Jump to content

Τι σκοπεύετε να κάνετε αφου βγείτε από το γμ;


tik-tak

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 476
  • Created
  • Last Reply

Η μέρα είναι υπέροχη! Καταπληκτικός καιρός! Χμ....μια τουτουβόλτα στην παραλία δεν είναι και άσχημη ιδέα νομίζω....να δω και να μυρίσω για λίγο τη θάλασσα! emthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα παω σε ενα φιλο μου που θελει να μου κανει το τραπεζι...με λυπηθηκε ολο πιτσες και πιτες...εδω μονος στα ξενα...αχ...κανεις δε με σκεφτεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα παω σε ενα φιλο μου που θελει να μου κανει το τραπεζι...με λυπηθηκε ολο πιτσες και πιτες...εδω μονος στα ξενα...αχ...κανεις δε με σκεφτεται...

Είμαι σίγουρη πως σε σκέφτονται πολύ περισσότεροι απ'όσο νομίζεις.... Για σκέψου....ούτε ένα όνομα δεν περνά απ'το μυαλό σου; μήπως, όμως, δεν τους αφήνεις να σε πλησιάσουν και να σου το δείξουν και τους κρατάς σε απόσταση (ασφαλείας;)...; emconfused

Όπως και να έχει...καλή σου όρεξη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα προσπαθησω να κοιμηθω...αν δεν με πιασει η τρελη καβλιαση να συγγραψω μια αναφορα που ανελαβα...το ξερω ειμαι αδιορθωτος....ελα να με συνεφερεις!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ΜΠΑΝΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να κοιμηθώ...ώρα μου είναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μάλλον θα δω τη σειρά " Πλάκα μου κάνεις" , που έχω γράψει στο βίντεο...τη γράφω στο βίντεο, γιατί δεν είναι και πολύ καλή στο σύνολό της και όπου βαριέμαι , πατάω το γρήγορο και "πηδώ" σκηνές,έτσι απο ωριαίο επεισόδιο καταλήγω να παρακολουθώ 20 λεπτά περίπου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.