Jump to content

Μισητός Αγελαδο- και Αιγοπροβατο- ΞεγεΝΝήστρας.........


BloodOmen

Recommended Posts

Ανακοινώνω στην πολύπαθη κυβέρνηση ότι ο μισητός φονιάς του ακριτικού ελληνισμού επιτέλους (κατ'εμέ δυστυχώς) καταξοδεύτηκε και πλήρωσε για να αποκτήσει σύνδεση στο internet....

Ο ίδιος μάλιστα ΕΔΗΛΩΣΕ ΔΑΚΡΥΒΡΕΧΤΟΣ ότι σήμερα (άκουσον-άκουσον :o:o ) θα μάς έκανε την τιμή να μπει στο #iatriki..... :evil:

Όσο τον είδατε εσείς, άλλο τόσο τον είδα εγώ που είμαι 5 λεπτά στημένος και περιμένω...... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ντροπή και αίσχος....... :x :x

Αισχύνη και οδύνη........ :x :x :x

Διαστολές και μήτρες συνεσπασμένες..... :-? :-? :-?

ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΕ........ :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι να φτιάξει το Modem του και να τον συμπαθήσουν τα Windows Me, τουλάχιστον το Internet είναι ασφαλές. Δεν ισχύει το ίδιο για τις κατσίκες. :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen::bloodomen:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

μπεεεεεεεεεεε, μπεεεεεεεεεεεε Βασίλωτ!!!!!!!!!!

άιντα γρήγρ'μπαιν μες στ' μαντρί..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι να γίνω κατσίκα, για να με πάρουν τα υπέροχα αρσενικά του forum, χαλάλι......!!!! Μπρρρρρρ! :P:P:P:bloodomen: :eleos:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πού είναι ρε παιδιά ο χαμένος;;;;;;! :roll: :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Όπως, θα έπρεπε να έίχες καταλάβει αγαπητέ πρόεδρε, τα ?? ήταν για εκφράσω κι εγώ ,με την σειρά μου, την απορία μου για το που βρίσκεται ο χαμένος αντιπρόεδρος!!

Μπα, μπα τι βλέπω!! Στις ομάδες βάλαμε και τον ΠΑΟ?? Δεν σκέφτεσαι πλέον για τις χαμένες ψήφους από τους αλλόθρησκους??Κάτσε να εμφανιστεί ο χαμένος και θα ξεκινήσουμε ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ!!! Θα έχουμε κι ενθερμό υποστηρικτή τον Βloody(λόγω της αλλαγής κι οτι είναι κι αλλόθρησκος)!! :P :P :olympiada:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.