Jump to content

Νέα μεταπτυχιακά


Recommended Posts

Τα 2 καινούργια μεταπτυχιακά της Ιατρικής σχολής Αθηνών!!!!!

Νέο Μεταπτυχιακό : «Διεθνής Ιατρική – Διαχείριση Κρίσεων Υγείας»

Νέο Μεταπτυχιακό : «Έλεγχος του Στρες και Προαγωγή της Υγείας»

Τελικά σε αυτή την χώρα, ή πολύ μπροστά είμαστε, ή μας αρέσει να δουλευόμαστε ομαδικώς....ή θα επινοούμε πάντα ευφάνταστους τρόπους για να βγάζουμε χρήματα.

Τι να πω.....

Τα σχόλια δικά σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα 2 καινούργια μεταπτυχιακά της Ιατρικής σχολής Αθηνών!!!!!

Νέο Μεταπτυχιακό : «Διεθνής Ιατρική – Διαχείριση Κρίσεων Υγείας»

Νέο Μεταπτυχιακό : «Έλεγχος του Στρες και Προαγωγή της Υγείας»

Τελικά σε αυτή την χώρα, ή πολύ μπροστά είμαστε, ή μας αρέσει να δουλευόμαστε ομαδικώς....ή θα επινοούμε πάντα ευφάνταστους τρόπους για να βγάζουμε χρήματα.

Τι να πω.....

Τα σχόλια δικά σας

Δε σε "πιάνω" συναδελφε..... Το ΕΚΠ επιτέλους διαπιστωσε οτι η υγεία διέρχεται κρίση και πιστο στο αριστερό του παρελθόν διεθνοποιεί την αναζήτηση της λύσης και προετοιμάζει τους μελλοντικούς Φιντελ της Υγείας προσφέροντας γνώση με τους καπιταλιστικούς όρους της συγχρονης κοινωνίας και εσύ το κοροϊδεύεις?

Ε, δεν είναι και μεταπτυχιακό για νοσηλεύτριες.... :anavwfwties:embond

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να πεις ότι η διεθνικοποίηση των όρων της υγεία μέσα από το πρίσμα της παγκοσμιοποίησης αποτελεί θρυαλλίδα στη λειτουργικότητα ενός συνολικού συστήματος αναδιάρθρωσης της υγείας που μέσα από την αλλοτρίωση της μάζας λειτουργεί ως τροχοπέδη στη βελτίωση της κατάστασης νοσηλείας που επιφέρει αλλαγές σε επίπεδο πρωτοβάθμιας αντιμετώπισης των προβλημάτων που εγείρονται τόσο μέσα απο το εργασιακό περιβάλλον όσο και από το σύγχρονο τρόπο ζωής που φαλκιδεύει στην ουσία την ίδια την ελευθερία του ατόμου.......

Αντιθέτως εγώ θα πω ότι πρόκειται για ένα άχρηστο μεταπτυχιακό πρόγραμμα που σκοπό έχει να διακιολογήσει την παρουσία κάποιων ως μέλη ΔΕΠ και να βολέψει υμέτερους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλές φορές, ακόμα και τα μεταπτυχιακά για νοσηλεύτριες,είναι πιο χρήσιμα από τα παραπάνω νοσηρά αποκυήματα της φαντασίας κάποιων.

Δεν το βρήσκω απαραίτα κακό να έχουμε νοσηλευτές υψηλού επιπέδου, όπως και γιατρούς.Αλλά τα δυο παραπάνω μεταπτυχιακά, ακόμα δεν έχω καταλάβει τι σκοπό έχουν....

Ως εκ τούτου,θα ήθελα να προτείνω και εγώ ένα μεταπτυχιακό πρόγραμμα : Το τζατζίκη ως εθνικό φετίχ και επίδρασή του στην σεξουαλική υγεία των ελλήνων....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να πεις ότι η διεθνικοποίηση των όρων της υγεία μέσα από το πρίσμα της παγκοσμιοποίησης αποτελεί θρυαλλίδα στη λειτουργικότητα ενός συνολικού συστήματος αναδιάρθρωσης της υγείας που μέσα από την αλλοτρίωση της μάζας λειτουργεί ως τροχοπέδη στη βελτίωση της κατάστασης νοσηλείας που επιφέρει αλλαγές σε επίπεδο πρωτοβάθμιας αντιμετώπισης των προβλημάτων που εγείρονται τόσο μέσα απο το εργασιακό περιβάλλον όσο και από το σύγχρονο τρόπο ζωής που φαλκιδεύει στην ουσία την ίδια την ελευθερία του ατόμου.......

Χάλια γελάω εδώ και ένα τέταρτο! Μπράβο!

ΥΓ: Τελικά ξέρει κανείς πόσα είναι τα ευρώπουλα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με τα μεταπτυχιακά ιατρικής...επειδή η σχολή μας είναι ήδη πολλά χρόνια, θεωρώ ότι όταν και αν οργανώσουν κάποιο graduate school (MSc, διδακτορικά), πρέπει να συνυπολογίσουν την εξαετή φοίτηση και να κάνουν τα MSc πχ δύο χρόνια (ένα combined με το έκτο έτος, ένα επιπλέον μετά το έκτος έτος) και αντίστοιχα τα διδακτορικά. Στην γερμανία αν δεν απατώμαι έχουν ένα έτος για να δουλέψουν για το thesis. Σε άλλες χώρες η ιατρική είναι 4 χρόνια.

Δεν θεωρώ σωστό δηλαδή ένας απόφοιτος ιατρικής να πρέπει να κάνει επιπλέον 2 χρόνια για το master και 3 χρόνια για το διδακτορικό, σύνολο 6+2+3+ 4 minimum χρόνια ειδικότητας = 15 χρόνια για να ολοκληρώσεις όλες τις σπουδές, προπτυχιακές και μεταπτυχιακές, όταν ένας απόφοιτος οποιασδήποτε άλλης σχολής το κάνει σε 4+2+3=9 χρόνια. ΄Η να δημιουργήσουν combined προγράμματα ειδικότητας - master ή ειδικότητας - διδακτορικού. Αυτό θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα.

Πότε θα με κάνουν πρόεδρο της ιατρικής σχολής δεν ξέρω να τα εφαρμόσω όλα αυτά :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαρούλη καρφώθηκες...

:withstupid:

Δεν έχω κάτι να κρύψω.. Αν πότε χρειαστώ την άποψη σου μην ανησυχείς θα είσαι η πρώτη στην οποία θα αναφερθώ..

Υ.Γ. Μιλάς σε άνθρωπο, όχι σε πρόκα...Μπερδεύεσαι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη δεν έχεις κι άδικο, μίλησα απότομα και ζητώ συγγνώμη. Ωστόσο, επειδή προφανέστατα είσαι νοσηλευτής, να ξέρεις πως θα αντιμετωπίσεις συχνά το στυλάκι ανωτερότητας που έχουν οι γιατροί απέναντι στους νοσηλευτές και το οποίο μόνος σου διαπίστωσες από την παραπάνω πρόταση που σχολίασες και σε πείραξε

Ε, δεν είναι και μεταπτυχιακό για νοσηλεύτριες...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με τα μεταπτυχιακά ιατρικής...επειδή η σχολή μας είναι ήδη πολλά χρόνια, θεωρώ ότι όταν και αν οργανώσουν κάποιο graduate school (MSc, διδακτορικά), πρέπει να συνυπολογίσουν την εξαετή φοίτηση και να κάνουν τα MSc πχ δύο χρόνια (ένα combined με το έκτο έτος, ένα επιπλέον μετά το έκτος έτος) και αντίστοιχα τα διδακτορικά. Στην γερμανία αν δεν απατώμαι έχουν ένα έτος για να δουλέψουν για το thesis. Σε άλλες χώρες η ιατρική είναι 4 χρόνια.

Δεν θεωρώ σωστό δηλαδή ένας απόφοιτος ιατρικής να πρέπει να κάνει επιπλέον 2 χρόνια για το master και 3 χρόνια για το διδακτορικό, σύνολο 6+2+3+ 4 minimum χρόνια ειδικότητας = 15 χρόνια για να ολοκληρώσεις όλες τις σπουδές, προπτυχιακές και μεταπτυχιακές, όταν ένας απόφοιτος οποιασδήποτε άλλης σχολής το κάνει σε 4+2+3=9 χρόνια. ΄Η να δημιουργήσουν combined προγράμματα ειδικότητας - master ή ειδικότητας - διδακτορικού. Αυτό θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα.

Πότε θα με κάνουν πρόεδρο της ιατρικής σχολής δεν ξέρω να τα εφαρμόσω όλα αυτά :D

Ο χρόνος φοίτησης σε μια ιατρική σχολή για να είναι αναγνωρισμένη, τουλάχιστον για την Ε.Ε., πρέπει να είναι είτε 6 έτη είτε συγκεκριμένος αριθμός ωρών μαθημάτων (αν θυμάμαι καλά 5.500 ώρες).

Τα περί ενσωμάτωσης του μεταπτυχιακού στα 6 έτη φοίτησης στην ιατρική είναι ράδιο αρβύλα που κυκλοφορεί εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη δεν έχεις κι άδικο, μίλησα απότομα και ζητώ συγγνώμη. Ωστόσο, επειδή προφανέστατα είσαι νοσηλευτής, να ξέρεις πως θα αντιμετωπίσεις συχνά το στυλάκι ανωτερότητας που έχουν οι γιατροί απέναντι στους νοσηλευτές και το οποίο μόνος σου διαπίστωσες από την παραπάνω πρόταση που σχολίασες και σε πείραξε

Ε, δεν είναι και μεταπτυχιακό για νοσηλεύτριες...

Αυτό το στυλάκι ανωτερότητας κατά τα λεγόμενα σου, το γνωρίζω και ξέρω πολλούς τρόπους για να το αντιμετωπίσω.Είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να στηρίξει αυτό που είπε.Πολλές φορές γίνεται αυτό..Κ δίνω συγχαρητήρια(βγάζω και καπέλο)σε ανθρώπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους..Ορίστε,ο κύκλος σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με τα μεταπτυχιακά ιατρικής...επειδή η σχολή μας είναι ήδη πολλά χρόνια, θεωρώ ότι όταν και αν οργανώσουν κάποιο graduate school (MSc, διδακτορικά), πρέπει να συνυπολογίσουν την εξαετή φοίτηση και να κάνουν τα MSc πχ δύο χρόνια (ένα combined με το έκτο έτος, ένα επιπλέον μετά το έκτος έτος) και αντίστοιχα τα διδακτορικά. Στην γερμανία αν δεν απατώμαι έχουν ένα έτος για να δουλέψουν για το thesis. Σε άλλες χώρες η ιατρική είναι 4 χρόνια.

Δεν θεωρώ σωστό δηλαδή ένας απόφοιτος ιατρικής να πρέπει να κάνει επιπλέον 2 χρόνια για το master και 3 χρόνια για το διδακτορικό, σύνολο 6+2+3+ 4 minimum χρόνια ειδικότητας = 15 χρόνια για να ολοκληρώσεις όλες τις σπουδές, προπτυχιακές και μεταπτυχιακές, όταν ένας απόφοιτος οποιασδήποτε άλλης σχολής το κάνει σε 4+2+3=9 χρόνια. ΄Η να δημιουργήσουν combined προγράμματα ειδικότητας - master ή ειδικότητας - διδακτορικού. Αυτό θα ήταν μια πολύ καλή ιδέα.

Πότε θα με κάνουν πρόεδρο της ιατρικής σχολής δεν ξέρω να τα εφαρμόσω όλα αυτά :D

Ο χρόνος φοίτησης σε μια ιατρική σχολή για να είναι αναγνωρισμένη, τουλάχιστον για την Ε.Ε., πρέπει να είναι είτε 6 έτη είτε συγκεκριμένος αριθμός ωρών μαθημάτων (αν θυμάμαι καλά 5.500 ώρες).

Τα περί ενσωμάτωσης του μεταπτυχιακού στα 6 έτη φοίτησης στην ιατρική είναι ράδιο αρβύλα που κυκλοφορεί εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Καλά εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μια ιδέα είπα την οποία την θεωρώ και σωστή. Μεταπτυχιακό combined με ειδικότητα νομίζω ότι θα μπορούσε να γίνει όμως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το στυλάκι ανωτερότητας κατά τα λεγόμενα σου, το γνωρίζω και ξέρω πολλούς τρόπους για να το αντιμετωπίσω.Είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να στηρίξει αυτό που είπε.Πολλές φορές γίνεται αυτό..Κ δίνω συγχαρητήρια(βγάζω και καπέλο)σε ανθρώπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους..Ορίστε,ο κύκλος σας!

emgoal

simply true!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το στυλάκι ανωτερότητας κατά τα λεγόμενα σου, το γνωρίζω και ξέρω πολλούς τρόπους για να το αντιμετωπίσω.Είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να στηρίξει αυτό που είπε.Πολλές φορές γίνεται αυτό..Κ δίνω συγχαρητήρια(βγάζω και καπέλο)σε ανθρώπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους..Ορίστε,ο κύκλος σας!

emgoal

simply true!

Η φράση που ενόχλησε δεν είχε κανένα τέτοιο σκοπό. Προκειται για εσωτερικό αστείο και απευθυνόταν στον φιλτατο Γκιζα....

Κυρίες κύριοι και μικρά παιδιά μη βιάζεστε να βγάζετε συμπεράσματα...

Οσο για τον/την Harris πιθανά ο εκνευρισμός σου και η αντίδρασή σου να προέρχεται από καποιο κομπλεξ και να το κοιτάξεις...

Αν έγραφα κτηνίατρους ή φιλολόγους ή γεωλόγους θα ήταν καλύτερα?

Αρε ψευτικε ντουνιά......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσο για τον/την Harris πιθανά ο εκνευρισμός σου και η αντίδρασή σου να προέρχεται από καποιο κομπλεξ και να το κοιτάξεις...

Ρε μάστορα όρεξη έχεις απογευματιάτικα μου φαίνεται..

Πάνω που λύνεται η παρεξήγηση ρίχνεις λάδι στη φωτιά..

Το στυλάκι σου τελικά αποδεικνύει ότι δεν ήταν τελικά και τόσο αθώο το σχόλιο..

Οπότε κάποιος άλλος καλύτερα να το κοιτάξει(ς)...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προκειται για εσωτερικό αστείο και απευθυνόταν στον φιλτατο Γκιζα....

Αν και δεν μπορώ να φανταστώ ποιός είσαι, είναι όντως έτσι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το στυλάκι ανωτερότητας κατά τα λεγόμενα σου, το γνωρίζω και ξέρω πολλούς τρόπους για να το αντιμετωπίσω.Είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να στηρίξει αυτό που είπε.Πολλές φορές γίνεται αυτό..Κ δίνω συγχαρητήρια(βγάζω και καπέλο)σε ανθρώπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους..Ορίστε,ο κύκλος σας!

Καλέ μου Χάρη, δεν θα διαφωνήσω τύποις με όσα γράφεις. Ωστόσο θα σου υπενθυμίσω για άλλη μια φορά να δώσεις πρώτα τις κατατακτήριες, να δούμε αν θα περάσεις, και όταν και αν ολοκληρώσεις και την υπόλοιπη φοίτηση και πάρεις το πτυχίο ιατρικής, τότε να κρίνεις αντικειμενικά πλέον αν υπάρχει λόγος που υφίσταται αυτό το στυλάκι.

:rolleyes:

ΥΓ: γαι να μαθαίνουν και οι λοιποί, ο κ. Χάρης ένα χρόνο τώρα διαβάζει για τις κατατακτήριες που ΘΑ δώσει στην ιατρική και μας κατηγορεί ότι....εμείς βολευτήκαμε και τον αποπροσανατολίζουμε επίτηδες! Οπως βλέπετε το inside joke δεν είναι και τόσο εκτός πραγματκότητας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το στυλάκι ανωτερότητας κατά τα λεγόμενα σου, το γνωρίζω και ξέρω πολλούς τρόπους για να το αντιμετωπίσω.Είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να στηρίξει αυτό που είπε.Πολλές φορές γίνεται αυτό..Κ δίνω συγχαρητήρια(βγάζω και καπέλο)σε ανθρώπους που θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους..Ορίστε,ο κύκλος σας!

Καλέ μου Χάρη, δεν θα διαφωνήσω τύποις με όσα γράφεις. Ωστόσο θα σου υπενθυμίσω για άλλη μια φορά να δώσεις πρώτα τις κατατακτήριες, να δούμε αν θα περάσεις, και όταν και αν ολοκληρώσεις και την υπόλοιπη φοίτηση και πάρεις το πτυχίο ιατρικής, τότε να κρίνεις αντικειμενικά πλέον αν υπάρχει λόγος που υφίσταται αυτό το στυλάκι.

:rolleyes:

ΥΓ: γαι να μαθαίνουν και οι λοιποί, ο κ. Χάρης ένα χρόνο τώρα διαβάζει για τις κατατακτήριες που ΘΑ δώσει στην ιατρική και μας κατηγορεί ότι....εμείς βολευτήκαμε και τον αποπροσανατολίζουμε επίτηδες! Οπως βλέπετε το inside joke δεν είναι και τόσο εκτός πραγματκότητας...

Τί σημαίνει inside joke?

Τί σχέση έχει το αν κάποιος έχει τελειώσει ή αρχίσει μια σχολή με μια λάθος συμπεριφορά?

Γιατί εμείς που τη σχολή την έχουμε τελειώσει εδώ και λίγο καιρό ;) και τις συμπεριφορές αυτές τις τρώμε στη μούρη κάθε μέρα δεν κάνουμε κάτι για να αλλάξει το στυλάκι αυτό που μόνο προβλήματα δημιουργεί σε όλους τους τομείς?

Μήπως τελικά έχει κάπου δίκιο ο κ. Χάρης??? Μήπως?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clemence, πρόσεξε να δεις πως θα μου απαντήσει τώρα ο Χάρης και θα καταλάβεις.

ΥΓ: inside joke = εσωτερικό αστείο, πως να στο πω, πχ ένα ιατρικό αστείο από αυτά που λέμε στην εφημερία, που θα καταλάβεις εσύ κι εγώ, αλλά οι νοσηλεύτριες και ο Χάρης δεν θα το καταλάβουν και θα τσαντιστούν :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: inside joke = εσωτερικό αστείο, πως να στο πω, πχ ένα ιατρικό αστείο από αυτά που λέμε στην εφημερία, που θα καταλάβεις εσύ κι εγώ, αλλά οι νοσηλεύτριες και ο Χάρης δεν θα το καταλάβουν και θα τσαντιστούν :rolleyes:

Thnx αλλά ... τί να πω, δεν έχει τύχει τόσα χρόνια σε εργαστηριακή ειδικότητα να ακούσω κανένα. Αντιθέτως έχω δει πόσο μπορούν να μας κάνουν τη ζωή πατίνι οι τεχνολόγοι - και το κάνουν με τρομερή επιτυχία ... θέλεις καλύτερο αστείο απ΄αυτό? Μπορεί να σε στείλει ΕΝΤΕΛΩΣ μιλάμε ;)

PS: τώρα που το ξανασκέφτομαι, κάτι τέτοια πρέπει να είναι τα όσα λένε οι κλινικοί για τους εργαστηριακούς :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς κ. ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ

Πολλές φόρες ένα αθώο αστείο κρύβει μια πικρή αλήθεια..Σου ζήτησα να επιχειρηματολογήσεις, κάτι το οποίο δεν έκανες, και προτίμησες να το αποφύγεις λέγοντας πως έχω κόμπλεξ...(είσαι υπόλογος μπορώ να πω, το ομολογώ!)

Προς κα.ΙNVITRO

Ένα πτυχίο δεν αντιπροσωπεύει την συμπεριφορά μας στους ανθρώπους...

(Ωστόσο θα σου υπενθυμίσω για άλλη μια φορά να δώσεις πρώτα τις κατατακτήριες, να δούμε αν θα περάσεις, και όταν και αν ολοκληρώσεις και την υπόλοιπη φοίτηση και πάρεις το πτυχίο ιατρικής, τότε να κρίνεις αντικειμενικά πλέον αν υπάρχει λόγος που υφίσταται αυτό το στυλάκι.)

Μέχρι τότε δεν έχω αντικειμενική συμπεριφορά......Ίσως αυτό το στυλάκι κυριαρχεί, αν όχι στην προσωπικότητα σου, στα συγκεκριμένα λόγια ναι!

Υ.Γ. Ελπίζω να ικανοποίησα την δίψα για να σου απαντήσω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

http://www.pev.gr/images/docs/msc_crete_prot_biotech_08.pdf

Πανεπιστήμιο Κρήτης

Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα"Πρωτεϊνική Βιοτεχνολογία"

Λήξη προθεσμίας κατάθεσης δικαιολογητικών: 21 Απριλίου 2008

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα 2 καινούργια μεταπτυχιακά της Ιατρικής σχολής Αθηνών!!!!!

Νέο Μεταπτυχιακό : «Διεθνής Ιατρική – Διαχείριση Κρίσεων Υγείας»

Νέο Μεταπτυχιακό : «Έλεγχος του Στρες και Προαγωγή της Υγείας»

Τελικά σε αυτή την χώρα, ή πολύ μπροστά είμαστε, ή μας αρέσει να δουλευόμαστε ομαδικώς....ή θα επινοούμε πάντα ευφάνταστους τρόπους για να βγάζουμε χρήματα.

Τι να πω.....

Τα σχόλια δικά σας

Μπορω να πω την εμπειρια μου απο την προηγουμενη προκηρυξη για το μτχ Διεθνης Ιατρικη-Διαχειριση κρισεων υγειας..αφου εγινε αξιολογηση των χαρτιων μας, μας φωναξαν κ για την συνεντεξη...εβγαλαν τα αποτελεσματα με τους επιτυγχοντες χωρις ομως να μας πουν τα μορια του καθενος...κ μετα απο καποιες ενστασεις στην λιστα πμηκαν αλλοι δυο για τους οποιους ειχε γινει καποιο λαθος με τα μορια τους(τα οποια μας γνωστοποιησαν μονο για αυτους ποσα ειχαν, στον εναν εγινε λαθος κ ο δευτερος προσκομισε κ καποια αλλα δικαιολογιτικα το οποιο θεωρω οτι ειναι παρανομο οφειλε να τα εχει μεχρι την ληξη της προκηρυξης)εγω κατα την διαρκεια της συνέντευξης ειδα ποσα μορια ειχα(απο τα διακιολογιτικα μου χωρις την συνέντευξη) κ ήταν περισσότερα απο τους συγκεκριμενους δυο. οταν εστειλα email για ποιο λογο δεν μας γνωστοποιησαν τα μορια πο ολους τους υποψηφιους παρα μονο απο τους συγκεκριμενους.....περιμενω ακομη απαντηση απο τον Οκτωβριο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.