Jump to content

Πώς προσθέτουμε κάποιον στους φίλους μας?


str18

Recommended Posts

Μπερδεύτηκα! Προσπαθώ να εγκαινιάσω τη λίστα με τους διαδικτυακούς μου φίλους και ...τζίφος. Παρακαλώ ας μου δώσει καποιος τα φώτα του. Βήμα- βήμα κατά προτίμηση... emstupid:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρίσκεις ένα ποστ του, κάνεις ένα κλικ στο βελάκι που εμφανίζεται μόλις πλησιάσεις το ψευδώνυμο και πατάς "add as a friend". Εναλλακτικά τον εντοπίζεις στη λίστα μελών, πας στο προφίλ του κι εκεί, πάνω αριστερά, έχει την ίδια επιλογή. Καλωσήρθες και πρόσεχε πού ποστάρεις πλζ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ το γέλιο το ρίχνω μετά πάντως ... όταν μου έρθει μήνυμα ότι κάποιος θέλει να με προσθέσει στη δική του λίστα :anavwfwties: επειδή δε βλέπω τα κουμπιά ελέγχου μετά την αναβάθμιση ( emquestion ) δε μπορώ να εγκρίνω καμιά emcolgateemcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρίσκεις ένα ποστ του, κάνεις ένα κλικ στο βελάκι που εμφανίζεται μόλις πλησιάσεις το ψευδώνυμο και πατάς "add as a friend". Εναλλακτικά τον εντοπίζεις στη λίστα μελών, πας στο προφίλ του κι εκεί, πάνω αριστερά, έχει την ίδια επιλογή. Καλωσήρθες και πρόσεχε πού ποστάρεις πλζ.

συγγνώμη αλλά εγώ όταν πατάω το βελάκι δεν μου βγάζει αυτό που ανέφερες...κάτι εικονίδια βγάζει τα οποία...και να τα κλικάρω...δεν γίνεται κάτι...τι φταίει?

ευχαριστώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.