Jump to content

Αγοράκια vs Κοριτσάκια


DRanged

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Last Reply

35

Ευχαριστώ βρε παίδες, να'σασταν κοντά να περνούσατε για κέρασμα :)

Ως εορτάζουσα, όμως, νομίζω δικαιούμαι ένα δωράκι και αυτό είναι μία ακόμα ψήφο. Για να μην πω δυο B)

34 λοιπόν χι, χι

Δίκιο είχε ο Ανδρέας... τελικά, είναι να μη σου βγει τ'όνομα :P

Και όπως είπε και ο ψαράς στις "Επικίνδυνες μαγειρικές": "ήμουν πάντα της γνώμης ότι ο άντρας χρειάζεται τη γυναίκα αλλά η γυναίκα χρειάζεται χειροβομβίδα" ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

29... emcrybaby

Όσο και να το απέφευγα δεν τα κατάφερα. Τυχαίο; Δεν νομίζω ;)

(ΥΓ Αυτή η φράση είναι πολύ της μόδας τελευταία στην Ελλάδα παρατηρώ. Ξέρει κανείς από πού ξεφύτρωσε; )

Πάντως η νίκη είναι σχεδόν δική μας. Αρκεί, να μη ξυπνήσουμε τ'αγοράκια :rolleyes: .................. Τελικά, άτιμο πράγμα τα γεράματα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

26

@pas moi: απ' το ράδιο αρβύλα (συνήθεις ύποπτοι για κάτι τέτοιες ατάκες emhehe ) που χρησιμοποίησαν μια

του ΟΤΕ για το 11888 σε ένα
που έφτιαξαν, και μετά τους κόλλησε η ατάκα για μέρες και κόλλησε και σε όλη την υπόλοιπη Ελλάδα tongue.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, σ'ευχαριστώ καλή μου melian. Απάντηση και με αποδείξεις. Θα γίνεις πολύ καλή ερευνήτρια. Αν σ'ενδιαφέρει να το ψάξεις.

25

Νομίζω τ'αγοράκια τα είδαν σκούρα τα πράγματα και το έβαλαν στα πόδια. Κλασσικά δηλαδή. :rolleyes:

Να δείτε που θα προσπαθήσουν να βγουν από πάνω και θα πουν ότι μας άφησαν να κερδίσουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

22

Α, σ'ευχαριστώ καλή μου melian. Απάντηση και με αποδείξεις. Θα γίνεις πολύ καλή ερευνήτρια. Αν σ'ενδιαφέρει να το ψάξεις.

laugh.gif thx!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.