Jump to content

Μια φοιτητρια που γνωρισα.


stelios hania

Recommended Posts

Μια φοιτητρια που γνωρισα οπως ανεβενα απο Κρητη για αθηνα καταφερε και μου πηρε τα μυαλα.Για να φανταστειτε ξεχασα να της ζητησω τηλεφονο.Απλα δεν την παλεβω.Μετανιωνω την καθε στιγμη που περνα και δεν μπορω να επικινονισω μαζι της.Κοντεβω να τα παιξω.Η κοπελια ειναι στην ιατρικη αθηνων.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :antegeia: (Και μην ξανακουσω για τις φοιτιτριες της ιατρικης κουβεντα) Και δεν ξεχναμε...Lisos μια ζωη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Last Reply
Μια φοιτητρια που γνωρισα οπως ανεβενα απο Κρητη για αθηνα καταφερε και μου πηρε τα μυαλα.Για να φανταστειτε ξεχασα να της ζητισω τηλεφονο.Απλα δεν την παλεβω.Μετανιονω την καθε στιγμη που περνα και δεν μπορω να επικινονισω μαζι της.Κοντεβω να τα παιξω.Η κοπελια ειναι στην ιατρικη αθηνων.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :antegeia: (Και μην ξανακουσω για τις φοιτιτριες της ιατρικης κουβεντα)

ΧΡΥΣΟ ΚΟΥΦΕΤΟΟΟ ΚΑΙ ΦΕΤΟ!!!

φιλε πηγαινε www.se-eida.gr και γραψε εκει τον καημό σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: και πως και αποφάσισες να γράψεις εδώ?

τουλάχιστον να μάθουμε αν σου απαντήσει... δεν είμαι κοτσομπόλα από απλό κοινωνικό ενδιαφέρον για τον φίλο μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια φοιτητρια που γνωρισα οπως ανεβενα απο Κρητη για αθηνα καταφερε και μου πηρε τα μυαλα.Για να φανταστειτε ξεχασα να της ζητισω τηλεφονο.Απλα δεν την παλεβω.Μετανιονω την καθε στιγμη που περνα και δεν μπορω να επικινονισω μαζι της.Κοντεβω να τα παιξω.Η κοπελια ειναι στην ιατρικη αθηνων.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :antegeia: (Και μην ξανακουσω για τις φοιτιτριες της ιατρικης κουβεντα)

Εγώ ήμουν! emblush

Είχαμε περάσει τόσο όμορφα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aς βάλει κάποιος μια ανακοίνωση στους πίνακες με τις ανακοινώσεις / βαθμολογίες κλπ. ότι αναζητείτε φοιτήτρια της ιατρικής που την ταδε ημερομηνία στο καράβι / αεροπλάνο κλπ ταξίδεψε από Κρήτη Αθήνα...και από κάτω το link του gm! Να το βοηθήσουμε το παιδί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aς βάλει κάποιος μια ανακοίνωση στους πίνακες με τις ανακοινώσεις / βαθμολογίες κλπ. ότι αναζητείτε φοιτήτρια της ιατρικής που την ταδε ημερομηνία στο καράβι / αεροπλάνο κλπ ταξίδεψε από Κρήτη Αθήνα...και από κάτω το link του gm! Να το βοηθήσουμε το παιδί...
Δεν θελω να πω ονομα.Οι κωδικες επικοινονιας εχουν ως εξεις(καραβι: Lissos, 14/4/07,αραλικι εξω απο την disco με Γωγο και Ρενα μαζι)αυτααααααα
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να πω βρε παληκάρι......good luck!αχ μου ξύπνησες ρομαντικά αισθήματα τώρα! και να θυμάσαι ότι όποιος θέλει, βρίσκει!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να πω βρε παληκάρι......good luck!αχ μου ξύπνησες ρομαντικά αισθήματα τώρα! και να θυμάσαι ότι όποιος θέλει, βρίσκει!!!!!

αυτα ειναι φιλε μου...αν δεν ψαξεις δεν θα βρεις.Δεν θελει πυρινικη φυσικη το θεμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε πραγματικα καλη επιτυχια!ταχουμε φαει στη μαπα αυτα με τα πλοια και ξερω καλα πως ειναι να γυρευεις κατι και να μην ξερεις που θα το βρεις!

μακαρι να πανε καλα ολα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχετε ξεφύγει εντελώς δεν την παλεύεται πλέον.

stelios hania δεν θα την βρεις ποτέ ρε και να της έδινες το τηλ σου δεν θα σε καλούσε πίσω είναι ΙΑΤΡΟΣ ρε φίλε κι εσύ ένας μούτσος στο καράβι δεν συνταιριάζεσται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου, τις ευκαιρίες τις εκμεταλλευόμαστε. Δε τις αφήνουμε να φύγουν...

Δεν τις ζήτησες κινητό εκείνη την ώρα και τώρα ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να φανταστειτε ξεχασα να της ζητησω τηλεφωνο.

Οκ αλλά μην βαφτίζουμε το "κόλλησα" - "ξέχασα", εεε. Δεν τρέχει τίποτα, σε όλους συμβαίνει... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

FotisMD συμφωνω απολυτα μαζι σου.. Αλλα ρε φιλε για σκεψου.. Τοσο αυτη οσο και οι ομοιες της παιρνουν αυτο που τις αξιζει οταν βγαινουν στο real life,ετσι δεν ειναι ? Ας το παιζει τωρα γιατρινα. Μολις τελειωσει,και θα παει να δηλωσει ειδικοτητα και θα τις πουνε σε 10 χρονια,τοτε θα της πεσει η μυτουλα...

Αλλωστε για τις γυναικες γενικοτερα ισχυει και κατι αλλο..

"Οταν αρχισουν να πεφτουν οι γλουτοι (το λεω ιατρικα) πεφτει και η μυτη"

Οποτε one way or another θα πεσει η μυτουλα.. αν δεν αρκεσει η αναμονη,τα χρονια θα κανουν τη δουλεια που πρεπει..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aς βάλει κάποιος μια ανακοίνωση στους πίνακες με τις ανακοινώσεις / βαθμολογίες κλπ. ότι αναζητείτε φοιτήτρια της ιατρικής που την ταδε ημερομηνία στο καράβι / αεροπλάνο κλπ ταξίδεψε από Κρήτη Αθήνα...και από κάτω το link του gm! Να το βοηθήσουμε το παιδί...
Δεν θελω να πω ονομα.Οι κωδικες επικοινονιας εχουν ως εξεις(καραβι: Lissos, 14/4/07,αραλικι εξω απο την disco με Γωγο και Ρενα μαζι)αυτααααααα

Αδικα ψαχνεις .....δεν προκειται ποτε να την εχεις .....μικρος εισαι , βρες καμια αλλη .....

FotisMD συμφωνω απολυτα μαζι σου.. Αλλα ρε φιλε για σκεψου.. Τοσο αυτη οσο και οι ομοιες της παιρνουν αυτο που τις αξιζει οταν βγαινουν στο real life,ετσι δεν ειναι ? Ας το παιζει τωρα γιατρινα. Μολις τελειωσει,και θα παει να δηλωσει ειδικοτητα και θα τις πουνε σε 10 χρονια,τοτε θα της πεσει η μυτουλα...

Αλλωστε για τις γυναικες γενικοτερα ισχυει και κατι αλλο..

"Οταν αρχισουν να πεφτουν οι γλουτοι (το λεω ιατρικα) πεφτει και η μυτη"

Οποτε one way or another θα πεσει η μυτουλα.. αν δεν αρκεσει η αναμονη,τα χρονια θα κανουν τη δουλεια που πρεπει..

μαστα .....οκ, σε αυτη ας πουμε οτι θα πεσει η μυτη, οι γλουτοι και ο, τι αλλο θες .....ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ?ξερεις??? emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαστα .....οκ, σε αυτη ας πουμε οτι θα πεσει η μυτη, οι γλουτοι και ο, τι αλλο θες .....ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ?ξερεις??? emeleos

ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aς βάλει κάποιος μια ανακοίνωση στους πίνακες με τις ανακοινώσεις / βαθμολογίες κλπ. ότι αναζητείτε φοιτήτρια της ιατρικής που την ταδε ημερομηνία στο καράβι / αεροπλάνο κλπ ταξίδεψε από Κρήτη Αθήνα...και από κάτω το link του gm! Να το βοηθήσουμε το παιδί...
Δεν θελω να πω ονομα.Οι κωδικες επικοινονιας εχουν ως εξεις(καραβι: Lissos, 14/4/07,αραλικι εξω απο την disco με Γωγο και Ρενα μαζι)αυτααααααα

Αδικα ψαχνεις .....δεν προκειται ποτε να την εχεις .....μικρος εισαι , βρες καμια αλλη .....

FotisMD συμφωνω απολυτα μαζι σου.. Αλλα ρε φιλε για σκεψου.. Τοσο αυτη οσο και οι ομοιες της παιρνουν αυτο που τις αξιζει οταν βγαινουν στο real life,ετσι δεν ειναι ? Ας το παιζει τωρα γιατρινα. Μολις τελειωσει,και θα παει να δηλωσει ειδικοτητα και θα τις πουνε σε 10 χρονια,τοτε θα της πεσει η μυτουλα...

Αλλωστε για τις γυναικες γενικοτερα ισχυει και κατι αλλο..

"Οταν αρχισουν να πεφτουν οι γλουτοι (το λεω ιατρικα) πεφτει και η μυτη"

Οποτε one way or another θα πεσει η μυτουλα.. αν δεν αρκεσει η αναμονη,τα χρονια θα κανουν τη δουλεια που πρεπει..

μαστα .....οκ, σε αυτη ας πουμε οτι θα πεσει η μυτη, οι γλουτοι και ο, τι αλλο θες .....ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ?ξερεις??? emeleos

emrockonemrockon

:lol::lol::lol:

άντε γιατί την έχουν δει μερικοί....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια γυναίκα μπορεί να συγχωρήσει έναν άντρα που εκμεταλλεύτηκε την ευκαιρία, ποτέ όμως κάποιον που την έχασε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω λιώσει στο γέλιο! emcolgateemcolgate:lol:

Την έχουνε δει και οι γιατρίνες δηλαδή? Μέχρι τώρα ήξερα ότι την έχουν δει οι πολυτεχνίτισσες γιατί είναι λίγες σε τόσους άντρες, οι νομικαριες γιατί νιώθουν ότι είναι στην πιο καλή σχολη του κόσμου και της ASSOE γιατί έχει λεφτά ο μπαμπάς...Εννοείται ότι τα ψώνια με τα ψώνια τους ψωνίζονται και άρα υπάρχουν και οι ανάλογοι άνδρες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαστα .....οκ, σε αυτη ας πουμε οτι θα πεσει η μυτη, οι γλουτοι και ο, τι αλλο θες .....ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ?ξερεις??? emeleos

ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ.......

Οσο ξημερώνει τ΄αγγούρι μεγαλώνει-ο φιλος από την Κρήτη πρέπει να ξέρει από θερμοκήπια έτσι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφηστε ρε τον ανθρωπο ησυχο.ειναι μερικοι τελικα που περιμενουν ακομα και το ασχετο τοπικ για να τσακωθουν με τους υπολοιπους.ελεος ρε πια.και οποιος εχει πικραθει απο γιατρινες ας παει αλλου να βγαλει ταπωθημενα του.μην απογοητευετε το στελαρα!

παρεμπιπτοντως , Sleepwalker θα συμφωνησω με αυτο που ποσταρες-υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις

στελλαρα καλη τυχη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πως μερικές γιατρίνες μεγαλώνοντας γίνονται καλύτερες - κερδίζουν σε γοητεία και πείρα ό,τι χάνουν σε άλλα σημεία.

Ο νοών νοήτω ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.