Jump to content

Κοπέλες της Ιατρικής: Όμορφες ή Άσχημες?


Profiterol

Recommended Posts

Ότι οι γιατρίνες είναι (ως επί το πλείστον) μπαζώματα είναι κάτι που το ξέρουμε όλοι.

Η αλήθεια είναι ότι ενώ δεν αξίζουν εμφανισιακά και είναι και ψωνάρες. Η αποθέωση της κακογουστιάς δηλαδή.

Ευτυχώς υπάρχουν και άλλες Σχολές που βελτιώνουν την αναλογία.

Πάντως αν προσέξετε αυτές ψάχνουν αν βρούν μόνο γιατρούς (οι δύστηχες) ενώ εμείς "παίζουμε" και αλλού ...

emrockon Eγραψες μεγαλε...Πες τα να τα ακουν οι σαυρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 249
  • Created
  • Last Reply

ειλικρινα δεν καταλαβαινω το νοημα του τοπικ...ομορφες και ασχημες γυναικες υπαρχουν παντου.οπως και αντρες.κι εξαλλου η ομορφια ειναι σχετικη.

εγω παντως και στη σχολη μας εχω συναντησει ομορφα και γλυκα κοριτσια και τωρα ειδικα που εχει ανοιξει ο καιρος ανακαλυπτω οτι πραγματι υπαρχουν ωραιες παρουσιες στη σχολη μας...

και οσο για τοοτι ειναι ολες μπαζακια φιλε ραινμαν διαφωνω.δλδ εσυ δε διαβαζες τοσα χρονια?δεν ειχες συντροφια σου 2 στυλο μηπως χαλασει το ενα?η ανηκεις στα παιδια θαυματα που τα καταφερνουν ολα με μηδενικη προσπαθεια?καλως η καως ολοι που περασαμε σαυτες τις σχολες πανω κατω τις ιδιες θυσιες και τις ιδιες στερησεις ειχαμε.αλλα ργω εχω συμπερανει πως παντα υπαρχει χρονος νασχοληθει καποιος με τον εαυτο του,εστω και λιγος...αρκει να τον σεβεται...

και προσωπικα προτιμω να κυκλοφορω με μια γυναικα που ειναι στην ιατρικη και προβαλλει το πνευμα της και ξεχωριζει γιαυτο παρα μια που τρωει μιση μερα στο gym και προβαλλει τον κωλο της...

φιλοι ειμαστε ελπιζω να μη με παρεξηγεις.την αποψη μου λεω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και οσο για τοοτι ειναι ολες μπαζακια φιλε ραινμαν διαφωνω.δλδ εσυ δε διαβαζες τοσα χρονια?δεν ειχες συντροφια σου 2 στυλο μηπως χαλασει το ενα?η ανηκεις στα παιδια θαυματα που τα καταφερνουν ολα με μηδενικη προσπαθεια?καλως η κακως ολοι που περασαμε σαυτες τις σχολες πανω κατω τις ιδιες θυσιες και τις ιδιες στερησεις ειχαμε.αλλα εγω εχω συμπερανει πως παντα υπαρχει χρονος νασχοληθει καποιος με τον εαυτο του,εστω και λιγος...αρκει να τον σεβεται...

και προσωπικα προτιμω να κυκλοφορω με μια γυναικα που ειναι στην ιατρικη και προβαλλει το πνευμα της και ξεχωριζει γιαυτο παρα μια που τρωει μιση μερα στο gym και προβαλλει τον κωλο της...

φιλοι ειμαστε ελπιζω να μη με παρεξηγεις.την αποψη μου λεω

Θα συμφωνησω με το δευτερο σκελος οσον αφορα το πνευμα και το gym...

Με τι πρωτο ομως διαφωνω καθετα...ειχα πενα και extra μελανια!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα

.... μου λείψατεεεεεεεεε τόσες μέρες :anavwfwties:

Προτείνω αυτό: http://blogs.athensvoice.gr/sexandthecity/

Κ σαν ενημερώνω ότι κ οι εξετάσεις μας θα έπρεπε να είναι τέτοιου τύπου.

πχ.

Ερ -ορισμός οξείας μέσης πυώδους ωτίτιδας.

Απ -ααχχχ...(3 τελίτσες) είναι ένα πλάσμα μοναχικό ...(3 τελίτσες) που φέρει το μοιραίο ετούτο όνομα της φλεγμονής... (3 τελίτσες)

Πιστεύω ότι θα βοηθούσε πολύ στο να αναβαθμίσουμε την σεξουαλικότητά μας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως και στη σχολη μας εχω συναντησει ομορφα και γλυκα κοριτσια και τωρα ειδικα που εχει ανοιξει ο καιρος ανακαλυπτω οτι πραγματι υπαρχουν ωραιες παρουσιες στη σχολη μας...

emjawdrop emjawdrop emjawdrop

εεε μα καλά τί ώρα έρχεσαι σχολή, πες μου σε παρακαλώ!!! Εγώ βλέπω μόνο κιρσούς,φλεβίτιδες και κυτταρίτιδες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θελεις να με δεις αποκοντα μωρο μου ευχαριστως....... να δουμε κ τη δικη σου θεικη φατσα... μουαχαχαχαχαχαχαχαΖωγραφου ειμαι... κ σε περιμενω.... emkiss
H δική του οφείλω να ομολογήσω ότι είναι πολύ καλή ... όχι οτι η δική σου δεν είναι...προς θεου... γοητευτικότατη!
ΥΓ--κοπριτη dear δεν ξερω για τα αλλα πανμια, αλλα στο ΑΠΘ οι κοπελες ειναι κουκλες, ενω απο αντρες.... παλι καλα ειναι κοντα το πολυτεχνειο..... :rolleyes:(αχ εμεις οι δυστηχες,.....)
καλά έχει εκει δίπλα κάτι στρατιωτικές σχολές... όλα τα λεφτά...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως και στη σχολη μας εχω συναντησει ομορφα και γλυκα κοριτσια και τωρα ειδικα που εχει ανοιξει ο καιρος ανακαλυπτω οτι πραγματι υπαρχουν ωραιες παρουσιες στη σχολη μας...

emjawdrop emjawdrop emjawdrop

εεε μα καλά τί ώρα έρχεσαι σχολή, πες μου σε παρακαλώ!!! Εγώ βλέπω μόνο κιρσούς,φλεβίτιδες και κυτταρίτιδες

φιλε μ μαλλον δεν ξερεις που να κοιταξεις!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με κάτι τέτοια παίρνουν τα μυαλά σας αέρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ίδιο κι οι σερβιέτες...Αλλά δεν νομίζω να τις βλέπεις με ίδιο μάτι :P

Τώρα θες να σου απαντήσω έτσι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχεις χάσει επεισόδια...

εδώ κυκλοφορεί νυχτιάτικα τσίτσιδη, τι σερβιέτες συζητάμε???

που να πιάσουν τα φτερά???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα που το σκέφτομαι μια χαρά είσαι για την Προφιτερόλ

ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΨΗΛΑ!!!

(έλα προφιτερόλ με το μπέιμπι ντολ... προξενούλι βρε!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν παίζει...Female κι εγώ...Ευτυχώς που διάλεξες να γίνεις γιατρός κι όχι προξενήτρα,ειδάλλως ούι μάνα μου! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα κι εσύ καλή μου...

"στα χαμηλά και στα ψηλά"....

χάθηκαν τα "Τζουτζουκίνα", "ποντικολιλίνι" και "πουπουλένια"?????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε αγκο...πως τραβας ολες τις γυναικες;;;

αχαχαχαχ πλακα κανω...ε;

τελικα βγαλαμε κανα συμπερασμα;τι εγινε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup emarup

μα, επειδή έχω πλούσια χαρίσματα...

...εσωτερικά!!!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.