Jump to content

Διαφημίσεις και Greekmeds


bromptonista

Να βάλουμε διαφημίσεις;  

217 members have voted

  1. 1. Να βάλουμε διαφημίσεις (χωρίς popup-flash και λοιπά ενοχλητικά);

    • Ναι, σε κάθε σελίδα, και να βάλετε και Google AdSense να μπει κανένα φράγκο στο ταμείο!
      33
    • Ναι, αλλά λίγες και προσεκτικές. Όχι βιάγκρα!!!
      37
    • Ναι, αλλά μόνο στην πρώτη σελίδα διακριτικά, όπως έχετε τώρα το Mozilla και το Greeklaws
      47
    • Όχι, βάλτε καλύτερα Donate αν θέλετε λεφτά για το site
      15
    • Όχιιιι!!! Για όνομα, πόσα θέλετε πια να βγάλετε; Γιατροί δεν είστε; Ζητάτε φακελάκια!
      37
    • Δεν μ' ενδιαφέρει
      5
    • Να βρείτε πλούσιες νύφες!
      43


Recommended Posts

Αφού η τελευταία δημοσκόπηση στο site είναι από τον Οκτώβριο του 2005(!), είπα να ρωτήσω κάτι καινούργιο.

Πείτε μας λοιπόν τη γνώμη σας: να συνδυάσουμε κι εμείς το τερπνόν μετά του ωφελίμου και να βάλουμε διαφημίσεις στη σελίδα; Οι άλλες φοιτητικές σελίδες έχουν κάποια banner, που βγάζουν φαντάζομαι τα έξοδα της σελίδας και το παντεσπάνι τους (μερικά μπορεί να μην το βγάζουν: http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=14515 ).

Παράλληλα, υπάρχουν διάφορες αξιέπαινες πρωτοβουλίες που ενδεχομένως θα μπορούσε να προβάλει το site: Γιατροί του Κόσμου, Γιατροί χωρίς Σύνορα κλπ.

Μήπως πρέπει να βάλουμε πχ τη Sigma Medical να μας πληρώνει σε είδος; Ακριβές οι λούπες και τα οξύμετρα...

Περιμένουμε τις απόψεις σας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

Να βρείτε πλούσιες νύφες!

embandembandembandembandembandembandembandembandembandemband

Και εγώ δεν παίζω. Και παντρεμένη και φτωχή οκ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έβαλα ναι σε όλα. Σιγά το δύσκολο να μην κοιτάς τη διαφήμιση αντί για το φόρουμ. Τεσπα. Οταν βγάλετε κανά φράγκο ελπίζω να μου δώσετε κι εμένα κατιτίς :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να ψηφίσουμε θα πρέπει να ξέρουμε ακριβώς τα λειτουργικά έξοδα και ποιο είναι το ακριβές ποσό για το οποίο μιλάμε.

Όταν μπαίνουν διαφημίσεις, τότε κάποιος πουλάει-ξεπουλάει κάτι ή κάποιον (τι άραγε), στον καλύτερο πλειοδότη...

Κι αυτό δεν αρέσει σε κανένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να ψηφίσουμε θα πρέπει να ξέρουμε ακριβώς τα λειτουργικά έξοδα και ποιο είναι το ακριβές ποσό για το οποίο μιλάμε.

Όταν μπαίνουν διαφημίσεις, τότε κάποιος πουλάει-ξεπουλάει κάτι ή κάποιον (τι άραγε), στον καλύτερο πλειοδότη...

Κι αυτό δεν αρέσει σε κανένα.

δεν θα μπορουσα να το εχω εκφρασει καλυτερα

συμφωνω μαζι σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι!

είναι ένα site που δημιουργήθηκε για να βοηθάει ο ένας τον άλλον (αφιλοκερδώς) και όχι για να βγει κέρδος!

εκτός και αν είχα καταλάβει λάθος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Για αυτό το λόγο επιλέγω τις πλούσιες νυμφομανείς νύφες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα μ αρεσε να δω μονο καταχωρησεις που εχουν να κανουν με αξιεπαινες πρωτοβουλιες ,(οπως Γιατροι του Κοσμου κτλ) οτιδηποτε αλλο θα αναιρουσε τη φιλοσοφια που υποτιθεται διεπει το φορουμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παράλληλα, υπάρχουν διάφορες αξιέπαινες πρωτοβουλίες που ενδεχομένως θα μπορούσε να προβάλει το site: Γιατροί του Κόσμου, Γιατροί χωρίς Σύνορα κλπ.

δύσκολα θα έλεγα όχι σε τέτοιες "διαφημίσεις" στην πρώτη σελίδα ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιοι έχουν βάλει το χέρι στη τσέπη για το φόρουμ . Με λίγη προσοχή μπορεί να έρθουν οικονομικά στα ίσια τους και αν κερδίσουν και κάτι γιατί όχι.

Νομίζω ότι αν το παρακάνουν απλά θα χάσει το φόρουμ τον κόσμο του. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές, απλά ως τώρα αυτή εδώ έχει τα καλύτερα πορτοκάλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

θεωρώ πως όλοι εκτός από τους administrators είμαστε φιλοξεμούμενοι

στο φόρουμ

οπότε αν θέλετε διαφημίσεις είνα ΟΚ για μένα

απλά δε θα μου άρεσε να γίνουν ενοχλητικές

να πετάγονται παράθυρα και τέτοια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα με βρίσκουν σύμφωνο οι διαφημίσεις, αρκεί να είναι διακριτικές και να μη βαρύνουν ΄το φόρουμ..

Υπό αυτές τις συνθήκες ναι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα με βρίσκουν σύμφωνο οι διαφημίσεις, αρκεί να είναι διακριτικές και να μη βαρύνουν ΄το φόρουμ..

Υπό αυτές τις συνθήκες ναι..

+1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψήφισα να βρείτε πλούσιες νύφες φυσικά :P Βάλτε και μετά θα κυκλοφορείτε ο ένας με porche και ο άλλος με bentley :P...μόνο να μην είναι για πορνοsite γιατί σας διαβάζω και στην δουλειά και θα γίνουμε ρεζίλι :P (bottomline να βάλετε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μόνο να μην είναι για πορνοsite γιατί σας διαβάζω και στην δουλειά και θα γίνουμε ρεζίλι :P

Δε νομίζω..

Το πιο πιθανό είναι να ενδιαφερθούν κι άλλοι για το φόρουμ..

Να ζητήσεις ποσοστά από τους αντμιν για την προβολή που θα κάνεις στη δουλειά..

:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.