Jump to content

Αγοράκια vs Κοριτσάκια


DRanged

Recommended Posts

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Με απλό scroll θα διαπιστώσετε ότι:

Ο χρήστης feq ψήφισε 2 φορές στις 00:08 και 11:27 σήμερα.

Εχουμε πει οτι η μέρα αλλάζει στις 12. Περίμενα 5 ώρες να δω αν θα κάνει edit αλλά αυτή σίγουρα νομίζει ότι δεν την πήρε κανείς πρέφα... Μπράβο, πολύ έξυπνο εκ μέρους σου :)

Έτσι ο χρήστης feq διαγράφεται οριστικά και δεν εχει δικαίωμα να συνεχίζει να ψηφίζει.

Άκυρες οι ψήφοι της (πάμε 42 λοιπόν) και η ομάδα της τιμωρείται με 3 βαθμούς αφαίρεση (στα προτυπα των ποινών που εφαρμόζονται στο ποδόσφαιρο)

Άρα ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ 45 ΚΑΙ Η FEQ ΕΚΤΟΣ.

Δε θα δεχτώ οποιαδήποτε ένσταση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Last Reply

οριστε....δεν ειστε πλεον gentlemen....οταν μια κυρια κλεβει...κανουμε τα στραβα ματια....δεν φωναζουμε την αστυνομια...αχ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Με απλό scroll θα διαπιστώσετε ότι:

Ο χρήστης feq ψήφισε 2 φορές στις 00:08 και 11:27 σήμερα.

Εχουμε πει οτι η μέρα αλλάζει στις 12. Περίμενα 5 ώρες να δω αν θα κάνει edit αλλά αυτή σίγουρα νομίζει ότι δεν την πήρε κανείς πρέφα... Μπράβο, πολύ έξυπνο εκ μέρους σου :)

Έτσι ο χρήστης feq διαγράφεται οριστικά και δεν εχει δικαίωμα να συνεχίζει να ψηφίζει.

Άκυρες οι ψήφοι της (πάμε 42 λοιπόν) και η ομάδα της τιμωρείται με 3 βαθμούς αφαίρεση (στα προτυπα των ποινών που εφαρμόζονται στο ποδόσφαιρο)

Άρα ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ 45 ΚΑΙ Η FEQ ΕΚΤΟΣ.

Δε θα δεχτώ οποιαδήποτε ένσταση.

καλα ντε μη φωναζεις, μας εσπασες τα τυμπανα!

πω πω πολυ σοβαρα το πηρες το παιχνιδι :P

Ποσο ειμαστε ειπαμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περίμενα 5 ώρες να δω αν θα κάνει edit αλλά αυτή σίγουρα νομίζει ότι δεν την πήρε κανείς πρέφα... Μπράβο, πολύ έξυπνο εκ μέρους σου :)

Δε θα δεχτώ οποιαδήποτε ένσταση.

Πρώτον δεν έχω καταδεχτεί να κλέψω οπουδήποτε στη ζωή μου και δε θα το έκανα για ένα παιχνιδάκι

Δεύτερον προφανώς έγινε κατα λάθος επειδή ξεχασα ότι ψήφισα χθες βράδυ - όποιος με ξέρει από εδώ μέσα ξέρει πως μόνο έτσι θα γινόταν αυτό και όχι από ατιμία.

Τρίτον έχουμε και άλλες δουλειές οπότε δεν ξέρω αν σου πέρασε από το μυαλό ότι για αυτό δεν μπήκα μέσα να δω το λάθος τις τελευταίες πέντε ώρες και όχι γιατί "νομίζω πως δεν με πήρε κανείς πρέφα"

Τέταρτον προφανώς λυπάμαι που εξαιτίας μου έχασε η γυναικεία ομάδα 3 πόντους (αν και η επιβολή της ποινής είναι σαφώς αυθαίρετη)

Και πέμπτον μια ένσταση που είσαι υποχρεωμένος να δεχτείς: το nick μου είναι feg και όχι feq - Αν θες να κράζεις κάποιον για θανάσιμα αδικήματα προσπάθησε τουλάχιστον να πετυχαίνεις το όνομά του.

Και πέμπτον μια ένσταση που είσαι υποχρεωμένος να δεχτείς: το nick μου είναι feg και όχι feq - Αν θες να κράζεις κάποιον για θανάσιμα αδικήματα προσπάθησε τουλάχιστον να πετυχαίνεις το όνομά του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω πως κανόνες στο παιχνίδι ορίζει ο topic-starter και μόνον εκείνος.

Α, και κάτι ακόμα:

Οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ γραμματοσειρές ενοχλούν και σημαίνουν ότι ξεφωνίζουμε emeleos

Να το αφήσουμε παιχνίδι καλύτερα. Τί λέτε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

feg βάλε το δεξί σου δείκτη στο πηγούνι. έχεις αίμα από το αγκίστρι :)

μια πλακα καναμε και τσίμπησες...

η ψηφοφορία συνεχίζεται από το 41. αφαιρέθηκε ο εκ παραδρομής 2ος ψήφος της feg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

40

41. (εχω την ελαφρά αίσθηση ότι μάλλον μας έχουν ανασκολοπήσει κανονικά και με το νόμο, χαλαρα και παρδαλά και μάλιστα χωρις σάλιο). Μάγκες ξυπνήστε γιατι η ώρα του λε πουλ πλησιάζει...

ΥΓ αληθεύει αυτο που διάβασα ότι επειδή σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα της σοκολάτας στο σύνταγμα και στο λευκο πύργο (νομίζω επίσης Ηρακλειο, Λαρισσα και Γιαννενα) μοιράζουν τσάμπα σοκολάτες, ροφηματα σοκολάτας, δώρα (καλλυντικά κλπ)?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

42.

τελικά επιβεβαιώνεται ότι όταν θέλουν κάτι οι γυναίκες το κυνηγούν με πείσμα και επιμονή. Είδα τους οιωνούς και φαίνονται ασχημοι για μας. Θέλουμε αντεπίθεση διαρκείας... Χανουμε 2-0 στο 80΄και πρέπει να βάλουμε 3 γκολ! ΞΥΠΝΗΣΤΕ

42.

τελικά επιβεβαιώνεται ότι όταν θέλουν κάτι οι γυναίκες το κυνηγούν με πείσμα και επιμονή. Είδα τους οιωνούς και φαίνονται ασχημοι για μας. Θέλουμε αντεπίθεση διαρκείας... Χανουμε 2-0 στο 80΄και πρέπει να βάλουμε 3 γκολ! ΞΥΠΝΗΣΤΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οκ, το παιχνίδι είναι πολύπλοκο και χρειάζομαι οδηγίες emblush

ααα) γιατί υπάρχουν δύο 43 στη σειρά ;;

βου) ποιά είναι η επίσημη ώρα που αλλάζει η μέρα ; GMT+2 ή η τοπική ώρα του χρήστη ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααααααα) ποστάραμε συγχρόνως....

βββββββ) μια φορά την ημέρα ψηφίζουμε ....

--μετά την απαραίτητη διορθωση το σκορ έχει ωε εξής:

42

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

44

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.