Jump to content

It's 21 for a_panayiotou!


Remy Fincher

Recommended Posts

Σ' ευχαριστώ

-για την παρουσία σου στο φόρουμ :cool11:

-για την παρουσία στο ΜΣΝ τις νύχτες που σε χρειάζομαι περισσότερο :mellow:

-για την παρουσία σου στη ζωή μου (ναι, έχω και ζωή εκτός Ίντερνετ!) :)

-για το γέλιο σου, που με ζεσταίνει και με ησυχάζει emcat

-για το χιούμορ σου, που ενίοτε κάνει τα ακριβώς αντίθετα, αλλά σε συγχωρώ emcold:P

-για την ντομπροσύνη σου, την ειλικρίνειά σου, τον αυτοσεβασμό σου embandana

-για τη γενναιοδωρία σου (φαϊιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!) emcokeemfood

-για το τσαγανό σου, τον τσαμπουκά σου, το ακομπλεξάριστό του χαρακτήρα σου embond

-για το αιώνιο, μα απαραίτητο "έλα ρε πάνο, θα βρεις άλλη να σε αγαπήσει/πηδήξει/βγει έξω μαζί σου" emelaela

-για το alter ego σου, την Τέσσα embluesbrother

-για τα κουτσομπολιά που ηδονίζομαι να μαθαίνω από σένα emgossip

-για την αγκαλιά σου, για το χάδι σου, για την προστασία σου emhug

21 χρόνια δικά σου πάνω στον πλανήτη σημαίνουν 18 χρόνια δικά μου χαμένα. Να ζήσεις (να μας ταϊζεις) emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να προσθέσω κ τις ανεπανάληπτες κόντρες πέρι σχέσεων 2 φύλων.

Στην κουζιιιίνα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά Άννα emrose ότι επιθυμείς κ καλό τελειωμό με τη σχολή. Εύχομαι ότι επιθυμείς να το πάθεις :-)))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν σε ξέρω ... αλλά χρόνια πολλά... emwish

να γίνεις μια καλή ιατρός και να βοηθάς τους πάντες... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα και καλα! ο,τι επιθυμεις στο ευχομαι :) .

να σε χαιρομαστε! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το χιουμορ σου ομορφαινει τη ζωη μου τις βρικολακιαστικες νυχτες...στο μσν...Θυμαμαι παντα τ' ατσεια σου τις δυσκολες ωρες και γελαω και τα λεω σ' ολους...Χαιρομαι γτ σ' αυτο το χρονο νομιζω πως εχεις-εχουμε ωριμασει πολυ...Οποτε θελεις μπορεις να ανεβεις Σαλονικα-το σπιτι μας ειναι αδειο και το αμαξι φτιαγμενο :bloodomen:

φιλακια-να τα 100στυσεις κ θα τα πουμε μικρουλι! ματς

ΥΓ-οντως το παγωτο ειναι ενας πολυ καυλος λογος να ζεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχουμε γενεθλια

Χρονια πολλα και καλα!!!!

Πολυχρονη και ο,τι επιθυμεις....!!!Με πολλα πολλα ποστ πικαντικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαρούμενα γενέθλια!!!

ο,τι καλύτερο!!!

ο,τι επιθυμείς να σου έρθει μαζί με μπάλες λαχταριστού παγωτού!...χιχιχι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και γεμάτα με ευτυχισμένες στιγμές! emroseemroseemrose

Αν και για την Άννα απ' όσα ξέρω τουλάχιστον ισχύει ,αυτό που τραγουδά ο Μακρόπουλος...

"Μην υποτιμάς το μυαλό της πετυχαίνει πάντα κάθε σκοπό της και δεν έχει το Θεό της μερικές φορές....

Μην υποτιμάς τη ψυχή της και την εσωτερική δύναμή της είναι μέσα στην συνταγή της πίκρες και χαρές!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρία Παναγιώτου χρόνια πολλά και από εμένα! (Εκείνος ο πληθυντικός με είχε σκοτώσει :D Δώσε κι ένα φιλί στον Νικολάκη , με ξεχάσατε και οι δύο)

Πολύχρονηηηηη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι από μένα! emrose

Κάθε ευτυχία, κάθε επιτυχία, κάθε ευλογία σε κάθε βήμα σου!!! emrose

Είσαι η 'παλιά', που με καλωσόρισες στο αντίστοιχο topic του GreekMeds! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητή Άννα σου εύχομαι τα καλύτερα ...

ευτυχία, υγεία και πάνω απ΄όλα ...

να έχεις πάντα τους ανθρώπους που μετράνε για σένα κοντά σου ...

και να μετράς για κείνους πάντα όσο τώρα emrose

PS: τα παραπάνω ήταν για να πουν ότι με συγκίνησε αφάνταστα ο τρόπος που σου έκανε τις ευχές του ο ταινιοκριτικός μας :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν σε ξέρω.. αλλά βλέπω ανθρώπους από εδώ μέσα να κρύβουν αγάπη πίσω από τις λέξεις που σου γράφουν..

Νιώθω -είναι παράξενο-, ένα μικρό αίσθημα ζήλειας!!

Όμορφο να σε αγαπάνε..

Κι ακόμα πιο όμορφο να στο δείχνουν..

Ίσως να ήθελα να σε ξέρω..

Διάβασα πιο πάνω ότι σε λένε Άννα..

Χρόνια σου πολλά Άννα..

Απ΄την καρδιά μου, χρόνια σου πολλά..

Δε θέλω να πω κάτι παραπάνω..έχουν πει τόσα όμορφα και σημαντικά πράγματα τα παιδιά εδώ..

Να προσέχεις τον εαυτό σου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Αννούλα και ό,τι επιθυμείς!!!

ΥΓ:Καιρό έχουμε να τα πούμε, δεν μπαίνω πια και μσν, είναι και οι καταλήψεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε γμτ,άφησα να το διαβάσω σήμερα με την ηρεμία μου και συγκινήθηκα..

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πάρα πολύ..

ΝΜ,νομίζω ότι δεν έχω να σου πω κάτι άλλο πέρα από ένα μεγάλο ευχαριστώ που είσαι δίπλα μου κάθε στιγμή ουσιαστικά-οι ζωές μας πλέον,βίοι συνυφασμένοι

Νίκο μου,ό,τι επιθυμείς-μια μπέμπα πρώτα και μια barbie μετά. ;)

Pappous,που μόνο παππούς δεν είσαι-καλά να τα περνάς στην Αγγλία!!Έμαθα έπιασε κρύο.

Άγγελε,σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές,αλλά κυρίως για την υποστήριξη και την εμψύχωση για όλο αυτό το -ελπίζω όχι και τόσο- μακρύ έργο ονόματι σχολή.

Άνια,θενξ α λοτ,να σαι καλά!!Ας ελπίσουμε πράγματι πως θα γίνω καλή γιατρός και θα βοηθάω τους πάντες..I promise.Θα γιατρεύω τους φτωχούς pro bono!!(αναπληρώνοντας το κενό με φακελάκια απ'τους πλούσιους.).Ρομπεν των γιατρών.

Ήρα μου!!Πραγματικά,όποτε σκέφτομαι εσένα,τον Άγγελο,τη Μαρίζα,(ελπίζω να μην ξεχνάω κάποιον) πραγματικά σας ευγνωμονώ-να ξέρετε πως εκτός απ'το ότι είστε και οι 3 εξαιρετικοί στην ουσία σας,είστε πρότυπο διότι δεν έχω συναντήσει πολλούς να θέλουν να βοηθήσουν τον συμφοιτητή/συνάδελφο έστω και με μια απλή συμβουλή που μπορεί να σώσει τον άλλο από μεγάλο τρέξιμο και ψυχοφθόρες διαδικασίες και απογοήτευση.Πόσο μάλλον ολόκληρη βοήθεια σε μάθηματα!!Το πρώτο δεκάρι στη στατιστική έπεσε(σε φίλο μου που του δάνεισα τις σημειώσεις σου ;) )-ελπίζω σύντομα και σε μένα emrockon.

Nerd,θέλω να έρθω κάποια στιγμή η αλήθεια είναι-ποτέ δε θα βγάλω απ'το μυαλό μου εκείνες τις στιγμές..στην Άθωνος!! emdribbleemlicklipsemfoodemcoke .Επίσης σε ευχαριστώ που με ανέχεσαι και με πείθεις να μη τις κόψω συχνά πυκνά..(Μ'αγαπάας;;;;;E;; emaits ).Τέλος σε ευχαριστώ που με κοπανάς τις πιο απρόσμενες στιγμές με το απίστευτο χιούμορ σου και με κάνεις να βλέπω τη ζωή πίσω από ένα φιμέ τζάμι να της βγάζω κοροιδευτικά τη γλώσσα και να μη μπορεί να με πιάσει.

Ουι,το παγωτό,το περπάτημα,η μουσική και να με αγαπάνε αυτοί που αγαπώ είναι οι λόγοι που ζω.

Winmx,Grazie molto assai. :D Δε σε ξέρω προσωπικά η αλήθεια είναι,μα χαίρομαι να διαβάζω τις απόψεις σου με τις οποίες τις περισσότερες φορές συμφωνώ,είναι σκέψεις κυήματα της λογικής και σφαιρικής άποψης με επιχειρήματα και βάσεις,δείχνεις άνθρωπος που βλέπει τα πράγματα όσο πιο αντικειμενικά γίνεται.Επίσης σε διαβάζω στις ταινιοκριτικές,keep up the good work!!Με σκέρτζο και μπρίο σου διαλύω τα τόπικ emwhistlingemdspr .Υπομονή,κάποτε θα μεγαλώσω και σ'αυτό,ελπίζω όχι σύντομα..

heavenly.. emthanx

tik-tak,σε ευχαριστώ πολύ,ό,τι επιθυμείς. :) Βλέπεις απίστευτα πολύ θέατρο-πρώτα τσεκάρω εσένα και μετά το αθηνόραμα!!Μπράβο!! emicecream

Account deleted,με ξέρεις καλύτερα από ότι νόμιζα,χιχι eminnocect Να σαι καλά

Dr7,δε ξέρω τι να πω-τις περισσότερες φορές με ψαρώνεις emlookaround ,οπότε..Επίσης!!

Notbad,ευχαριστώ πολύ.Χαίρομαι που μπαίνεις και διαβάζεις ακόμα,αν και πολυπράγμουσα πλεον!!Τώρα που μεγάλωσα μου πέρασε-have fun εκεί στα ξένα!!Το Νίκο θα τον απαγάγω θα τον δέσω και θα του το δώσω(δεν κάθεται αλλιώς).

Valentina,δε το θυμάμαι αυτό που λες,αλλά ελπίζω να μην έκανα άσχημα τότε και να το διασκεδάζεις εδώ μέσα+μαθαίνοντας και κουτσομπολιά για τη σχολή και πράματα και θάματα ;) Να σαι καλά.

Clemence,μας την έκανες για το όμορφο νησί-Καλή αρχή ως μοδεράτορας,βάλε adsl να είσαι χαλαράα.Ελπίζω να τα περνάς όμορφα και αυτό που μου πες ελπίζω με όλη μου τη δύναμη να ισχύσει και πράγματι η ουσιαστική αυτή σου ευχή να συνεχίσω να έχω τους ανθρώπους μου κοντά μου,μετά την υγεία αυτό πάει :)

Αρειανέ,πρέπει να ομολογήσω πως είσαι το καλύτερο παιδί και ευτυχώς που σε γνώρισα και καφριλιάζουμε μαζί!!Είσαι απίστευτος,είσαι μεγάλος,είσαι Θεόος,σου εύχομαι μια καυτή βυζαρού να σε θέλει τρελά και παλαβά και να μην μπορείς να κρυφτείς πουθενά-χοχοχο

Mafia μου,σε ευχαριστώ πολύ..Πράγματι κι εγώ νιώθω ευτυχισμένη-αυτό το τόπικ είναι απ'τα ομορφότερα δώρα που έχω πάρει ποτέ :) Τι καλύτερο μπορεί να συμβεί σε έναν άνθρωπο απ'το να αποδεικνύεται πως οι σχέσεις του είναι ειλικρινείς??

Μιχαλάκη,δεν πειράζει,καταλαβαίνω..όλη μέρα διαβάζεις :P χιχιχ,σε πειράζω-σ'ευχαριστώ πολύ!!(για όσους δε το ξέρους ο Μιχ είναι φΥτητής,όχι αστεία emcanadian )

Μάνο,υγεία πράγματι και μετά από ό,τι ονειρεύομαστε,όο,τι μπορεί να γίνει.

Στεππάκι,επίσης και με το πτυχίο empizza

Σας ευχαριστώ όλους!!Καλημέρα emloveletter

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mα καλααααααααα....δε ντρέπεστεεεεεεεεε?

Στείλτε ενα μήνυμα να μου πείτε να μπώ στο φόρουμ ή έστω να με ενημερώσετε βρε παιδια....φφφφ...

Αννούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ χιλια συγνώμη για την καθυστέρηση...

Χρόνια πολλά πολλά πολλά!!!Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς...να είσαι πάντα χαρούμενη φατσούλα!!!

Φιλάκια και σόρρυ για την καθυστέρηση...ελπίζω να μη μου κρατάς μούτρα και να μη με αφήνεις να σε ζουλήξω!!!:):P

Mα καλααααααααα....δε ντρέπεστεεεεεεεεε?

Στείλτε ενα μήνυμα να μου πείτε να μπώ στο φόρουμ ή έστω να με ενημερώσετε βρε παιδια....φφφφ...

Αννούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυ χιλια συγνώμη για την καθυστέρηση...

Χρόνια πολλά πολλά πολλά!!!Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς...να είσαι πάντα χαρούμενη φατσούλα!!!

Φιλάκια και σόρρυ για την καθυστέρηση...ελπίζω να μη μου κρατάς μούτρα και να μη με αφήνεις να σε ζουλήξω!!!:):P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.