Jump to content

Ο Αl μεγάλωσε. (?)


olizyz

Recommended Posts

Ο αγαπητός μου (?) φίλος Alban σήμερα 'έχει γενέθλια ... (μην τον ρωτάτε τα πόσα κλίνει....κλονίζετε :P ) ...

Χρόνια πολλά Αl και καλά με ένα πτυχίο στα χέρια ... (το τι θα είναι .... το αφήνω σε εσένα).

Πάντα χαρούμενος, χαμογελαστός και ήρεμος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζήσεις, Αlban

και χρόνια πολλά!

Μεγάλος να γίνεις

με γκρίζα μαλλιά (είναι πιο sexy).

Παντού να σκορπίζεις

της νιότης το φως

και όλοι να λένε

'Να ένας Γ Ι Α Τ Ρ Ο Σ'!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονιά πολλά ...

εύχομαι τα καλύτερα.... emrose emrose emrose emrose emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα Al!!!!!! embandempresent

Είσαι ίσως το πιο διακριτικό άτομο που έχω γνωρίσει ποτέ μου.. Thanx που με κάνεις να γελάω με τα post και τις στιχομυθίες σου εδώ, που φροντίζεις να με ενημερώνεις και ενίοτε να με "προστατεύεις",που έχεις τον χαρακτήρα που έχεις και κρατάς ισορροπίες..

Το ξέρω ότι σου χρωστάω πολλούς καφέδες.. -_-eminlove

Έύχομαι να είσαι πάντα γερός και δυνατός, το πτυχίο σου να έρθει σύντομα,την Παπαρίζου eminlove1 (καλά αυτό είανι το εύκολο!!!), να διώξεις τους γείτονες από δίπλα(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) emdots και να μη χρειαστώ ποτέ την ειδικότητά σου emforeio στη ζωή μου!! eminlove

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Μιχάλη! emcolgateemcolgate

Εύχομαι τα καλύτερα! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα και ομορφα , να εισαι ευτυχισμενος και με ολα τα καλα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Αλ,

και να προσέχεις τις τρελές αγελάδες!!!

emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Al χρόνια σου πολλά, σου εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα με το πτυχίο emrose

Για πότε το κέρασμα? :P Έγινε η συνάντηση τελικά? Όταν έρθω πάνω θα κάνουμε μια συμπληρωματική ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@'olizyz'

Ευχαριστώ καλή μου emquestionemquestion φίλη Ολια και έσυ οτι επιθυμείς, σύντομα να το βρεις... :withstupid:

Σου εύχομαι επίσης να περάσεις σε αυτη τη ριμαδοσχολή και να ησυχάσεις

@'valentina667'

Τι να πώ.. είμαι αρκέτα μεγάλος και σέξυ :splaaaats: βέβαια με τα γκρίζα μαλλία ποτέ δε ξέρεις.. :splaaaats:

@'ania'

Και εγώ εύχομαι τα καλύτερα σε ένα απο τα πιο γλυκά άτομα του φόρουμ

@'ingeniera'

Καλά ουτε συζήτηση τώρα για τους 300.. Ευχαριστω απο καρδιάς για τις ευχές :rolleyes:

@'mnk says FMDC'

Για μάς κελαηδούν τα πουλιάαα, χαρούμενα μες την φολιάαααα.. Ευχομαι κ γώ σεσενα οτι καλυτερο αγαπη,ευτυχια, επιτυχίες και ο,τι πραγματικά ποθείς..

@'mafia'

Αν εγω είμαι το πιο διακριτικό τότε εσυ είσαι το πιο γλυκό και χαμογελαστομελαγχωλικό άτομο του φόρουμ.. emiloveyou

Φυσικά και χρωστάς καφέδες και ήρθε η ώρα να πληρώσεις :bloodomen:

Μπρος σε σένα το Λενιο δε πιάνει μια.. Και όσο για τους γείτωνες κακό σκυλί ψώφο δεν έχει emcensored

@'meddoc'

Και σε 'σένα Meddoc

@'pinelopi20'

Πινελόπη!! Τι να πώ ευχαριστώ πάρα πολύ αν κ δε σε ξέρω (Οχι δεν είχα την ευκαιρια έστω και απο εδώ να σε γνωρίσω). Σου εύχομαι κ γω με την σειρά μου τα καλύτερα :rolleyes:

@'ΙΡΙΔΑ'

Και γώ σε σένα.. Αν και στο έτος που βρίσκεσαι μέ όλους αυτούς που σε περιτριγυρίζουν δύσκολο

@'Ήρα'

Και σε σένα Ηρα μου εύχομαι ότι πραγματικά ποθείς στη καρδία σου να το βρεις.. emiloveyou

@'agomahodas'

Να σε καλά ρε ψάρακα.. ΑΑΑ έμαθα οτι το νινι σέρνει καράβι κ στην περιπτωση σου... :antegeia::rolleyes:

@'SleepWalker'

Υπνοβάτη και εσυ οτι επιθυμείς ρε.. Αντε υπομονη πανω απο όλα με την επιστήμη μας emcensored

@'Clemence'

Ευχαρισ΄τω Φωτεινή μου και εσυ οτι επιθυμείς, άντε με το καλό να ανέβεις Αθήνα και να πάμε για καφεδιά

@'NM25'

Χρονια πολλά κ σε σένα ΝΜ και να ξέρεις παρόλες τις γκρίνιες σου για την ορθογραφία μου εγω σε πάω σαν άτομο γιατι δε μασάς να τσακωθείς :anavwfwties:

@'Doctor_7'

Ρε Δρ; Και εγώ ευχομαι τα καλύτερα για σένα και το ξέρεις (Καταντάω μονότονος με τις ευχές μου ε;;)

@'giwrgos'

Ενα πτυχίο emquestion , την Παπαρίζου :antegeia: , την Μαφ :antegeia: , φράγκα playstation 3 :antegeia: ,αυτά... Και εγώ εύχομαι σε σένα τα καλύτερα,άσχετο πώς πήγες φάρμακα;;

@'angelospower'

Να σε καλά ρε Αγγελε και εσυ με το πτυχίο σβέλτα :bloodomen:

@'olizyz'

Εσυ η κουτσομπόλα του χωριού μη χάσεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@'olizyz'

Εσυ η κουτσομπόλα του χωριού μη χάσεις

Για αυτό μ' αγαπάς... γιατί είμαστε ίδιοι :P αντεεε ας... ξεκινήσω να κάνω μπάνιο γιατί και φέτος πάλι στις 12 θα έρθω ... μονο με 3 ώρες καθυστέρηση.. :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@'mafia'

Αν εγω είμαι το πιο διακριτικό τότε εσυ είσαι το πιο γλυκό και χαμογελαστομελαγχωλικό άτομο του φόρουμ.. emiloveyou

Φυσικά και χρωστάς καφέδες και ήρθε η ώρα να πληρώσεις :bloodomen:

Μπρος σε σένα το Λενιο δε πιάνει μια.. Και όσο για τους γείτωνες κακό σκυλί ψώφο δεν έχει emcensored

@'giwrgos'

Ενα πτυχίο emquestion , την Παπαρίζου :antegeia: , την Μαφ :antegeia: , φράγκα playstation 3 :antegeia: ,αυτά... Και εγώ εύχομαι σε σένα τα καλύτερα,άσχετο πώς πήγες φάρμακα;;

Κοκκινίζω... emblush Βάζω κάτω και την Παπαρίζου?!?!?!? Τί λες τώρα!!! ;) Μου έφτιαξες την πεσμένη μου διάθεση μ'αυτά που έγραψες!! Θα πληρώσω, υπόσχομαι!!! Πολύχρονος, να ζήσεις !!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε μαικ,αντε χαλαλι η παπαριζου,χαλαλι το ps3,χαλαλι τα φραγκα και φυσικα χαλαλι και το πτυχιο!ασε τουλαχιστον τη μαφ για εμας!!!

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα με μικρή καθυστέρηση! Πάντα ευτυχισμένος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.