Jump to content

ΛΑΙΚΟ


Recommended Posts

Λοιπόν. Πραγματικό παράδειγμα (δεν μπορώ να γράψω ονόματα, όσοι είναι από Κρήτη θα καταλάβουν). Συμφοιτητής μας και γιος καθηγητή της ιατρικής πριν από μερικά χρόνια έχασε και τους 2 γονείς του σε τροχαίο. Θα χαρακτηρίζατε το νέο αυτό αναξιοπαθούντα;

Αυτό που αναφέρει ο invitro το γνωριζώ και μαλιστα καλα λόγω καταγώγης!!!!!

Κακά τα ψέματα κανείς απο εμάς δεν θα ήθελε να είναι σε άυτην τη θέση και οσοι απο εμάς δεν το εχουν βιώσει δεν μπορούν να εκφέρουν γνώμη (συμπεριλαμβανωμένης και της αφεντιάς μου)!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Last Reply

ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗ ΔΑΠ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΑΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 5 ΕΤΟΣ.ΜΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.(ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΝΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΔΑΠ).ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΙΧΑΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙΑ Κ.Τ.Λ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ.

Υ.Γ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΠ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ ΣΤΗ ΔΑΠ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΑΣΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 5 ΕΤΟΣ.ΜΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.(ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΝΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΔΑΠ).ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΙΧΑΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙΑ Κ.Τ.Λ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ.

Υ.Γ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΑΠ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ .

μιλάγαμε γενικά για έναν ορφανό... και όχι για ορφανό με κονέ στην δαπ...

αυτή η δαπ πια όλους τους ασφαλίζει... όσοι κλαίγονται δεν ειναι δαπ δηλ ε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξύπνα Βασίλη....παραείσαι αθώο παιδάκι μ'!

:withstupid:

ΥΓ: Πλάκα πλάκα ο Βασιλάκης άθελά του την έδωσε στεγνά, χε χε....Διότι υπεράριθμος λόγω ορφάνιας και απορίας δεν μπαίνεις ακόμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν. Πραγματικό παράδειγμα (δεν μπορώ να γράψω ονόματα, όσοι είναι από Κρήτη θα καταλάβουν). Συμφοιτητής μας και γιος καθηγητή της ιατρικής πριν από μερικά χρόνια έχασε και τους 2 γονείς του σε τροχαίο. Θα χαρακτηρίζατε το νέο αυτό αναξιοπαθούντα;

χμμ εγω γιατι δεν καταλαβαινω περι τίνος ομιλείς;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Η ειδικότητα δεν πρέπει να έχει την εννοια της ΠΡΟΝΟΙΑΣ, του ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ, της ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ, της ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ και της ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ.

2. Δεν κανουμε ειδικότητα για κοινωνικους λόγους με κοινωνικα κριτήρια δλδ άνεργοι, ορφανοί ,βαριά άρρωστοι του θανατά, αναξιοπαθούντες γενικότερα για να φάμε ένα κομμάτι ψωμί.

3. Η αγορά βρωμάει απο δουλειές, όποιος έχει ανάγκη να παει να δουλέψει. Θα βγάζει περισσότερα από όσα δίνει η ειδικότητα.

Αυτά τα λιγα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ούτε η ιατρική έχει την παραπάνω έννοια αλλά κάτι αθλητές τους βλέπω με λιγότερα μόρια να έρχονται και να εγγράφονται...

βγήκαν πρώτοι λέει...

με ποιο κριτήριο ??

ή ιατρική ή άθλημα... και στα 2 πρωτιά δεν γίνεται ...

και εγώ έκανα τσέλο αλλά δεν μου αυξήθηκαν τα μόρια... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έκανες πρωταθλητισμό στο τσέλο όμως!

Αν υπήρχε άθλημα ρίψη τσέλου ίσως τώρα να ήσουν πιο τυχερή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι αλλά χρόνο έχανα... δηλ ήθελα και τον διέθετα...

είναι άδικο λοιπόν κάποιος επειδή προφανώς είναι καλός σε κάποιο άθλημα να μπαίνει και όπου θέλει...

τέσπα

είμαι emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είναι άδικο λοιπόν κάποιος επειδή προφανώς είναι καλός σε κάποιο άθλημα να μπαίνει και όπου θέλει...

Πέστα, χρυσόστομη! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δεν ξέρω καν σε τι σχολή μπήκε...

που μπήκε?

πες μου να πέσω κάτω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχωχωχ τσαντίστηκα και ήμουν καλά... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο ΑΠΘ ήταν, εκτός αν έχει πάρει μεταγραφή:

http://www.sport.gr/sydney2000/gymnastics/...melisanidis.asp

Πάντως δεν πρέπει να έχει ασχοληθεί ιδιαίτερα με τη σχολή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι emofftopic και πάλι αλλά ζυγίζει 40 κιλά?

άντρας 40 κιλά? δεν το έχω ξανακούσει... αν και δεν έχω πολυασχοληθεί...με τα περί των αθλητών...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άντρας 40 κιλά? δεν το έχω ξανακούσει...

αντρας τώρα... σχήμα λόγου...

κολλάς σε κάτι πράγματα ώρες ώρες :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδή εσύ όταν το διάβασες δεν σου έκανε εντύπωση ?

μα 40 κιλά... (άντρας ή ό,τιδήποτε άλλο... )?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι emofftopic και πάλι αλλά ζυγίζει 40 κιλά?

άντρας 40 κιλά? δεν το έχω ξανακούσει... αν και δεν έχω πολυασχοληθεί...με τα περί των αθλητών...

Είναι καθαρό βάρος..

Χωρίς τα @@...

Επειδή είναι βαρύμαγκας ζυγίζονται χωριστά..

Αν τα προσθέσεις είναι υπέρβαρος....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.