματα (CGI errors και uploading) έχουν λυθει...

Επίσης δουλεύω επάνω στο PM count (-50) και στα email που μερικοί δεν μπορούν να δεχτούν από την σελίδα.

Τέλος άλλα λοιπά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. (ME TO SITE ΠΑΝΤΑ, δεν είμαι γραμμή μέντιουμ ακόμη)

Είναι σημαντικό να γράψετε όσοι έχετε, γιατί αν πχ ένα πρόβλημα το έχουν 10 άτομα τότε ίσως είναι από την δική τους μεριά, αν το έχουν 150 είναι μάλλον από την μεριά του site.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το σαιτ απο το δικο μου πισι παει ΣΦΑΙΡΑ και κανενα cgi ερρορ δεν εμφανιστηκε απο τοτε που διορθωθηκαν τα πραγματα.

για τα πμς όπως τα εχω ξαναγραψει μου τα εμφανιζει αρνητικα οταν τα σβηνω χωρις να τα διαβασω

το μόνο μου πρόβλημα (πολυ μικρο βεβαια) ειναι ότι όταν θελω να κατεβασω ενα τοπικ σε word ας πουμε, και πάω στο options αλλοτε μου εμφανιζει δεξιά download topic οποτε το κατεβαζω και όλα οκ αλλα ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ με παραπέμπει ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ όπου εχει email this topic, track this topic αλλα δεν εχει download this topic. το κουλό είναι ότι το πρόβλημα φτιάχνει αυτοματα, χωρις να ξερω πως (δεν ειναι δηλαδη θεμα τοπικ η δικων μου ρυθμίσεων)

ειναι δυσκολο να καταλαβεις τι εννοώ, απλα το αναφερω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν εξαιρέσουμε τα "αρνητικά" μηνύματα (αυτή τη στιγμή π.χ. είμαι στο -4), όλα τα άλλα ρολόι σε μένα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με errors έχω πολύ λιγότερα προβλήματα, αλλά τα control και το profile μου είναι ίδια και απαράλλαχτα, δηλ. δε μπορώ να κάνω σχεδόν τπτ ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά πόσοι εδώ που είχατε προβλήματα με τα διάφορα κουμπιά του προφίλ σας ή με στα ποστ τα έχετε δει να λύνονται από την περασμένη εβδομάδα? εμένα δεν έχει διορθωθεί τπτ απολύτως, εσάς?

emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόβλημα με CGI δεν είχα τον τελευταίο καιρό,ούτε με Pm.Αλλά σημάδια "γεροντικής ανοίας", τα αντιμετωπίζω όμως ακόμα μερικές φορές, αφού ξεχνάει ποιος είμαι, που πάω και από που έρχομαι! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, φαίνεται πως η Ελληνική γλώσσα (η οποία να σημειώσω δεν είχαμε καταφέρει ποτέ να την τελειώσουμε εντελώς) εμφάνιζε προβλήματα σε αρκετούς (μάλλον κατά την αναβάθμιση έγινε αυτό και δεν θα έπρεπε).

Την αφαιρέσαμε και θα φτιάξουμε καινούρια τις επόμενες ημέρες.

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το μονο λαθος ειναι κατα την αναγνωση των (παλιων) μηνυματων στα προφιλ των αλλων.

βγαζει κατι συμβολα και ειναι δυσαναγνωστα.

οι αλλοι τα βλεπετε κανονικα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το μονο λαθος ειναι κατα την αναγνωση των (παλιων) μηνυματων στα προφιλ των αλλων.

βγαζει κατι συμβολα και ειναι δυσαναγνωστα.

οι αλλοι τα βλεπετε κανονικα?

Όχι

Και τώρα που μου το θύμισες, θα πάω να τα σβήσω..

Δεν έχει νόημα να υπάρχουν αν δεν μπορούν να διαβαστούν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Authorization mismatch - please go back and try again. If you have been trying to access a function incorrectly, please use the proper method.

Εδω και 2 μερες μου βγαινει ειτε οταν απανταω με fast reply,add reply,edit title.....ακομα κ με πμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πλέον δεν έχω κανένα πρόβλημα με το έρορ cgi... :)

Ούτε εγώ έχω..

Μπορεί στο μέλλον να φτιάξουν.....περίμενε!!

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να διαβάσω τη συμβουλή σου και ενήργησα παρορμητικά..

Πάνε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.